Koi a zahradní jezírka

Vše o koi a zahradních jezírkách. Vkládejte své fotografie jak ryb, tak jezírek. Podělte se o Vaše zkušenosti
Koi - pořízení, chov, nemoce, variety, růst, krmiva
Jezírka - budování, technika, filtrace, péče o jezírko (jaro, léto, podzim, zima)
Autor diskuse: Marsip - Profil , 12.1.2010 všeobecné - ostatní

Jakou částku jste schopni utratit za rybu?

A) Do 500kč61%

B) Do 1 000kč12%

C) Do 2 000kč2%

D) Do 5 000kč5%

E) Do 10 000kč2%

F) Nad 10 000kč16%

Od 15.1.2010 hlasovalo 255 čtenářů.

NDev - Profil | Ne 25.4.2010 22:04:01

Moravadream >> :D jasny zkusím Ti to zjistit :o)

    Nc.13 - Profil | Ne 25.4.2010 22:03:46

    Dev >> Pěkné, moc pěkné! Asi to budu muset radikálně přehodnotit s tím co mám teď ua systém filtrace :-)

      NMoravadream - Profil | Ne 25.4.2010 22:00:50

      Dev >> tak se někdy poptej, určitě ho občas vidiš:D

        NDev - Profil | Ne 25.4.2010 22:00:07

        Moravadream >> Cus, kamene zajistoval otec,nevim vubec.

          NMoravadream - Profil | Ne 25.4.2010 21:56:25

          Dev >> ahoj,kde si sehnal ty valouny okolo zlína?

            NDev - Profil | Ne 25.4.2010 21:52:43

            Něco málo ;)

              NMoravadream - Profil | Ne 25.4.2010 21:34:35

              blecha39 >> já sem dal na jaře cca 3- 4kg na 20kub rozmíchal sem to v konvě a rozlil po celém jezeru a vypl filtraci aby to co nejdřív sedlo. bylo to asi dva dny bílé jako mliko.. a pak řasa začala zdechat měl sem tam zlatý karasi,koi,jes, plotice,liny a žádný uhyn. Běžně to používají rybníkáři a dávají cca 8m na ha. Koupil sem jej v ZZN,seženeš ho kdekoliv v zahrádkářských potřebách používá se společně se skalicí na likvidaci mechu. mělo by to pomoct, hlavně to je přírodní bez chemie. Blahodárnost vápence sem debatoval s tímto členem http://www.mrk.cz/clen.php3?id=26733 má na to školu tak to s ním mužeš prodiskutovat.

                Nblecha39 - Profil | Ne 25.4.2010 21:27:42

                Moravadream >> ta kytka tady roste v takovem mokradu je toho tady hodne jak s tim mletym vapencem jak hopouzit a kolik kde se da sehnat dik

                  NMarsip - Profil | Ne 25.4.2010 20:52:14

                  Jettys >> Jenze ti staci na jeden jistic a ne na dva. Urco jsi tam mel na 380. Malej stoji neco kolem 150kc, dva obedy ozelis. :)

                    NJettys - Profil | Ne 25.4.2010 20:51:09

                    Marsip >> ten bych tu měl mít

                      NMarsip - Profil | Ne 25.4.2010 20:51:04

                      Pomozte mi na netu najit ovladatelnou zasuvku (ovladani prikonu ke spotrebici), ale aby zvladla 3kW.

                        NMarsip - Profil | Ne 25.4.2010 20:49:59

                        Jettys >> Neco jako jsi mel pripojen stavebni proud (plastova krabka s pruhlednym vikem a v ni jistic)

                          NJettys - Profil | Ne 25.4.2010 20:49:13

                          Marsip >> jak to má vypadat?něco koupim v bousehouse

                            NJettys - Profil | Ne 25.4.2010 20:48:22

                            Marsip >> napiš mu sám že umí houno:)) http://www.mrk.cz/clen.php3?id=5795

                              NMarsip - Profil | Ne 25.4.2010 20:47:30

                              Jettys >> Jo a jeste jestli sezenes takovou tu chatickarskou trojzasuvku (cerpadlo, UV, vzduch)

                                NJettys - Profil | Ne 25.4.2010 20:45:45

                                Marsip >> počítám až s víkendem

                                  NMarsip - Profil | Ne 25.4.2010 20:45:01

                                  Jettys >> To se nepise. :) ale zadnyho... Zejtra neprijedu, nechame to na vikend.

                                  PS: Vzkas tomu wolovi, co ti pridelaval vpuste do jezirka, at se na to lasquave vys. a jde se zivit necim jinym. :))

                                    NJettys - Profil | Ne 25.4.2010 20:42:58

                                    Marsip >> měl jsem hned napsat že jsi mi jen trochu pomáhal?:)) jakýho maskáče?

                                      NMarsip - Profil | Ne 25.4.2010 20:34:21

                                      Jettys >> Uz se tesim na teho tveho maskace. :) Koukej v tydnu dodelat kabel k filtraci a kup krabku na jistic + 16A jistic.

                                        NMarsip - Profil | Ne 25.4.2010 20:33:36

                                        blecha39 >> Sul pomuze, ale nepojedou ti tolik vodni rostliny. Nektere zahubis uplne. Vetsinou sirokoliste. Nevim co mas za filtraci, ale jestli mas jezirko 10tis litru, filtrace by pri chovu ryb mela byt co nejvetsi, nejmene 1000 litru biologie.