Soukromý revír Březí

Úlovky, zážitky, názory, pokec ... prostě vše o tomto pěkném soukromém revíru v západních Čechách.
Autor diskuse: foxxx - Profil , 29.3.2010 kaprařina - revíry, cestování

Nmartinjar - Profil | Čt 3.6.2010 19:43:37

Víkendový kapři....líni
Těsně před třením

    NGreysmen - Profil | Čt 27.5.2010 23:15:55

    jeden kg mínus po odvážení mokré podložky

      NMartinPM - Profil | Čt 27.5.2010 21:03:38

      Březí 25.5.

        NMartinPM - Profil | Čt 27.5.2010 20:59:35

        Březí 25.5. Za cca 11 rybolovu chyceno ve dvou lidech 7 kaprů od 65 cm do 72cm a 3 líni. Všechny uloveny na kukuřici. Pěkné bojovné ryby.

          Nčepi82 - Profil | Čt 27.5.2010 20:41:37

          Tak kapra jsem tam nechytil,ale jinak to byl pěknej den.Pěknej rybník.

            NGhost74 - Profil | Čt 27.5.2010 19:58:14

            Mohu potvrdit,bylo to super.Krásný a zdravý ryby a super relax.

              NGreysmen - Profil | St 26.5.2010 22:52:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              foxxx >> vypadá to že je vidět sedmička. my teď byli 20.-23 na osmičce a super rybačka kapři jak prasátka a krom dvou dorostenců (na kuku) všichni na boule a celkem pěkný ryby

                Nfoxxx - Profil | St 26.5.2010 18:38:09

                Greysmen >> Ahoj,já teď přesně nevím,ale myslím,že ano...

                  NGreysmen - Profil | St 26.5.2010 17:58:49

                  foxxx - >> ta fotka u otázky je z devítky?

                    Ncertbert - Profil | Pá 14.5.2010 23:34:50

                    Pan kolega -foxxx promine ale nebylo by lepší kdyby se rybáři naučili chovat k rybám nee jako k masu a mohli by jsme takové krásné ryby běžně lapat na svazovkách??Je pravda že když se zadaří ryba big na svazovce člověk před ní smekne že dokázala přežít ale zároveń bolí rybářské srdíčko že je to vzácnost-:o((

                      Nmartinjar - Profil | Pá 14.5.2010 22:47:07

                      Březí 8.5.

                        Nmartinjar - Profil | Pá 14.5.2010 22:42:50

                        Minulou sobotu na Březí za 12 hodin cca 15 kaprů všechno okolo 70 cm, nej.měl 81 cm, nevážen.Zakrmeno kukuřicí s řepkou a method mixem.Nástraha pouze kukuřička.Doporučuju všem.

                          NGery - Profil | Po 10.5.2010 7:15:40

                          Greysmen >> já tam byl se taky podívat,je to pěkný revír a dobře udělaný místa na lov.Je pravda že výška je dost velká od hladiny vody a hloubka tak metr a půl,záleží kde budeš chytat.Tu vestu bych mu dal , může se stát že bys pa měl životní ulovek -:))),jinak ti přeji pěkný zážitek u vody.

                            NGery - Profil | Po 10.5.2010 7:08:21

                            foxxx >> četl jsem pár řádek o Bílce,ani se nediví co tam máte za pitomce. Byl jsem tam o velikonocích se švárou a pěkně jsme si tam zachytali. Za tři a půl hodiny celkem dvacet pět kapříků a deset plotic. Rybačka pěkná a ty starousedlíci pukali zlostí a dost nám to tam znepříjemňovali. Jo jinej kraj jinej mrav. Jo, všechno jsme tam pouštěli zpět do vody ať to pak můžou dávat prasatům,blbci !!!

                              Nfoxxx - Profil | Ne 9.5.2010 22:46:43

                              Greysmen >> Zrovna dnes jsem na osmičce půl dne seděl,podle mně se sedmičkou nejlepší místo na celém rybníku,osmička se mi líbí i víc.Fotky nemám,zapomněl jsem doma foťák.Hned u břehu může být hloubka tak metr (odhaduji).

                                NGreysmen - Profil | Ne 9.5.2010 22:43:50

                                nazdar chlapi nemáte někdo fotky jak to vypadá na osmičce ,jedu tam s pětiletým klukem tak abych věděl jak se připravit (jestli mu mam dát plovací vestu kdyby někam zahučel je pěkný éro)

                                  Nmirazelí - Profil | Po 26.4.2010 17:03:42

                                  foxxx >> vem si na Březí 7 nebo 8 dobrá místa ale daleko na wc

                                    Nmirazelí - Profil | So 24.4.2010 22:38:55

                                    ve středu od rána supr rybačka,v noci bylo -4 a ve čtvrtek ryba nešla celej den až do odpoledne, ale pak to přišlo kapr 76cm 10,5kg

                                      Nmirazelí - Profil | So 24.4.2010 22:27:25

                                      nejvíc brali na kukuřici a jahodu kapři od 5,5kg-10,5kg lín 39cm

                                        Nfoxxx - Profil | So 24.4.2010 14:53:41

                                        Jan131 >> Klidně se trochu víc rozepiš....jak tam bylo,jak velcí kapři,na co brali nejvíce atd.:-)