Koi a zahradní jezírka

Vše o koi a zahradních jezírkách. Vkládejte své fotografie jak ryb, tak jezírek. Podělte se o Vaše zkušenosti
Koi - pořízení, chov, nemoce, variety, růst, krmiva
Jezírka - budování, technika, filtrace, péče o jezírko (jaro, léto, podzim, zima)
Autor diskuse: Marsip - Profil , 12.1.2010 všeobecné - ostatní

Jakou částku jste schopni utratit za rybu?

A) Do 500kč61%

B) Do 1 000kč12%

C) Do 2 000kč2%

D) Do 5 000kč5%

E) Do 10 000kč2%

F) Nad 10 000kč16%

Od 15.1.2010 hlasovalo 255 čtenářů.

Nyvana - Profil | Po 12.4.2010 11:35:12

Marsip >> tak co jim mám koupit,aby se nažraly.Mám jenom všechno plovoucí,pro koi

    NMarsip - Profil | Po 12.4.2010 11:31:58

    yvana >> Ziví se neplovoucimi granulemi s obsahem proteinu nad 50%.

    Rano jako vecer, proste prechod svetla a tmy, samo ze za tmy jsou nejaktivnejsi, ale nedaji se moc pozorovat.

      Nyvana - Profil | Po 12.4.2010 9:17:44

      Marsip >> Ahojky tak píšeš.že se jeseteři ukazují po západu slunce,ale já je vidím tak kolem sedmé ráno a to pravidelně,ale čím se vůbec živý.Jinak jezdí okolo stěn jezírka,ale je to nádhera.

        NMarsip - Profil | Po 12.4.2010 9:10:14

        Jeseteri zacinaji rejdit podel okraju pod hladinou s prichodem sera (po zapadu slunce). Nechtej te po nich, aby se pres den ukazovali.

          Nyvana - Profil | Ne 11.4.2010 22:16:46

          Moravadream >> No to máš pravdu,ale už jsem zjistila,že mají ty jeseteři určitou dobu,kdy vyjíždějí skoro k hladině tak budu číhat jestli je to náhoda nebo ne,ale je to nádhera,jak se tam majestátně projíždí a vůbec se neplaší.

            NMoravadream - Profil | Ne 11.4.2010 22:14:33

            yvana >> nj máš menší a mělčí rybník to se ti to hledá;)

              Nyvana - Profil | Ne 11.4.2010 21:47:05

              Moravadream >> Tak to já už ho i vyfotila plaval nahoře jo už tam má kamaráda.Fotku jsem už sem dala je trochu dolejš

                NMoravadream - Profil | Ne 11.4.2010 21:44:40

                yvana >> já toho svýho ještě ani neviděl

                  NDev - Profil | Ne 11.4.2010 21:43:35

                  to vám zavidím ja mám 8°C :(

                    Nyvana - Profil | Ne 11.4.2010 21:29:36

                    Tak mě už rybičky zobou dobře týden,jenom ty jeseteři jsou skoro pořád u dna ani nevím čím se cpou

                      NMoravadream - Profil | Ne 11.4.2010 21:24:44

                      já sem v sobotu naměřil 14C ryby už pomalu zobou

                        NPetr Z. Vedro - Profil | Ne 11.4.2010 20:13:15

                        Dev >> Před vypuštěním měla 10 a po napuštění 9 stupňů. Dneska něco nad 10.

                          NDev - Profil | Ne 11.4.2010 20:09:24

                          Petr Z. Vedro >> kolik má vodu °C ? jinak peknéé ;)

                            NPetr Z. Vedro - Profil | Ne 11.4.2010 19:55:37

                            Many - 11.4.2010 19:50:08 >> Napouštěl jsem to cca 4 hodiny, vzduchoval jsem a ryby jsem tam dával asi hodinu po napuštění a to by tam chloru už moc bejt nemělo . Jsou v pohodě dneska už baštily.

                              NMany - Profil | Ne 11.4.2010 19:50:08

                              Petr Z. Vedro - 11.4.2010 to si vypustil ryby do té čerstvé vody z vodovodu?

                                Nyvana - Profil | Ne 11.4.2010 19:21:41

                                dudan >> Tak to jo a co kočky ty ti nechodí na ryby

                                  Ndudan - Profil | Ne 11.4.2010 18:59:01

                                  yvana >> Ten plutek je tam kvuli psovi,v letě mi žral babelky a hiacinty.Jo a ještě žral krmivo rybam.Teď to jen pozoruje přes plot.

                                    NPetr Z. Vedro - Profil | Ne 11.4.2010 18:15:23

                                    Dnešní stav po čištění.

                                      Nyvana - Profil | Ne 11.4.2010 15:01:48

                                      dudan >> ahojky tak to stávající je pěkný ten plůtek je tam proč a co kočky.Jinak jak psal Rick tak do zimy to musíš mít hotový jinak sníh mráz co udělá z dírou?

                                        NRick - Profil | Ne 11.4.2010 11:43:56

                                        dudan >> pokud to do zimy dodelas tak ne :)