Koi a zahradní jezírka

Vše o koi a zahradních jezírkách. Vkládejte své fotografie jak ryb, tak jezírek. Podělte se o Vaše zkušenosti
Koi - pořízení, chov, nemoce, variety, růst, krmiva
Jezírka - budování, technika, filtrace, péče o jezírko (jaro, léto, podzim, zima)
Autor diskuse: Marsip - Profil , 12.1.2010 všeobecné - ostatní

Jakou částku jste schopni utratit za rybu?

A) Do 500kč61%

B) Do 1 000kč12%

C) Do 2 000kč2%

D) Do 5 000kč5%

E) Do 10 000kč2%

F) Nad 10 000kč16%

Od 15.1.2010 hlasovalo 255 čtenářů.

Petr Z. Vedro - Profil | St 28.4.2010 20:54:58

Moravadream >> Jednou stranou to teče do lampy, a můžeš si vybrat kterou výpustí to necháš téct ven. Samotná UV trubice je v křemíkový vodotěsný trubce a voda teče okolo. Taky jsem uvažoval že si jí udělám, ale pak jsem našel tuhle za dobrou cenu a to už snad ani nemá smysl.

    Moravadream - Profil | St 28.4.2010 20:54:15

    yvana >> tak to máš asi zářivku bez ultraf záření..

      Moravadream - Profil | St 28.4.2010 20:53:25

      Petr Z. Vedro >> jo a na jakej obsah máš tu lampičku?

        Moravadream - Profil | St 28.4.2010 20:52:41

        Petr Z. Vedro >> no ty jo, dnes je taká technika si mě zmátl. sem myslel že se to dá nějak měřit a pak přepočítat... dnes sou měřáky na všechno..

          yvana - Profil | St 28.4.2010 20:52:18

          Moravadream >> Má to smysl a dost velký,je to pomocník ta sláma.Já mám jenom 5W UV lampu,zatím šlo několik roků to dobře.

            Moravadream - Profil | St 28.4.2010 20:51:23

            Petr Z. Vedro >> proč jsou na tý lampě 3 výpusti? a ještě dotaz.. Jak vubec to uv funguje voda teče přímo přez trubici a nebo je v nějaké roře a teče kolem ono by neměl byt problém si ji sestrojit za pár kaček..

              Petr Z. Vedro - Profil | St 28.4.2010 20:49:26

              Moravadream >> :o)))))))))))))) poposedni si , třeba je to kabelem :o)))))))) ( tobě to prozradím spočítat to nešlo zasek jsem se u 100000000001234 a dál to nešlo ).

                Petr Z. Vedro - Profil | St 28.4.2010 20:47:55

                yvana >> Podle toho jak dlouho jsi s ní svítila? Převážně mají stejnou životnost. Tahle od Marimexu je i s poštovným za 1840 Kč.

                  Moravadream - Profil | St 28.4.2010 20:47:24

                  Petr Z. Vedro >> jak počítal? jak dlouho ti to jede?

                    Moravadream - Profil | St 28.4.2010 20:46:48

                    yvana >> má pak smysl testovat slámu když máš to uvčko? to je pak dost zcestné..

                      Petr Z. Vedro - Profil | St 28.4.2010 20:46:34

                      Moravadream >> No počítal jsem řasu před zapnutím UV a po zapnutí UV a bylo jí znatelně méně :o) Počítal jsem to dvakrát, tagže sem se nemohl splést.

                        Moravadream - Profil | St 28.4.2010 20:46:02

                        Petr Z. Vedro >> na tvuj rybnik by ti stačila i slabší ne?

                          yvana - Profil | St 28.4.2010 20:45:11

                          Petr Z. Vedro >> Ahojky tak letos fakt nevím,mám dost špatnou vodu,Uv lampa sice svítí,ale vypadá,že není funkční.Ty jsi kupoval novou UV lampu a za kolik.Dík

                            Moravadream - Profil | St 28.4.2010 20:44:45

                            Petr Z. Vedro >> a tak takže to že řasa mizí bylo obrazně:D já myslel že už seš bez řas:D

                              Petr Z. Vedro - Profil | St 28.4.2010 20:43:12

                              yvana >> Tahle má životnost 8000 hodin.

                                yvana - Profil | St 28.4.2010 20:29:36

                                Kluci za jakou dobu měníte žárovku v UV lampě?

                                  Petr Z. Vedro - Profil | St 28.4.2010 20:09:52

                                  Moravadream >> jes dneska dorazilo 24W.

                                    Moravadream - Profil | St 28.4.2010 19:52:05

                                    Petr Z. Vedro >> to je to za těch pár kaček?

                                      Petr Z. Vedro - Profil | St 28.4.2010 19:49:44

                                      Marsip - >> UVčko zapojené, řasy chcípají :o)

                                        Moravadream - Profil | Ne 25.4.2010 22:09:38

                                        Dev >> dik:D