Kdo z vás je tady řezník?

Moc to sem nepatří,ale řeší se tady často jiný blbosti.Asi založíme club Řezníků a uzenářů.Tak kdo z vás je,byl,nebo hodlá se stát řezníkem? (mám na mysli zaměstnání) nevhodné okamžitě mažu !!!
Autor diskuse: exori - Profil , 7.2.2010 všeobecné - domací dílna

NCharley7 - Profil | Pá 28.1.2022 22:01:01

PYTLAKS >> kdybych tě nesledoval v jiném vláknu tak ti to i sežeru ty samouku😄😄😄ale víš, že i učeň často předčí svého mistra

    NPYTLAKS - Profil | Pá 28.1.2022 21:54:14

    Petr64 >> si piš,bolelíz jak noha😆

      NPYTLAKS - Profil | Pá 28.1.2022 21:52:47

      Charley7 >> jsem samouk,tak vím prd 😆

        NCharley7 - Profil | Pá 28.1.2022 21:39:31

        Petr64 >> možná nové nutrigo😄

          NPetr64 - Profil | Pá 28.1.2022 21:26:29

          PYTLAKS >> Balíš panenku do šrotu jako když jdeš na rybu domácí?🤣

            NCharley7 - Profil | Pá 28.1.2022 21:22:54

            PYTLAKS >> tož staří už asi zkušenosti předali a mladí ještě nezískali, mám takový pocit, že to ,,starý poctivý řemeslo" jde pomalu do kopru..

              NPYTLAKS - Profil | Pá 28.1.2022 19:48:09

              Nikdo neřezničí?

                Np.lorenc - Profil | Ne 19.12.2021 15:57:23

                PYTLAKS >> dvě krůty tam kroužili jak labutě 😀

                  NPYTLAKS - Profil | Ne 19.12.2021 13:53:44

                  p.lorenc >> co ten divný pták?.-))tlačenky a sádlo už mám za sebů,ještě prdelanku a panenky a z řezničiny fertik:-)

                    Np.lorenc - Profil | Ne 19.12.2021 11:05:37

                    ...

                      NPYTLAKS - Profil | Ne 14.2.2021 11:47:00

                      Siven Polní >> jo, to je ono

                        NSiven Polní - Profil | Ne 14.2.2021 11:02:46

                        PYTLAKS >> Hele, už to mám, máš pravdu! Paráda 👍

                        http://www.muzeumreznictvi.cz/o-muzeu/

                          NPYTLAKS - Profil | Ne 14.2.2021 10:34:42

                          Pvl >> taky možnost

                            NPYTLAKS - Profil | Ne 14.2.2021 10:33:59

                            Siven Polní >> to si byl asi v krásně

                              NSiven Polní - Profil | Ne 14.2.2021 10:27:55

                              PYTLAKS >> Ajo, já byl v jakémsi potravinářském, měli tam hnětače, staré vybavení masokombinatů, hospod atd. Jako luxus, ty stroje vypadaly nesmrtelně, žádnej šunt

                                NPvl - Profil | Ne 14.2.2021 10:20:46

                                PYTLAKS >> a nebo ... přikoupil maso :o§)

                                  NPYTLAKS - Profil | Ne 14.2.2021 10:14:13

                                  Pvl >> bys to oplachl

                                    NPvl - Profil | Ne 14.2.2021 9:54:38

                                    PYTLAKS >> No napadlo .... možná až by bylo posoleno ? :o§))))

                                      NPYTLAKS - Profil | Ne 14.2.2021 9:42:07

                                      Pvl >> to by tě napadlo jak by si to odvazoval, že je to nějak moc

                                        NPYTLAKS - Profil | Ne 14.2.2021 9:40:44

                                        Siven Polní >> ne v Kopřivnici, jak sů Tatry atd