- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Rybářská stráž po vstupu do EU
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Jakub - Profil | Čt 15.4.2004 8:38:40
Nikita - Profil | Čt 15.4.2004 8:37:29
boyscout - Profil | St 14.4.2004 18:28:00
Nikita - Profil | St 14.4.2004 17:54:59
Miloš_diakritický | St 14.4.2004 17:14:42
OK, v červenci pokud to bude o víkendu by to šlo, je tam někde u přehrady slušné ubytování s teplou vodou ?????
Nikita - Profil | St 14.4.2004 9:28:29
Miloš_diakritický | Pá 9.4.2004 10:07:17
nevím nevím, já v Žatci a okolí kástuju only mušku, a většinou mě naháněj jenom porybní co mají na starosti úsek od Stroupče do Žatce... :-)))) Letos ale budu hájit fly barvy na MP pod Žatcem.
Nikita - Profil | Čt 8.4.2004 18:52:31
Miloš_diakritický | Čt 8.4.2004 10:25:48
není rybář jako rybář - ještě jsi u vody nepotkala mě ! :-)))))))
Rici - Profil | Čt 8.4.2004 10:14:29
Jirka Krejčí | Čt 8.4.2004 8:56:44
Rudy - Profil | St 7.4.2004 18:23:09
Rudy - Profil | St 7.4.2004 18:21:13
Mates(původní) | St 7.4.2004 15:28:27
Jirka Krejčí | St 7.4.2004 8:03:34
Miloš_diakritický | Út 6.4.2004 20:24:42
Tak tohle rád slyším, obzvláště od female RS ze Žatce! :-))
Nikita - Profil | Út 6.4.2004 19:10:57
Fery | Po 5.4.2004 18:06:37
Jarda | Po 5.4.2004 13:32:13
Jarda | Po 5.4.2004 13:28:41
strejka - Profil | Po 5.4.2004 12:38:59
Jiří Krejčí | Po 5.4.2004 11:34:06
V unoru běžně chytají candáty a ještě se tím chlubí. Žiji u Berounky asi před deseti lety tam byl zákaz lovu dravců. Nevěřili byste kolik ,, kontrolních odlovů " musí porybní na řece udělat a jako náhodou po nasazení štiky.Věřím že ne všichni jsou stejní ale určitě padesát procent jsou masaři a pytláci . Stal se mi případ kdy na mne poslal jeden porybný svého kolegu jen proto že si chtěl sednot na mé místo a protože ho znám osobně udělal to takto Až si udělají pořádek
ve svých řadách pak se jim rád omluvím ale doté doby jsou to pro mne jen ....!
PS. Od vody jsem neodnesl žádnou rybu asi pět let.Ládo který se stydíš za své jméno že ho ani neuvedeš celé. Jsem rybář který se kouká kolem sebe. Rudy Nikdy mne nikdo na švestkách nanachytal a kole sebe nekopu jen říkám co vidím.
A nebojím se napsat své jméno. Možná že neobtěžují Vás coji lezete do pr.... !
Sikula - Profil | St 31.3.2004 17:52:32
Noe | Út 30.3.2004 20:12:20
siro | Út 30.3.2004 16:23:11
ještě ráno umřel trubač otravou alkoholem.
Uniformy
Jsem proti,možná jen v případě profesionální RS,placené krajem;o)
Rudy | Út 30.3.2004 13:58:04
Kacula the Great - Profil | Út 30.3.2004 12:11:57
vojevudcum bylo jedno co mel vojak na sobe, zadny velky paradeni nevedlo se v ty dobe.
armady si dali schuzku hned po praci v patek, jak se rady promichali tak vypukl zmatek.
jen oba dva velitele ti se dobre znali, savlema se navzajem k smrti posekali
Uniformy.
hraji - Profil | Út 30.3.2004 11:44:17
Jirka - Profil | Út 30.3.2004 10:21:34
somozo - Profil | Út 30.3.2004 9:52:49
Zdeněk - Profil | Út 30.3.2004 8:18:46
Eman | Po 29.3.2004 22:08:05
Vadí někomu v jakém oblečení chodí jiný na ryby? Zrovna tak o Vašem ohozu si může druhý myslet, že máte prdu. Nebo si přejete uzákonit uniformu pro rybáře?
