Hádky s RS

Dobry den,je tady konec sezony a ja jsem se chtel zeptat,jake jste letos meli problemy s RS a jake byly nejcastejsi duvody vasich hadek s RS?
Autor diskuse: FRANCOUZ - Profil , 12.1.2010 všeobecné - RŘ, MO, svazy

NFery - Profil | Čt 14.1.2010 20:31:13

kakr >> víš co..jestli jsi myslíš,že jsi papežštější,než papež,tak dělej jak myslíš..já si myslím,že je to napsané naprosto jasně..

    Ndas - Profil | Čt 14.1.2010 20:30:43

    a co hádky s rybáři?

      NSven - Profil | Čt 14.1.2010 20:29:36

      Bosanac >> no dejme tomu. Ale věřím tomu, že když je RS v uniformě, označené všemi předepsanými znaky a odznakem, málokdo bude vyžadovat ještě průkaz. Kráčí-li kolem vody jakýsi strejda v monterkách, teplácích nebo maskáčích považoval bych tu v ruce drženou průkazku za samozřejmost. :-)))

        Nkakr - Profil | Čt 14.1.2010 20:27:52

        Fery >>
        Proč jsi ale přidal do citace zákona tři slůvka - PO CELOU DOBU ??
        Připravuješ novelu zákona a testuješ ji na MRKu??

          NSven - Profil | Čt 14.1.2010 20:24:09

          carpdu >> no to je možné, protože to svaz částečně financuje :-)))

            NBosanac - Profil | Čt 14.1.2010 20:23:27

            Sven >> Zadny prukaz na vyzadani , ma ho hned ukazat spol s odznakem .

              NBrulaKO - Profil | Čt 14.1.2010 20:23:08

              Sven >> Sven, Fery >> už jdu pryč..:-))

                Ncarpdu - Profil | Čt 14.1.2010 20:21:07

                Sven >> Jestli je máme tak je předemnou utajili :o)

                  NFery - Profil | Čt 14.1.2010 20:19:13

                  BrulaKO >> tak to nečni..je tady spousta jiných otázek..neni nic jednodužšího,než se diskuze neúčastnit..

                    NSven - Profil | Čt 14.1.2010 20:18:24

                    BrulaKO >> ty brďo a co bys tu chtěl celou zimu řešit, když všechno tu už 100x bylo :-))) Třeba tady http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=5652

                      NFery - Profil | Čt 14.1.2010 20:17:02

                      kakr >> zákonč.99/2004 Sb RS je při výkonu své funkce povinna
                      a) nosit služební odznak na viditelném místě
                      b)prokazovat se průkazem RS
                      atd atd
                      ..takže odznak na viditelném místě nemusí být pouze tehdy,pokud nevykonáváš funkci RS..já to vidím uplně jednoznačně..

                        NSven - Profil | Čt 14.1.2010 20:14:54

                        carpdu >> S první větou bez výhrady souhlasím.:-) Ale je divné, že u vás RS nemá uniformy, zřejmě pracujete v utajení :-))) Jinak zastávám názor, že RS má být u vody vidět a to co nejčastěji. Nějak tak by to mělo vypadat http://www.rybstraz.estranky.cz/ , utajení náleží rezidentům tajné služby:-)))

                          NBrulaKO - Profil | Čt 14.1.2010 20:13:22

                          Doprčic co tu řešíte, mám koníčka ten je především o radosti, už aby bylo jaro a tahli jste na ryby než tu řešit a objevovat ameriku, ptákoviny o ležícím vajglu a jestli má mít RS odznak na prdeli nebo koulích je mi šumák, to je zas diskuze...:-))

                            Ncarpdu - Profil | Čt 14.1.2010 20:01:26

                            Sven >> :o)
                            Já bych zase předpokládal aby všichni rybáři dodržovali do puntíku všechny zákony a BP a i když se o tom legislativa nezminuje tak uklidili vždy na každou stranu od svého lovného msta 50m břehu :o))
                            Jinak já uniformu nemám a pokud jsem někoho načapal na švetkách tak to bylo vždy nečekané a vesměs jen při procházce kolem vody protože poud tě vidí již z dálky tak mají čas dát vše do "pořádku"

                              NSven - Profil | Čt 14.1.2010 19:55:23

                              I když se o tom rybářská legislativa nezmiňuje, pokládal bych za samozřejmé, nosit služební odznak RS umístěný na levé straně uniformy. Všichni se na uniformy klepali a teď se žinírují je nosit a žerou jim je ve skříni moli. Když kontrola, tak v uniformě s viditelně umístěným identifikačním číslem a státním znakem na levé straně hrudi. Služební průkaz předložit na vyžádání. Podobně jako ostatní kontrolní a represivní složky , PČR, Měst.P. CS apod.

                                Nkakr - Profil | Čt 14.1.2010 19:42:06

                                Fery >>
                                Kde je prosím napsáno, že mám nosit odznak viditelně po celou dobu výkonu své funkce??
                                Neokecáváš to náhodou??
                                To nechápu.

                                  Ncarpdu - Profil | Čt 14.1.2010 19:38:39

                                  Venca888 >> Je to všechno o lidech a jejich chování, je to poznat i na těch kontrolách, někoho kontroluješ a můžes sním v pohodě pokecat a potom kontroluješ druhýho a jakmile mu řekneš dobrýden, rybářská stráž jontrola ... tak je už nasranej že ho otravuješ a chová se jako ....

                                    NVenca888 - Profil | Čt 14.1.2010 19:34:22

                                    carpdu >> no vidíš... tak tobě ten odznak taky nevytknu... ale tomu blbcovi, co mě bude prudit za vajgl zapadlej v trávě, ano...

                                      Ncarpdu - Profil | Čt 14.1.2010 19:23:17

                                      Venca888 >> Před odchodem je to už pozdě :o) A já tky nebudu jako RS prudit třeba za vajgl slušně se chovajícího rybáře. A ano máš pravdu že to může nějakému blbcovi nahrát do karet a může si chtít smlsnout.

                                        NVenca888 - Profil | Čt 14.1.2010 19:18:44

                                        carpdu >> no však - já taky nebudu takovymhle nesmyslem prudit rozumnýho a normálně se chovajícího člena RS. Ale umožňuje to smlsnout si na blbcovi.
                                        Já ho uklízim... v rámci možností... ale až po nahození, případně před odchodem.