Kdo z vás je tady řezník?

Moc to sem nepatří,ale řeší se tady často jiný blbosti.Asi založíme club Řezníků a uzenářů.Tak kdo z vás je,byl,nebo hodlá se stát řezníkem? (mám na mysli zaměstnání) nevhodné okamžitě mažu !!!
Autor diskuse: exori - Profil , 7.2.2010 všeobecné - domací dílna

NPvl - Profil | Ne 14.2.2021 7:28:59

PYTLAKS >> On mi kámoš doporučil kolik .. Nebyl jsem si jistý kolik soli ..nenapsal jsem si to ... s tím ,že "to si musím přeci pamatovat "........ Jak vidno tak blbě :o§(( EDIT zřejmě psal 17g Díky

    NSiven Polní - Profil | Ne 14.2.2021 6:43:04

    PYTLAKS >> Zdar, není to muzeum u Valmezu?

      NPYTLAKS - Profil | Ne 14.2.2021 0:26:00

      Pvl >> 70g by si žral slané jak cyp 😁

        NPYTLAKS - Profil | Ne 14.2.2021 0:24:38

        Pvl >> 15 až 18g na kg

          NPvl - Profil | So 13.2.2021 20:08:33

          PYTLAKS >> Jj přesně tak

            Nretrívr - Profil | So 13.2.2021 19:55:17

            exori - >> Zvolil jsi velmi aktuální ale velmi těžkou otázku. Dle mne denně přibývá řezníků amatérů a to velmi dobrých. Řezníkem se ale učí asi dva lidi v kraji. A možná přeháním.

              NPYTLAKS - Profil | So 13.2.2021 19:43:24

              Pvl >> na konzervy?

                NPvl - Profil | So 13.2.2021 15:32:40

                Kolik se dává soli na kg masa (na zavaření) 70g ? Dík za radu

                  NPYTLAKS - Profil | So 13.2.2021 14:20:56

                  Buffalo1969 >> maso je maso, hold to mám tak nastavené

                    NBuffalo1969 - Profil | So 13.2.2021 14:13:37

                    PYTLAKS >> teď zrovna ne, ale jinak sežeru na co přijdu..-))))

                      NPYTLAKS - Profil | So 13.2.2021 14:01:07

                      Buffalo1969 >> když já sladké bábovky nerad, musím udělat masovů

                        NBuffalo1969 - Profil | So 13.2.2021 13:40:41

                        Darďas >> vůbec mi to neříkej, nebo ti budu zase závidět kus žvanca..:-))))

                          NDarďas - Profil | So 13.2.2021 13:19:17

                          Buffalo1969 >> A bylo to výborné.Menší polovinu jsem sežral ....přímo neomaleně.😁

                            NBuffalo1969 - Profil | So 13.2.2021 12:16:50

                            PYTLAKS >> 😎👍🍺

                              NBuffalo1969 - Profil | So 13.2.2021 12:16:10

                              PYTLAKS >> twl..pěkný, fakt pěkný..:-)

                                NPYTLAKS - Profil | So 13.2.2021 10:35:20

                                Jedna bábovka

                                  NPYTLAKS - Profil | St 13.2.2019 18:21:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  v žaludku:-)

                                    NPYTLAKS - Profil | Ne 28.1.2018 17:14:42

                                    Buffalo1969 >> se snaž:-)

                                      NBuffalo1969 - Profil | Ne 28.1.2018 16:43:59

                                      PYTLAKS >> jo táááák.......no neříkam, že to nemuže vyjít..:-)

                                        NPYTLAKS - Profil | Ne 28.1.2018 16:32:53

                                        Buffalo1969 >> do kovárny ke stimulovi.-)