Hádky s RS

Dobry den,je tady konec sezony a ja jsem se chtel zeptat,jake jste letos meli problemy s RS a jake byly nejcastejsi duvody vasich hadek s RS?
Autor diskuse: FRANCOUZ - Profil , 12.1.2010 všeobecné - RŘ, MO, svazy

NMike1977 - Profil | Út 12.1.2010 16:32:36

166 docházek, 8 RS. ABS bez problémů. Vždy jsme výborně pokecali, a nebylo RS, co by se 20 minut nezdržel.

    NMihajl - Profil | Út 12.1.2010 16:29:33

    Neměl jsem vůbec žádné problémy protože jsem za celej rok potkal jen jednoho týpka, a ten byl v pohodě. Jinak ani prd...
    Za poslední 4 roky jsem si poznamenal za 235 docházek 4 kontroly!!!!!!! Co dodat :(

      NFRANCOUZ - Profil | Út 12.1.2010 16:28:48

      sorry,neee letos,nejak porad zapominam,ze uz je rok 2010

        NKončan - Profil | Út 12.1.2010 16:28:10

        Ahojte
        já jsem žádný problém loni s RS neměl takže pohoda.Letos to vidím taky tak.Jinak jak píše Francouz tak letos jsem žádné problémy s RS neměl protože jsem ještě na rybách letos nebyl.Mějte sa.

          Npatlal - Profil | Út 12.1.2010 16:22:32

          c@m@ro >> Aha tak to jsem u vody nevyděl.Časem to pochopíš hňupe...

            NFRANCOUZ - Profil | Út 12.1.2010 16:21:21

            ja osobne sem byl letos kontrolovan jen jednou,ale kdyz odchazel,nenechal si pripominky,asi tak 10-15 metru odemne byly odpadky a on spustil,at to okamzite zacnu uklizet,ze az se vrati a nebude to,tak ze uvidim atd.,pritom to nebylo moje a sve misto jsem mel uklizene,a kdyz jsem se ho zeptal,kam mam tolik odpadku dat,rikal,ze mu to je jedno,at je treba jen trochu posunu.proste si chtel jen rypnout,vetsine jde jen o to,ne o cistotu kolem vody.

              Npatlal - Profil | Út 12.1.2010 16:20:44

              paia >> Dalo by se říct že asi takto funguje 80% RS , vůbec neví co je psáno v RŘ či BP jak kdo chce a hlavně že mají kontrolovat jeho dodržování.

                Nc@m@ro - Profil | Út 12.1.2010 16:20:25

                patlal >> :D si blbi bo to ze sebe jenom delas???(rybarska straz)

                  Nafjee - Profil | Út 12.1.2010 16:19:11

                  Letos jsem byl zatím u vody 2x a nikoho jsem ještě nepotkal. Jo a letošní sezóna ještě u konce není, ba naopak :P

                    NKord@ - Profil | Út 12.1.2010 16:18:57

                    buldozer >> Taky tady máme takového-dobře řečeno Lofasa(RS,myslivec) který tě zeřve jak malé děcko za to že tam někde leží stará krabička od cigaret.
                    Ale že nedávno na tom místě střílel kačeny a nechal tam ty vystřelené patrony ležet,to už ho nezajimá!!No prostě škoda mluvit.

                      NTroníček - Profil | Út 12.1.2010 16:17:47

                      paia >> Myslel asi na vlastní...

                        Npatlal - Profil | Út 12.1.2010 16:16:55

                        Co to je to RS ?

                          Nmcarp007 - Profil | Út 12.1.2010 16:15:55

                          on mě vyděl vyvážet a já nevyvážel :))))

                            NVenca888 - Profil | Út 12.1.2010 16:15:13

                            kontrol jsem měl cca 10, z čehož většina na Berounce 4A. Bez problémů, krom jedný, kdy nám vytknul, že jsme zajeli autem mimo cestu.

                              Npaia - Profil | Út 12.1.2010 16:14:54

                              tata je RS, počítá se do toho, i kdyř se s ním hádám doma? naposledy mi nevěřil, že se může chytat na játra... ;o)

                                NJoeman - Profil | Út 12.1.2010 16:12:15

                                Reno se nehada,našel jsem 4 silony chci dvě povolenky a nazdar

                                  NJosher - Profil | Út 12.1.2010 16:10:17

                                  srubiik >> Za 12 dní 80 docházek? Jseš zázrak.

                                    Nbuldozer - Profil | Út 12.1.2010 16:09:16

                                    francouz >> FRANCOUZ >> na mně dědečer RS spustil že sem pošlapal trávu kolem vody(cestička k prutum) a že mám ukončit lov.nezmohol som sa ani na slovo.jenom sem koukal jak péro.podepsal lajstr a šel jinam.vedle je zmrdal že mají postavenej deštník vedle polnačky.

                                      Nsrubiik - Profil | Út 12.1.2010 16:06:41

                                      no tak to je i můj případ, u vody jsem byl asi 80x a po rybářské stráži ani památky

                                        Nkubah - Profil | Út 12.1.2010 16:04:55

                                        Ne.
                                        Za 1. chovám se tak, abych žádný problémy neměl a za 2. jsem letos RS nepotkal