Soukromý revír Březí

Úlovky, zážitky, názory, pokec ... prostě vše o tomto pěkném soukromém revíru v západních Čechách.
Autor diskuse: foxxx - Profil , 29.3.2010 kaprařina - revíry, cestování

NJan131 - Profil | So 24.4.2010 10:09:17

Březí 20-22.4 fotky na rybaruvrok.cz

    Nkornjd - Profil | Po 12.4.2010 16:51:05

    foxxx >> Náš pan předseda na schůzi řekl že jestli jěště někdy bude mít možnost zase dostat takhle veliký ryby tak je odmítne protože se odneslo i spousta kaprů kolem 40 a teď tam není zas tolik mírpovejch ryb jako dřív no!! škoda

      Nfoxxx - Profil | Po 12.4.2010 16:48:57

      kornjd >> No Bílka je problém,taky jsem tam viděl odnést spousty velkých ryb!Je to škoda,ale nedá se asi nic dělat,dokud se nezavede ta K70 i na takových revírech...

        Nkornjd - Profil | Po 12.4.2010 16:47:47

        foxxx >> Nejhorší na tom je že máš pravdu:( Seděl jsem na bílce a viděl jsem jak přichází rybářská stráž k sousedovi a povídá- teda to máte pěknýho kapra skoro 12kg a on Děkuju ale dal jsem ho dceři ať ho hodí prasatům takový už se nedají žrát!!! Tak to byl zážitek na kterej nezapomenu a to nejsem kaprař ale tohle není rybář ale HOVADO

          Nfoxxx - Profil | Po 12.4.2010 16:42:08

          kornjd >> Což se u Vás děje bohužel naprosto běžně....:-(

            Nkornjd - Profil | Po 12.4.2010 16:39:29

            mirazelí >> Přidám gratulaci a děkuju za naší organizaci že jsi ho pustil a přeju abys chytil jěště hodně větších ryb:)Někteří s tak hezkou rybou naložili opačně:( a hodili je třeba prasatům

              Nroce - Profil | Ne 11.4.2010 20:50:18

              mirazelí >> gratuluji jen tak dál

                Nmirazelí - Profil | Ne 11.4.2010 18:17:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Mám kapra vloni na bílce 76cm zapsán a vrácen vodě takže ne všíchni jsou dobytek vydláckej.

                  Nfoxxx - Profil | Pá 9.4.2010 21:47:36

                    Nmobydik - Profil | Pá 9.4.2010 21:43:37

                    Zdar kolegové, zajímám se o tento revír a rád bych ser dozvěděl nějaké podrobnosti ktomuto revíru, způsob zakoupení povolenky, bojkování, loďky atd. děkuju za ochotu Petrův zdar.

                      NBejmák - Profil | Po 5.4.2010 22:17:09

                      foxxx - >> sem jel dnes okolo -12 aut takže asi narváno.

                        NGreysmen - Profil | Út 30.3.2010 22:40:26

                        zhcarp >> no doufám že až tam pojedu tak budou při chuti ,-) aby jsme si zachytali já nemusím chytat obry já si tam rád odpočnu a nemusím tam ve 24:00 balit pruty , to je pozitivní ,tak dík za info.

                          Nzhcarp - Profil | Út 30.3.2010 21:17:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Greysmen >> Jo jo souhlasím, pro většinu kaprařů nejsou ryby do 10 kg až tak zajímavé, ale na druhou stranu je potěšující, že ryby v Březí mají čistý původ, žádné převozy ze svazovek, jak je tomu zvykem na většině soukromáků. A ta četnost záběrů byla fakt pěkná, ani jsme si nevypili v klidu kávu :-) , ale věřím, že pokaždé nebude posvícení. Přesto si myslím, že spousta rybářů, zde najde klid a krásné ryby, které za pár let dorostou do trofejních velikostí.
                          Tihle dva přišli najednou :-)

                            NGreysmen - Profil | Út 30.3.2010 3:03:12

                            zhcarp >> no oproti těm Labskejm je ta fotka nějaká hubená :-)))) ale zas to voda možná kompenzuje četností záběrů tak uvidíme jaká tam bude rybačka :-)))

                              Nzhcarp - Profil | Út 30.3.2010 0:17:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Soukromé rybníky není mé hobby, přesto jsem na Březí v loňském roce jednou vyrazil. S kamarádem jsme nachytali za 6 hodin 20 kaprů a 1 amura. Kapři byli krásní, zdraví, největší měl 8.5 kg. Dobře fungovala nadlehčená kukuřice a hookersky B5 a krém. Návnada method mix a partikl, zakrmeno raketou. Bojky jsou podle mě zcela zbytečné.

                                NGreysmen - Profil | Po 29.3.2010 22:20:49

                                foxxx >> tak to máš pravdu teď jsem koukal na fotky a na mapu

                                  Nfoxxx - Profil | Po 29.3.2010 21:53:59

                                  Greysmen >> Já bych tam tu bojku stejně nedával,protože se stejně chytá rovně proti sobě (jinak to asi ani nejde) a krmí u druhé strany,kde se ukazuje nejvíce ryb,takže orientace snadná...

                                    NGreysmen - Profil | Po 29.3.2010 21:52:04

                                    foxxx >> jj, já se ještě zeptám kluků na krámu, ty to možná budou vědět.

                                      Nfoxxx - Profil | Po 29.3.2010 21:49:21

                                      Greysmen >> Tak to opravdu z hlavy nevím...pročti si řád na jejich stránkách (odkaz je dole).