Pospěšte si s návrhem pro jednotlivé sorty dle způsobu lovu, ať je v tom od prvního pohledu jasno. A kdo nebude mít uniformu je jasně pytlák!
PS: uzávěrka 1.4.2004
mario gochet - Profil | Po 29.3.2004 21:47:02
Jednoznačně souhlasím, ovšem je třeba si uvědomit, že případný zamindrákovaný blb bude vykonávat funkci rybářské stráže pouze kvůli pocitu vlastní důleřitosti z uniformy.
Je třeba si uvědomit, že jakékoliv posilování pravomocí RS musí jít ruku v ruce s její plnou profesionalizací.
Nelze připouštět argumenty, že v montérkách odhalím nejvíc přestupků, policie pokud vás chce pokutovat např. za dopravní přestupek taky nechodí maskovaná za stopaře.
Civilní agenty lze připustit pouze u trestných činů s vysokou mírou společenské nebezpečnosti.
Nesmírně si totiž vážím těch malých zbytků svobody, kteté nám tu ještě zbývají.
Souvislost se vstupem do byrokratického spolku EU mi drobet uniká
Sikula - Profil | Po 29.3.2004 20:38:52
Takže: Budí větší respekt, ale už na dálku pytlák pozná, kdo to je a stačí utéct... :o//
stilet - Profil | Po 29.3.2004 18:42:10
A co Vy manekýni na rybách ( většinou ve stejnokrojích z vojenského výprodeje), zajisté jste se svým oblečením chloubou rybářského stavu (samozřejmě čest výjimkám v trekingovém odění, nebo značkových teplácích z trhu).
Někteří přispěvatelé k této otázce jsou opravdu dojemní, pravděpodobně si několik let zdřímli a i tady na MRKu jsou asi poprvé .
Že RS musí mít vždy při kontrole připnut odznak s číslem a zároveň s pozdravem
předkládá služební průkaz (ovšem nedává ho z ruky) je informace, která je mezi průměrně inteligentními rybáři už dost dlouho rozšířená. Pokud se necháváte kontrolovat anonymy (to je mimochodem taky člověk,¨který vyjadřuje svůj názor, ale zapomíná se pod něj podepsat...), je to jen Vaše věc, ale nestěžujte si.
Pro profesionální RS bude jistě unif. komplet potřebná i důležitá věc, ale obávám se, že v okamžiku, kdy já osobně náhodně uvidím něco ne zrovna košer tak se nepoběžím domů převléci do uniformy a nepoběžím zpět k vodě...
S uniformou nesouhlasím !
Stav vody v okolí
| Praha - Na Františku (Vltava) | 247 cm | ||
| Praha - Výtoň (Vltava) | 85 cm | ||
| Praha - Nusle (Botič) | 19.2 °C | 48 cm | 0.17 m³/s |
Kde to žije - všechna témata
10:28ATTs hlásiče a ATTx příposlech 545
10:15Rybáři vs ochránci přirody 72
10:11Staré Česke rybářské vybavení 396
8:49Poradna: Sumcařina 2572
6:54Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 43
6:49 Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 25
2:11Hlídač slev eshopů 751
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtLabe fishing store 19
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoŽermanky a bivakovani 4
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
JRC Lehátko Cocoon II Flatbed Wide | SLEVA 33%Za 5.249 Kč
Velmi pohodlná silná polstrovaná matrace. Vnitřní matrace je vyjímatelná, což usnadňuje její čištění. Super pevný ocelový rám na 8 nohách. Nohy odolné proti blátu s otvory pro kolíky. Úložný vak se zipem. Včetně popruhu se sponou pro snadnou přepravu. Rozměry: 220x100x40-55 cm
JRC Naviják XTX 10000 | SLEVA 48%Za 1.499 Kč
Fantastický naviják s grafitovým tělem v kombinaci s opracovanou hliníkovou cívkou vede ke spolehlivému, ale lehkému navijáku. Super hladký černý design a červené detaily JRC jsou konečným doplňkem tohoto nádherného, ale silného navijáku! 3 různé velikosti: 6000, 8000 a 10000."
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...









