Kdo z vás je tady řezník?

Moc to sem nepatří,ale řeší se tady často jiný blbosti.Asi založíme club Řezníků a uzenářů.Tak kdo z vás je,byl,nebo hodlá se stát řezníkem? (mám na mysli zaměstnání) nevhodné okamžitě mažu !!!
Autor diskuse: exori - Profil , 7.2.2010 všeobecné - domací dílna

NReznik76 - Profil | So 29.1.2022 19:14:19

Charley7 >> ne jen jsem náhodou šel okolo a viděl dotaz na který jsem věděl odpověď

    NPYTLAKS - Profil | So 29.1.2022 13:01:11

    Darďas >> srabe

      NCharley7 - Profil | So 29.1.2022 12:34:18

      Reznik76 >> tu odpovědˇ jsi posílal českou poštou? :))

        NDarďas - Profil | So 29.1.2022 12:33:40

        PYTLAKS >> To nemožu.Jdu na padesátku.

          NRAJA - Profil | So 29.1.2022 12:25:33

          PYTLAKS >> To je hnusné, hodil by som to psom :-)

            NPYTLAKS - Profil | So 29.1.2022 12:22:05

            Darďas >> možná příští týden

              NDarďas - Profil | So 29.1.2022 12:06:33

              PYTLAKS >> Kolem 12.2 bych se možná zastavil...🤔

                NPYTLAKS - Profil | So 29.1.2022 11:41:33

                vladěna >> též si občas dám 😁

                  NPYTLAKS - Profil | So 29.1.2022 11:40:18

                  Darďas >> něco jsem zavařil aj do sklének😁

                    NDarďas - Profil | So 29.1.2022 11:25:32

                    PYTLAKS >> Jsem na ni dostal chuť.

                      Nvladěna - Profil | So 29.1.2022 10:45:43

                      PYTLAKS >> sekačka v bránici,mňam-))

                        NPYTLAKS - Profil | So 29.1.2022 10:43:31

                        Darďas >> hraju si:-)ještě mám zabíjačkovů paštiku.mňam:-)

                          NReznik76 - Profil | So 29.1.2022 9:53:18

                          Já jsem na hovězí odborník 😁 máte štěstí že jdu zrovna kolem 😁

                            NReznik76 - Profil | So 29.1.2022 9:49:34

                            jijin >> veverka je sval na kterým visí játra v dutině břišní. V anglonázvosloví hanger steak

                              NDarďas - Profil | So 29.1.2022 9:48:33

                              PYTLAKS >> Pěkně.👍

                                NPYTLAKS - Profil | So 29.1.2022 9:41:05

                                Noční šichta

                                  N1568 - Profil | So 29.1.2022 8:20:34

                                  Řezník sice nejsem,....

                                    NPYTLAKS - Profil | So 29.1.2022 8:11:07

                                    RAJA >> panenská sekaná

                                      NRAJA - Profil | So 29.1.2022 7:36:49

                                      PYTLAKS >> co to je?

                                        NPYTLAKS - Profil | Pá 28.1.2022 22:56:46

                                        Charley7 >> samostudium z knížek,něco jsem si zapamatoval z dětství,dost mi pomohlo udici jádro