Koi a zahradní jezírka

Vše o koi a zahradních jezírkách. Vkládejte své fotografie jak ryb, tak jezírek. Podělte se o Vaše zkušenosti
Koi - pořízení, chov, nemoce, variety, růst, krmiva
Jezírka - budování, technika, filtrace, péče o jezírko (jaro, léto, podzim, zima)
Autor diskuse: Marsip - Profil , 12.1.2010 všeobecné - ostatní

Jakou částku jste schopni utratit za rybu?

A) Do 500kč61%

B) Do 1 000kč12%

C) Do 2 000kč2%

D) Do 5 000kč5%

E) Do 10 000kč2%

F) Nad 10 000kč16%

Od 15.1.2010 hlasovalo 255 čtenářů.

Nyvana - Profil | St 14.4.2010 18:26:58

Moravadream >> No já už vodu tak studenou nemám,přeci jenom mám jezírko malé.Já jsem ráda,že nějaká řasa zmizí,třeba jim šmakuje.

    Nyvana - Profil | St 14.4.2010 18:25:15

    Petr Z. Vedro >> snad ano já jenom,aby neměli hlad

      NMoravadream - Profil | St 14.4.2010 18:20:30

      yvana >> přesně jak píše petr nemají hlad je studená voda a třeba zrovna nechtějí protein granulama se cpali do ted řasu vidí prvně...

        NPetr Z. Vedro - Profil | St 14.4.2010 18:18:03

        yvana >> jak budou mít hlad tak si dají neboj. Zatím jim asi stačí ta řasa.

          Nyvana - Profil | St 14.4.2010 18:15:40

          Moravadream >> já nevím už co jim dát,pstruží granule nechtějí,žížaly taky ne,ale kolem plachty jezdí každou chvilku a uštipují,třeba jim to šmakuje.

            NMoravadream - Profil | St 14.4.2010 18:13:47

            yvana >> tak asi měli plný pupky té řasi:D

              Nyvana - Profil | St 14.4.2010 17:25:02

              Marsip >> No máš v tomhle pravdu,ale co v zimě,když je máš v jezírku?U Štěchů je samo krmí celý rok,tak stejně ať vezmeš větší,tak růst v zimě zastavíš.Jo tak jsem jim dneska dala jeseterům ty krájený žížaly,padali jim k tlamičkám ani neďobli,ale koi ty je dlabali jak divý.

                NJettys - Profil | St 14.4.2010 9:59:03

                Rick >> když ty máš doma takovej malej Štít:)

                  Nyvana - Profil | St 14.4.2010 9:19:02

                  Marsip >> Tak to jo,ale i tak nosit je to je hrozná dřina.

                    NMarsip - Profil | St 14.4.2010 9:18:19

                    Petr Z. Vedro >> Pokud nekoupis rocni ryby ve velikosti 30-40cm, neocekavej vetsi prirustky. Tady v CR, at uz pan Stech ci ostatni co vytiraji si takto velke ryby nechavaji. Z rybek 10-12cm udelas do 5let rybu okolo 60cm. Z rocni 30-40cm 80 a vice. Samozrejme ji nesmis v rustu zastavit. tzn. pri dodrzeni "cool water" ji futrovat a futrovat. Min. denni davka 3% jeji hmotnosti a krmne davky nejlepe 10x denne.

                      NMarsip - Profil | St 14.4.2010 9:13:40

                      yvana >> Ty kameny u jettyse jsou focene z prvniho patra, takze jich az tak malo zase neni. :)

                        Nyvana - Profil | St 14.4.2010 8:54:17

                        Máka >> No sice se říká,kde jsou žáby tam je dobrá voda,ale jestli se ty mrchy rozmnoží,no potěš koště.žába si pamatuje,kde se narodila a prý se tam vrací.v loni jsme takhle stěhovali do rybníka tři žáby,letos jsou zpátky,aspoň si myslím,že jsou to oni.

                          NMáka - Profil | St 14.4.2010 8:50:29

                          yvana >> Já mám v rybníčku dvě žáby už od loňskýho léta, celkem mě zajímá, jestli se tam chtěj množit bo co, protože už po sobě lezly. :-))

                            Nyvana - Profil | Út 13.4.2010 23:08:12

                            Kluci máte taky v jezírku žáby co myslíte jsou tam dobrý,nebo nějask škodí

                              NMoravadream - Profil | Út 13.4.2010 22:52:24

                              Rick >> to obědnáváš nějakej lomovej šutr? aby ste stěma kamenama pak pohli:D

                                NRick - Profil | Út 13.4.2010 20:58:27

                                Jettys >> no nevim, mam 19 tun a pujdu jeste pro jednu dávku :)

                                  NMoravadream - Profil | Út 13.4.2010 18:53:57

                                  Petr Z. Vedro >> taky sem obědnal od štecha 10kg.. červi sypu každej tyden do rybnika

                                    Nyvana - Profil | Út 13.4.2010 18:50:41

                                    Petr Z. Vedro >> No já nevím,ale nechci toho moc dávat do jezírka krmení mám od začátku od Štěchů to jsou 4roky,jinak jsem měla i trochu jiné,ale teď už dva roky beru jenom od Štěchů

                                      NPetr Z. Vedro - Profil | Út 13.4.2010 18:41:07

                                      yvana >> A co teprve mastnáci co zbudou z chytání, to je teprve ňamka !!!

                                        NPetr Z. Vedro - Profil | Út 13.4.2010 18:39:49

                                        Moravadream >> Koupil jsem vzorek krmení od Štecha a pak vyzkouším Melu od Masiho.