Koi a zahradní jezírka

Vše o koi a zahradních jezírkách. Vkládejte své fotografie jak ryb, tak jezírek. Podělte se o Vaše zkušenosti
Koi - pořízení, chov, nemoce, variety, růst, krmiva
Jezírka - budování, technika, filtrace, péče o jezírko (jaro, léto, podzim, zima)
Autor diskuse: Marsip - Profil , 12.1.2010 všeobecné - ostatní

Jakou částku jste schopni utratit za rybu?

A) Do 500kč61%

B) Do 1 000kč12%

C) Do 2 000kč2%

D) Do 5 000kč5%

E) Do 10 000kč2%

F) Nad 10 000kč16%

Od 15.1.2010 hlasovalo 255 čtenářů.

yvana - Profil | Út 13.4.2010 18:39:40

Moravadream >> Tak jim taky nějakou klidně stříhnu mám jich dost,ale je mi divný,že ožírají z plachty tu řasu.

    yvana - Profil | Út 13.4.2010 18:38:43

    Petr Z. Vedro >> No ono až bude teplo,tak určo si zvyknou koi si pomalu zvykají,hlavně,aby neměli hlad

      Jettys - Profil | Út 13.4.2010 18:28:49

      yvana >> je to 5 tun tak snad to bude stačit

        Moravadream - Profil | Út 13.4.2010 18:20:36

        yvana >> těm mojím zatím nejvíc šmakují nasříhaný žížaly ted lozej všude..

          Moravadream - Profil | Út 13.4.2010 18:20:00

          Petr Z. Vedro >> letos budeš krmit čím?

            Petr Z. Vedro - Profil | Út 13.4.2010 18:10:46

            yvana >> Tak je nech oni se otrkají a na kapří papání se naučí.

              yvana - Profil | Út 13.4.2010 18:06:27

              Petr Z. Vedro >> Ale už se těším,jak začnou pořádně futrovat.Jo tak nevím,ale ty jeseteři jezdí okolo folie a živý se těma řasama,koukala jsem jak to štípou.O pstruží pelety zájem neměli,za to koi ty se hned cpali.

                yvana - Profil | Út 13.4.2010 18:04:18

                Petr Z. Vedro >> To mi povídej,jak vlastní děti a budeš je stejně sledovat dál,jestli jim nic nechybí.

                  Petr Z. Vedro - Profil | Út 13.4.2010 18:03:10

                  yvana >> Jasně, letos to taky spoustě klukům vymzlo hodně ryb. Já je mám taky od velikosti cca 15 cm a když jsem teď 4 kousky dával švagrovi, tak jsem se s nima loučil jako s rodinným příslušníkem.

                    yvana - Profil | Út 13.4.2010 18:02:33

                    Petr Z. Vedro >> tak to je jenom vzorek.

                      yvana - Profil | Út 13.4.2010 18:00:42

                      Petr Z. Vedro >> Víš nejhorší je,že jsem je vypiplala od mala-měli tak 10-15cm a když už vidíš ty barvy a najednou ti plavou u hladiny,vidíš,že jim je zle,tak lítáš co a jak,ale než něco zjistíš,tak ti umřou,je to smutný pohled.Ale aspoń něco jsem zachránila,karase ty přežily v pohodě.

                        Petr Z. Vedro - Profil | Út 13.4.2010 17:58:39

                        Moravadream >> Moc rychle nerostou, mám je druhej rok a asi jsem krmil špatným krmením. Což letos napravím :o)

                          Moravadream - Profil | Út 13.4.2010 17:53:56

                          Petr Z. Vedro >> jak je máš dlouho? jak ti rychle rostou?

                            Petr Z. Vedro - Profil | Út 13.4.2010 17:52:43

                            yvana >> To je jen první várka, zítra mu přijede Tatrovka :o)

                              Petr Z. Vedro - Profil | Út 13.4.2010 17:52:01

                              yvana >> To je fakt , to bych brečel. Však jsem měl v zimě po naměření 2,3 stupně u dna staženou perdel :o)

                                yvana - Profil | Út 13.4.2010 17:38:49

                                Jettys >> nějak málo na to jezero néééééééé

                                  yvana - Profil | Út 13.4.2010 17:38:23

                                  Petr Z. Vedro >> ahojky,jo to by jsi určo strávil,mě takhle velký umřeli já jsem pomalu brečela.

                                    Petr Z. Vedro - Profil | Út 13.4.2010 17:34:46

                                    Moravadream >> největšššššííííí mobydick má 35 takže je jedlej :o)

                                      Jettys - Profil | Út 13.4.2010 15:56:13

                                      hromádka je doma a půjdem na to

                                        Moravadream - Profil | Po 12.4.2010 21:51:00

                                        Petr Z. Vedro >> kolik měří tvoje velryby?