Koi a zahradní jezírka

Vše o koi a zahradních jezírkách. Vkládejte své fotografie jak ryb, tak jezírek. Podělte se o Vaše zkušenosti
Koi - pořízení, chov, nemoce, variety, růst, krmiva
Jezírka - budování, technika, filtrace, péče o jezírko (jaro, léto, podzim, zima)
Autor diskuse: Marsip - Profil , 12.1.2010 všeobecné - ostatní

Jakou částku jste schopni utratit za rybu?

A) Do 500kč61%

B) Do 1 000kč12%

C) Do 2 000kč2%

D) Do 5 000kč5%

E) Do 10 000kč2%

F) Nad 10 000kč16%

Od 15.1.2010 hlasovalo 255 čtenářů.

NMarsip - Profil | Ne 25.4.2010 20:31:34

Jettys >> Jedes jak cert, dalsi super lake. :)

    NMarsip - Profil | Ne 25.4.2010 20:29:34

    Petr Z. Vedro >> Mas moc zivin ve vode, jeste nejede filtrace na 100%, zatim je tam nech, nez se voda jeste vice ohreje.

      NMoravadream - Profil | Ne 25.4.2010 20:25:59

      blecha39 >> mletej vápenec... To uprostřed s těma hnědýma květama je co za rákos?

        NJettys - Profil | Ne 25.4.2010 20:13:52

        Moravadream >> nevim přesně ,asi 30kub

          Nkubah - Profil | Ne 25.4.2010 19:57:03

          Tak přidám fotku menšího jezírka (nej hloubka 60cm). Větší (hloubka 160cm) bude dočištěné až příští víkend.
          Ještě je třeba koupit skalničky a zasadit...

          Nesmějte se mi :-)))))

            Nblecha39 - Profil | Ne 25.4.2010 19:44:46

            Marsip >> ras je tam cim dale vice folie taky co ta sul pomohla by uv zapnuto bakterky ve vode

              Nyvana - Profil | Ne 25.4.2010 19:25:49

              Jettys >> Moc pěkná práce.

                NkukkYn_ - Profil | Ne 25.4.2010 18:47:20

                Jettys >> krasny :)

                  NMoravadream - Profil | Ne 25.4.2010 18:41:38

                  Jettys >> pěkná práce, jak to máš velké?

                    NJettys - Profil | Ne 25.4.2010 18:02:37

                    tak dnes se něco udělalo

                      Njon - Profil | Ne 25.4.2010 9:07:45

                      tak já jsem před 14dny vypustil jezírko vyčistil napustil vodu ze studny a ryby chytili tuhle plíseń a3dny spátky všechny k.o

                        NDudo - Profil | Ne 25.4.2010 6:33:57

                        Marsip >> dík, hned v Pondělí ho někde splaším a vyzkouším to, snad to pomůže.. Taky jsem přemýšlel, že to celé vypustím, komplet vyčistím a celé znova zarybním (cca 50% rybek to má už za sebou)...

                        yvana >> ryby byly všechny z jezírka od známého, které rušil a byly zdravé, plíseň se na ně chytla až asi tak tři dny z5... on by mi určitě poradil, jelikož se tomu nějaký ten rok věnoval, ale teď už je za oceánem...

                          NPetr Z. Vedro - Profil | So 24.4.2010 21:17:01

                          Marsip >> co se dá dělat s řasou na folii?

                            Nblecha39 - Profil | So 24.4.2010 21:16:52

                            Marsip >> dlouhe rasy a voda zacina zelenat uv zapnuto do ted voda kristalova tak nevim

                              NMarsip - Profil | So 24.4.2010 21:04:17

                              blecha39 >> Voda a nebo rasy na folii? Pokud mas UV zapnute, zelenat by nemela, teda az na vyjimku, ze by jsi mel vysoke hodnoty NO2 ci NO3. Z jara se stava, ze filtrace pomalu nabiha a nestiha odbouravat. Zmirni krmeni a dolej-dosyp bakterie.

                                NMarsip - Profil | So 24.4.2010 21:02:28

                                Dudo >> Jeste jsem zapomnel dodat.. po dobu lecby nekrmit a po lecbe opatrne, timto si zabijes bakterie ve filtraci. Po lecbe dosyp startovaci bakterky a opatrne s krmenim.

                                  Nblecha39 - Profil | So 24.4.2010 21:02:02

                                  cau marsip voda zaci na zelenat mas neco

                                    Nyvana - Profil | So 24.4.2010 20:56:02

                                    Dudo >> To jsi dával do jezírka ryby odněkud,nebo jsi měl svoje?Nebo nekupoval jsi někde jinde a nepřidával k vlastním cizí?Nerušíš tohle je dost vážný dotaz.

                                      NMarsip - Profil | So 24.4.2010 20:53:33

                                      Dudo >> Akriflavin a silne vzduchovat. Po trech dnech vymenit 30% vody a takto opakovat celkem 3x

                                      Priklad:

                                      Pondeli - akriflavin
                                      Ut
                                      St vymena 30% vody - akriflavin
                                      Ct
                                      Pa vymena 30% vody - akriflavin
                                      So
                                      Ne vymena 30% vody

                                        Nkubah - Profil | So 24.4.2010 20:53:27

                                        Marsip >> jojo, mám jich tam 10