Koi a zahradní jezírka

Vše o koi a zahradních jezírkách. Vkládejte své fotografie jak ryb, tak jezírek. Podělte se o Vaše zkušenosti
Koi - pořízení, chov, nemoce, variety, růst, krmiva
Jezírka - budování, technika, filtrace, péče o jezírko (jaro, léto, podzim, zima)
Autor diskuse: Marsip - Profil , 12.1.2010 všeobecné - ostatní

Jakou částku jste schopni utratit za rybu?

A) Do 500kč61%

B) Do 1 000kč12%

C) Do 2 000kč2%

D) Do 5 000kč5%

E) Do 10 000kč2%

F) Nad 10 000kč16%

Od 15.1.2010 hlasovalo 255 čtenářů.

NMoravadream - Profil | St 3.2.2010 21:28:48

fotka bude asi názornější.. v neděli vám to tu vyvěsím

    NkukkYn_ - Profil | St 3.2.2010 21:28:39

    Moravadream >> dobrej napad :) popremyslim o tom

      NMoravadream - Profil | St 3.2.2010 21:25:56

      tak vám to aspon zatím popíšu máš roh místnosti, svaříš železo do tvaru L a na krajích ho přišroubuješ do rohu místnosti..několik takových želez nad sebou, na ty se přišroubují desky a dovnitř se dá igelit. Vznikne tak obdélníkový prostor a dá se udělat velký podle libosti. A navíc to jede každé jaro rozmontovat, nám tato akce zabrala jedno dopoledne a bylo zimoviště, ted se tam dávaj zavařeniny protože nezimuji..

        NkukkYn_ - Profil | St 3.2.2010 21:19:08

        Moravadream >> jo taky by me to zajimalo :)

          NPetr Z. Vedro - Profil | St 3.2.2010 21:18:20

          Moravadream >> To bude zajímat víc lidí, nezapomeň na nás. Dík

            NMoravadream - Profil | St 3.2.2010 21:16:53

            jak budu na zahradě tak vám blejsknu jak udělat zimoviště samoručně doma, mám ho ve sklepě tak odhad 1,5x1x0,8m ale pár let to nepoužívám, mužete podle toho udělat svý..

              NPetr Z. Vedro - Profil | St 3.2.2010 21:13:35

              kukkYn_ >> Taky docela trnu jak to bude, ale už se taky těším. Už jsem rozhodil sítě na kubíkovou nádrž, takže na podzim zimoviště hovg.

                NkukkYn_ - Profil | St 3.2.2010 21:10:52

                Petr Z. Vedro >> doufam ze jo na jare pri roztani se uvidi

                  NPetr Z. Vedro - Profil | St 3.2.2010 21:10:10

                  kukkYn_ >> Budu držet palce, snad to byl jen plyn co se ti uvolnil po rozehřátí ledu.

                    NkukkYn_ - Profil | St 3.2.2010 21:04:53

                    Petr Z. Vedro >> zatim nemam zadnou vybavu na to se chytam na vsechno az teprve letos

                      NPetr Z. Vedro - Profil | St 3.2.2010 20:49:40

                      kukkYn_ >> ani když vzduchuješ?

                        NkukkYn_ - Profil | St 3.2.2010 20:48:53

                        Petr Z. Vedro >> pres noc to vzycky zamrzne to neuhlidam

                          NPetr Z. Vedro - Profil | St 3.2.2010 20:48:21

                          kukkYn_ >> měl jsi to celý zamrzlý ?

                            NkukkYn_ - Profil | St 3.2.2010 20:46:23

                            Petr Z. Vedro >> ja sem dneska to roztavoval kousek horkou vodou a cejtil sem zdechlinu :((( takze sem celkem nasranej to zimoviste bude fakt potreba na priste

                              NPetr Z. Vedro - Profil | St 3.2.2010 20:44:37

                              kukkYn_ >> nee , ale nechci to zakřiknout.

                                NDev - Profil | St 3.2.2010 20:44:25

                                Petr Z. Vedro >> Koi ti zvládne i měsíc při 1- 2,5°C ale posléze může mít vážne zdrav. problémy až k úhynu.

                                  NkukkYn_ - Profil | St 3.2.2010 20:19:26

                                  Petr Z. Vedro >> to neni zas tak hrozny zatim si zadnej uhyn nezaregistroval?

                                    NPetr Z. Vedro - Profil | St 3.2.2010 20:10:29

                                    kukkYn_ >> Teplota dnes odpoledne. Doufal jsem že bude větší ale stále 3,7 stupně.

                                      NJettys - Profil | St 3.2.2010 19:12:20

                                      Petr Z. Vedro >> vyberem stavebko a bude:))

                                        NPetr Z. Vedro - Profil | St 3.2.2010 17:03:21

                                        Jettys >> už jsem požádal o pujčku.