Koi a zahradní jezírka

Vše o koi a zahradních jezírkách. Vkládejte své fotografie jak ryb, tak jezírek. Podělte se o Vaše zkušenosti
Koi - pořízení, chov, nemoce, variety, růst, krmiva
Jezírka - budování, technika, filtrace, péče o jezírko (jaro, léto, podzim, zima)
Autor diskuse: Marsip - Profil , 12.1.2010 všeobecné - ostatní

Jakou částku jste schopni utratit za rybu?

A) Do 500kč61%

B) Do 1 000kč12%

C) Do 2 000kč2%

D) Do 5 000kč5%

E) Do 10 000kč2%

F) Nad 10 000kč16%

Od 15.1.2010 hlasovalo 255 čtenářů.

Nyvana - Profil | So 8.5.2010 20:02:36

Petr Z. Vedro >> Ahoj Petře to je škoda,tady u nás za zahradou jsou kočky pořád,kdybych je krmila není to nic platný jsou dost divoký a ryby milujou.te´d když tam mám solární světla tak je vidím u jezírka,ale už se tam nedostanou.

    NMoravadream - Profil | So 8.5.2010 20:02:23

    yvana >> nj:D a nebo pořídit tu vzduchovku:D ale moc to nezabírá, hlavně když je bere jaro:D

      NPetr Z. Vedro - Profil | So 8.5.2010 19:59:53

      Ahoj, švara přišel dneska o dva zlaté jeseny asi taky číča. Velikost asi 30 cm.

        Nyvana - Profil | So 8.5.2010 19:57:53

        Moravadream >> No tak to bych si mohla založit kočičí farmu,víš kolik je u nás na vsi toulavých koček???????????

          NMoravadream - Profil | So 8.5.2010 19:33:09

          Dev >> čus sorry že se zase ptám:D jak se jmenuje ten tvuj karp černo oranžovej:D tvuj nejlepší kousek. díky

            NMoravadream - Profil | So 8.5.2010 8:41:23

            máte dát kočkám nažrat a pak nebudou číhat, já mám 2 kočky u jezírka sedí ale s plným břuchem nechytaj:) stačí jim dát nažrat 2x za den

              Nmorana - Profil | Pá 7.5.2010 23:06:29

              Zdravím vás tady, moje kočka mi vyžrala skoro celé jezírko ,rozkosala doma kabely snad od všeho a když jsem se naštvala a vybušila ji tak mě pokosala a dost šeredně.Mrchu jsme naháněli asi týden než se nám ji podařilo chytit,ona moc dobře věděla co provedla a že je zle.Byla odvezena 10 km od domova :-)) čekám kdy se vrátí

                Nyvana - Profil | Pá 7.5.2010 22:05:08

                blecha39 >> Prdlačku chlupatý mazlíčci ty nemůžu ani cejtit když mi prvně vyžrali všechny ryby tak jsem si pořídila vzduchovku,ale tyhle polodivoký jsou dost chytrý.

                  Nblecha39 - Profil | Pá 7.5.2010 21:56:18

                  yvana >> tak to mas mazlicky dva jedny se šupinama a druhy s chlupama tak si vyber ja radsi s tema supinama jeste tam dam 2 sumejse albiny uz jsem je tam mel do urcite velikosti a pak je pustim

                    Nyvana - Profil | Pá 7.5.2010 21:49:53

                    Marsip >> To mi povídej už mám tu zkušenost,ale já jsem takový blbec že bych je do vody nehodila i když mi sežrali už dvakrát ryby,

                      Nblecha39 - Profil | Pá 7.5.2010 21:44:41

                      Marsip >> no a te sklopec tam musis nechat do rana jednou me capli 2 kapry a sup pres celou zahradu kapri kolem 40 nejlepsi jsou sardinky s kumatoxem jinak jezko zelene pristi tyden jedu pro lampu a pak budu kopat vse musim stihnout za den vykopat a polozit folii lidi uz jsou tak to klapne rybky budou zatim v nafukovaku

                        NMarsip - Profil | Pá 7.5.2010 21:43:42

                        yvana >> Sklopec sklapi sam, rano ji najdes v kleci, skopnes s kleci do vody a pak ji vytahnes... hlavne sklopec na snurce, ty swine sekaj, skrabou, kousou.... jak jde o vodu. :)

                          Nyvana - Profil | Pá 7.5.2010 21:28:01

                          Marsip >> No tobě se to řekne,když u nás ty mrchy chodí z kravína v noci a jak se něco šustne jsou v hajzlu.

                            NMarsip - Profil | Pá 7.5.2010 21:20:02

                            Neni nad to kocku pekne vykoupat v jezirku... samozrejme zavrenou ve sklopci. Uz se tam newokaze.

                              Nyvana - Profil | Pá 7.5.2010 21:15:36

                              blecha39 >> No vidíš jak se kocour činil u mě kočky na to měli celou noc.

                                Nblecha39 - Profil | Pá 7.5.2010 21:13:32

                                dnes jsem dal sousedovi 2 karase oranzada a za 5 minut prisel ze je sezral jeho kocour to je rychlost co

                                  NMarsip - Profil | Pá 7.5.2010 18:39:10

                                  Rick >> Klidne, protoze v osolene vode ti to fungovat nebude...

                                    Nyvana - Profil | Pá 7.5.2010 15:56:26

                                    Petr Z. Vedro >> No vidíš a já letos jsem je rozmnožila,chci se pokusit rozmnožit ten trpasličí leknín,ten je drahý.

                                      NRick - Profil | Pá 7.5.2010 13:36:17

                                      Jettys >> jasne, ja budu davat 40cm a on 12cm, to nemuže pro mne dopadnout :)

                                        NkukkYn_ - Profil | Pá 7.5.2010 13:12:33

                                        ... omluva