Hádky s RS

Dobry den,je tady konec sezony a ja jsem se chtel zeptat,jake jste letos meli problemy s RS a jake byly nejcastejsi duvody vasich hadek s RS?
Autor diskuse: FRANCOUZ - Profil , 12.1.2010 všeobecné - RŘ, MO, svazy

Nesoxx - Profil | Čt 14.1.2010 20:58:23

Bandit >> chi cerca trova ........ jak říkávala moje italská babička.

By mě zajímalo odkud ten odznak vytáhnete, když budete mít jen plavky :-))

    NBandit - Profil | Čt 14.1.2010 20:55:11

    esoxx >> my budem hledat a odznak vytahnem az budem u tebe a ještě přijdem a plavkach

      Nkakr - Profil | Čt 14.1.2010 20:54:46

      Sven >>
      ČRS je asi dobrý oddíl, v MRS má uniformu jen pár profíků.

        Nesoxx - Profil | Čt 14.1.2010 20:53:42

        Bandit >> jen si mě s Bobrem najděte sami :-))

          NSven - Profil | Čt 14.1.2010 20:53:26

          Firee >> zřejmě si můj odkaz přehlédl, tak specielně pro tebe ještě jednou:-))))))))
          http://www.rybstraz.estranky.cz/

            NjindraŠ - Profil | Čt 14.1.2010 20:52:51

            Sven >> Jestli to spíš není proto,že jsou už vidět na dálku:-)

              NSven - Profil | Čt 14.1.2010 20:51:09

              Firee >> musím tě zklamat, to není má myšlenka ale holá realita. Členové RS ČRS mají až možná na malé vyjímky vyfasované a zakoupené uniformy. A je opravdu velmi ale velmi řídký jev je v nich vidět. Asi za ně stydí,nebo co :-)))

                NBandit - Profil | Čt 14.1.2010 20:50:52

                esoxx >> tak me pak napis kde chytas a my si prijdem pokecat

                  NFiree - Profil | Čt 14.1.2010 20:48:44

                  kakr - ty jsi všeználek ty se mi líbíš ,tobě bych dal neplacenou funkci v parlamentu.

                    Nesoxx - Profil | Čt 14.1.2010 20:48:23

                    Dobrý večer, v loňské sezoně jsem žádné konflikty, hádky natož problémy s RS neměl, neboť jsem za cca 100 + vycházek po rozsáhlých vodách hradecko - pardubických žádnou nepotkal .......

                      NFiree - Profil | Čt 14.1.2010 20:47:20

                      Sven -máš pravdu uniformu nejlépe khaki ,kanady,čepici s pevným kšiltem,nárameníky s hodností RS a dozorčí šnůry žlutý místo nábojnic zlatý ryby,pak odznak ten by nahrazoval medaily"dárce krve" ,to by bylo dobrý ,připadal bych si jak na vojně žlutý šnůry viděti do prdele se ztratiti.Myšlenka dobrá.

                        NFery - Profil | Čt 14.1.2010 20:47:18

                        kakr >> naštěstí si všichni RS nevykládají zákony po svém jako ty,jak se jim to hodí..i když těch tvého ražení,je taky požehnaně a proto vidím jediné řešení v profi RS ,která nás snad v budoucnu zbaví takových jako jsi ty..

                          Nkakr - Profil | Čt 14.1.2010 20:44:48

                          Fery >>
                          Už začínáš blábolit, oháníš se zákonem, napíšeš nesmysl a kličkuješ jako postřelená koza.
                          Zákon může vykládat jen soud, citace "jasně" plyne" Tě pasuje do funkce ústavního soudce.

                            NBosanac - Profil | Čt 14.1.2010 20:40:19

                            kakr >> Napsano je v jeho hlave .: -)

                              NFery - Profil | Čt 14.1.2010 20:40:14

                              kakr >> a já v tom příspěvku někde psal,že je to citace zákona?:-)..přečti si to ještě jednou..ze zákona to ale jasně plyne..jestli tohle chceš zpochybňovat,tak se řadíš na stejnou úroveň kaprařů,ojebávajících zákony,jak to jen jde..ty by jsi měl jít přeci příkladem..

                                NBosanac - Profil | Čt 14.1.2010 20:38:12

                                Sven >> Ja jeste nepotkal RS v uniforme . A zalezi na jemu jestli se hned tazu o ukazani prukazu . To je v pripade ze ani nepozdravi a nastoupi , RS ukaz mi doklady . Pak reknu dobry den a ted mi ukazte ........ Prevazne jsou zticha a ukazu , asi dvakrat nebo trikrat se stalo ze nechteli ukazat prukaz , pokracoval jsem v chytani . Protoze byly doterny rek jsem ze zavolam PCR . A hned byl klid .
                                Protoze chytam na nekolik reviru uz delsi dobu znam se s porynim na tech revirech , ani mne nekontroluji , pozdravime se , pokecame , zeptaji se co to dela a zpravidla doporuci jeste lepsi flek .

                                  Nkakr - Profil | Čt 14.1.2010 20:37:45

                                  Fery >>
                                  Napsal jsi-

                                  Fery - ® [Poslat soukromou zprávu.] Čt 14.1.2010 16:20:04
                                  kakr >> kdepak..patříš mezi ty,kteří nikdy neuznají,že něco dělají špatně a to je škoda..máš nosit odznak viditelně po celou dobu výkonu své fuknce..jak tohle můžeš okecávat,to nechápu:-(

                                  Kde je v zákoně napsáno po celou dobu???

                                    NFery - Profil | Čt 14.1.2010 20:34:36

                                    kakr >> Fery - ® Čt 14.1.2010 20:17:02
                                    ..kde je tam něco,co tam není?

                                      Nkakr - Profil | Čt 14.1.2010 20:33:41

                                      Fery >>
                                      Zase jsi neodpověděl, proč jsi si vylhal něco, co v zákoně není??
                                      Ty, který tak úzkostlivě na dodržování zákonů dbáš, není to divné??

                                        NFery - Profil | Čt 14.1.2010 20:32:28

                                        kakr >> podle mě je naprosto jasné,že pokud nemáš viditelně odznak RS,tak nemůžeš vykonávat funkci RS