Koi a zahradní jezírka

Vše o koi a zahradních jezírkách. Vkládejte své fotografie jak ryb, tak jezírek. Podělte se o Vaše zkušenosti
Koi - pořízení, chov, nemoce, variety, růst, krmiva
Jezírka - budování, technika, filtrace, péče o jezírko (jaro, léto, podzim, zima)
Autor diskuse: Marsip - Profil , 12.1.2010 všeobecné - ostatní

Jakou částku jste schopni utratit za rybu?

A) Do 500kč61%

B) Do 1 000kč12%

C) Do 2 000kč2%

D) Do 5 000kč5%

E) Do 10 000kč2%

F) Nad 10 000kč16%

Od 15.1.2010 hlasovalo 255 čtenářů.

Ndudan - Profil | Ne 11.4.2010 9:27:19

Omlouvám se za spoždění.Dávám sem fotku prvního schodu,takhle by to mělo pokračovat až do hloubky 2m.Bude to asi terasovitě 50cm schod pak 70-80rovina a zase schod.Tak co říkáte bude to třeba na zimu nějak zajistit?(před sesuvem).Vyfotil jsem i stavájící jezírko(10m3)

    Nyvana - Profil | Pá 9.4.2010 11:02:14

    Marsip >> no to si děláš legraci to asi půjdou z baráku jo můžou se sprsknout karas a koi kapr?Asi jo.V loni jsem měla malý,ale nějak je sežrali tak zůstal jenom jeden

      NMarsip - Profil | Pá 9.4.2010 10:54:50

      yvana >> Neboj, s karasama to prijde, rozmnozuji se cely rok. Ja mel 5 kousku a na konci roku cca 300, stiky mely co zrat. :)

        Nyvana - Profil | Pá 9.4.2010 10:53:08

        Marsip >> díky a ten s tou červenou hlavou a ten černý z bílou hlavou a přez páteř má bílou čáru-třetí fotka od shora je hned na kraji dík

          Nyvana - Profil | Pá 9.4.2010 10:50:52

          Marsip >> No psal jsi,že mámkarasy přemnožený,ale jsou tam tři

            NMarsip - Profil | Pá 9.4.2010 10:49:16

            yvana >> Kohaku

              NMarsip - Profil | Pá 9.4.2010 10:48:50

              yvana >> Karasove muzou byt i tribarevni.

                Nyvana - Profil | Pá 9.4.2010 10:48:02

                Marsip >> Jo jak se jmenuje druhá fotka os shora v pravo ta bílá s těma červenýma skvrnama tu jsem dovezla včera

                  Nyvana - Profil | Pá 9.4.2010 10:46:04

                  Marsip >> díky ti ty červený budou asi karasové jo ta jedna červená má konec ocasu a kraje ploutví bílé to je taky karas?Jinak snad mám i něco slušného háááááááá

                    NMarsip - Profil | Pá 9.4.2010 10:37:02

                    Ruster
                    Metalic doitsu yamato
                    Kohaku
                    Tancho (radoby)
                    Kin a Gin Matsuba
                    Karas (premnozeny)
                    Vetsina zbylych ryb kawarigoi (nezaraditelne)
                    Mozna jeste aka bekko

                      Nyvana - Profil | Pá 9.4.2010 10:27:35

                      Tak poslední

                        Nyvana - Profil | Pá 9.4.2010 10:26:42

                        další fotka

                          Nyvana - Profil | Pá 9.4.2010 10:25:39

                          další z mojeho jezírka

                            Nyvana - Profil | Pá 9.4.2010 10:24:44

                            další

                              Nyvana - Profil | Pá 9.4.2010 10:23:15

                              Marsip >> tak jestli je pojmenuješ

                                Nyvana - Profil | Pá 9.4.2010 9:32:39

                                Marsip >> jo u mě je to z vodou horší máme tady všude hodně tvrdou vodu mám co dělat abych ji dostala do trochu normál stavu a jiná není máme vodu ze studny rozvod vody tady u nás není

                                  Nyvana - Profil | Pá 9.4.2010 9:30:04

                                  Marsip >> a tak tohle jsem nevěděla já včera viděla právě u Štěchů dovoz z Japonska ty měli barvy nádhera,ale ty co už vyšlechtili Štěchů ty barvy takové neměli a letos prakticky svoje černo-červené,nebo černo-červené-bílé nemají vůbec tak pojedu v září k nim na výlov to bude něco už se těším,ještě jsem výlov koi kaprů neviděla.

                                    NMarsip - Profil | Pá 9.4.2010 9:25:42

                                    yvana >> Je to vodou, v Japonsku maji vuci Cr mekkou vodu, kde se vice zvyrazni cerna s cervenou. Pokud mas spatne chemicke vlastnosti vody, ryby ti tu cernou a cervenou ztrati. Take je to starim ryb, u mladych ryb do 3let nepocitej s vybarvenosti, vetsinou se dobarvi az po 3 (samice) nebo, 4 (samci) letech. Shiro se dobarvuje i 5let a vice.

                                      Nyvana - Profil | Pá 9.4.2010 9:23:28

                                      Marsip >> to víš to už je ta cena na mě moc,mě neva,že mají trochu jiné barvy,ale hlavně,že se mi líbí a u Štěchů se znám z mladým tak mi je fakt nechává za pár korun

                                        Nyvana - Profil | Pá 9.4.2010 9:21:56

                                        Marsip >> ty určo ty se v těch jménech vyznáš mě to u Štěchů řekli to víš než jsem dojela domů už jsem nevěděla nic,ale stejně ty co už se dělají tady ty ryby tak tu červenou barvu nemají takovou krásnou svítivou jako ty japonci dovezený,tady jsou spíš do oranžova.