Soukromý revír Březí

Úlovky, zážitky, názory, pokec ... prostě vše o tomto pěkném soukromém revíru v západních Čechách.
Autor diskuse: foxxx - Profil , 29.3.2010 kaprařina - revíry, cestování

NGhost74 - Profil | Čt 8.7.2010 14:54:54

a ani tenhle kapřík se nestyděl :D

    NGhost74 - Profil | Čt 8.7.2010 14:52:52

    a taky pěkní líni

      NGhost74 - Profil | Čt 8.7.2010 14:50:43

      ale to horko :(

        NGhost74 - Profil | Čt 8.7.2010 14:49:42

        další

          NGhost74 - Profil | Čt 8.7.2010 14:47:37

          ... a další kousek z mnoha. :) Greysmen promine. ;D

            NGhost74 - Profil | Čt 8.7.2010 14:45:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Greysmen - 8.7.2010 10:25:12 >> Tak já tedy taky něco přihodím, když kolega nedá jinak. Výprava byla super, ale to horko :(

              Nkarlos1 - Profil | Čt 8.7.2010 11:34:54

              Greysmen >> Jo taky,byli jsme tam před 14dni.

                NGreysmen - Profil | Čt 8.7.2010 11:31:32

                karlos1 >> taky pěkný ,-) taky z osmičky?

                  Nkarlos1 - Profil | Čt 8.7.2010 11:22:41

                  80cm a 9kg

                    Nkarlos1 - Profil | Čt 8.7.2010 11:18:16

                    83cm a 8kg

                      Nkarlos1 - Profil | Čt 8.7.2010 11:14:25

                      Taky nějaký přihodim......

                        NGreysmen - Profil | Čt 8.7.2010 10:48:00

                        a nakonec kolegovo dcera, která s námi absolovovala tuto čtyřdenní výpravu

                          NGreysmen - Profil | Čt 8.7.2010 10:44:41

                          ale ten byl po těch horkách kolegou vymodlenej

                            NGreysmen - Profil | Čt 8.7.2010 10:41:28

                            taky jme chytli krásnej přívalák

                              NGreysmen - Profil | Čt 8.7.2010 10:37:34

                              to jsou tlamy :-))))

                                NGreysmen - Profil | Čt 8.7.2010 10:33:51

                                79cm a necelích 10kg , ploutve jak lopaty a třiapůl libru ohlunul do úctyhodného oblouku

                                  NGreysmen - Profil | Čt 8.7.2010 10:29:24

                                  další

                                    NGreysmen - Profil | Čt 8.7.2010 10:25:12

                                    Již měsíc jsme měli zamluvený termín na osmičce a tak jsme i přes pekelné horko absolovovali od 2 do 6.7. již druhou výpravuna na tento revír a to čtyřdenní . Mé obavy že kapři budou z toho horka v letargii se rozplynuly čtyři hodiny po zakrmení a nahození k mému údivu přicházeli záběry i přes poledne (hlavně kolegovi) , kdy jsme s kolegou nevěděli kam před horkem zalézt tak jsme to nakonec vzali za kapry do vody :-) záběry přicházeli hlavně v noci s větší četností narozdíl od horka přes den, kdy se ryby ukazovaly převážně u hladiny z hecu jsme s kolegou dali závod kdo zachytá víc, no projel jsem to na celé čáře když měl kolega desátého kapra a několik línů jsem rezignoval a chtěl lámat pruty :( tak jsem musel začít laborovat, no něco jsem udělat musel abych nebyl bezrybka a podařilo se ryby začali jezdit .Doufám že kolega přihodí taky pár fotek

                                      Nzdeko - Profil | Út 6.7.2010 9:09:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Jelikož jsme měli zamluvený místo, vyrazili jme si o víkendu vtom nesnesitelným hicu zachytat na Březí.Během dne se povedlo několik pěkných línů okolo 40 cm a dva malí kapříci, všechno zachránil až noční kapr 77 cm. Až bude příznivější počasí určitě ještě vyrazíme, protože pěkných ryb bylo vidět hodně.

                                        Nmartinjar - Profil | Čt 3.6.2010 19:45:18

                                        Březí