Koi a zahradní jezírka

Vše o koi a zahradních jezírkách. Vkládejte své fotografie jak ryb, tak jezírek. Podělte se o Vaše zkušenosti
Koi - pořízení, chov, nemoce, variety, růst, krmiva
Jezírka - budování, technika, filtrace, péče o jezírko (jaro, léto, podzim, zima)
Autor diskuse: Marsip - Profil , 12.1.2010 všeobecné - ostatní

Jakou částku jste schopni utratit za rybu?

A) Do 500kč61%

B) Do 1 000kč12%

C) Do 2 000kč2%

D) Do 5 000kč5%

E) Do 10 000kč2%

F) Nad 10 000kč16%

Od 15.1.2010 hlasovalo 255 čtenářů.

NPetr Z. Vedro - Profil | Čt 4.2.2010 17:42:13

kukkYn_ >> já tipoval, že žáby !!!

    NkukkYn_ - Profil | Čt 4.2.2010 17:40:22

    Petr Z. Vedro >> to jsou ryby prosim :))))))

      NPetr Z. Vedro - Profil | Čt 4.2.2010 17:38:50

      Ale hlavně tohle sežeň za 290 wočí.

        NPetr Z. Vedro - Profil | Čt 4.2.2010 17:36:22

        Marsip >> prosím co jsou to zač?

          NkukkYn_ - Profil | Čt 4.2.2010 17:34:45

          Kord@ >> ahoj novyho asi smrt v jezirku jako ty :(

            NkukkYn_ - Profil | Čt 4.2.2010 17:34:14

            Petr Z. Vedro >> a uz ti to vypocital na splatky? :) a nezapomen teda jeste detem uzavrit to sporeni :)))))

              NDev - Profil | Čt 4.2.2010 17:29:09

              Marsip >> Co je na něm tak drahého ? Pěkně hnusná ryba :) .. možná zadara bych ju bral na sumca :o))

                NPetr Z. Vedro - Profil | Čt 4.2.2010 17:25:51

                kukkYn_ >> Stejná jako včera. Právě jsem rozbil prasátko a střádám pětikoruny na toho carpíka co sem naposledy dal Marsip :o)

                  NKord@ - Profil | Čt 4.2.2010 17:24:18

                  Petr Z. Vedro >> Zdravím všechny co nového?

                    NkukkYn_ - Profil | Čt 4.2.2010 17:22:06

                    Petr Z. Vedro >> ahoj tak co teplota? :)

                      NPetr Z. Vedro - Profil | Čt 4.2.2010 17:21:34

                      Marsip >> 2x pleas :o)

                        NMarsip - Profil | Čt 4.2.2010 12:50:28

                        Kdyby mel nekdo zajem 83cm, Maruten Showa, Danichi bloodline 2 822 688kc bez dopravy. :)

                          NJettys - Profil | Čt 4.2.2010 10:25:32

                          Marsip >> jak to roztaje tak jdu na to

                            NMarsip - Profil | Čt 4.2.2010 10:24:23

                            Mix obsahuje> Kujaku, Doitsu Kujaku, Kyumonryu, Goshiki, Platina, Asagi

                              NMarsip - Profil | Čt 4.2.2010 10:15:39

                              Jettys >> Myslis, ze zalezi na me? :) Filtraci mas na zahrade uz rok, jen ti sama o sobe nestaci a dira, kterou jsi na ni mel vybagrovanou uz urco mas zasypanou. :)

                                NJettys - Profil | Čt 4.2.2010 9:59:29

                                Marsip >> budu mít 11.3.hotovou filtraci?:)

                                  NMarsip - Profil | Čt 4.2.2010 9:54:16

                                  Zmena objednavky malych/levnych rybek. 11.3 prifrci hento mix. 10-12cm/290woci

                                    Nblecha39 - Profil | St 3.2.2010 22:10:23

                                    kukkYn_ >> nechci te strasit ale jestli ti tam chcipla nejaka rybka tak pocitej s tim ze nebude jedina me se to stalo pred 5 lety jeden kapr chcip pod ledem a nebyl videt a jak se tam rozkladal tak pokap alo skoro vse asi 7 kapru pres 40cmmyslel jsem ze me odvezou do blazince at ti to dopadne dobre cau

                                      NPetr Z. Vedro - Profil | St 3.2.2010 21:47:01

                                      Marsip >> OK aspoň je čas na vyřízení půjček a vybrání dětských stavebních spoření :o)

                                        NMarsip - Profil | St 3.2.2010 21:29:44

                                        Chlapi, cekam na letistni poplatky z Amstru, pak vam to hodim do SZ