Naši nejmenší rybáři

posilejte fotky a postřehy našich nejmenších rybařu od vody
Autor diskuse: Batour - Profil , 10.1.2010 všeobecné - ostatní

děcka od-do

A) OD 1-5 let25%

B) OD 5-10 let40%

C) OD 10-15 let35%

Od 16.1.2010 hlasovalo 117 čtenářů.

foxxx - Profil | Ne 25.4.2010 22:23:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Baťour >> Batour - >> Kamarádův syn....vydržel s náma celou noc na úhořích a nespat (foto staršího data).

    numen - Profil | Ne 25.4.2010 22:22:00

    Baťour >> Batour - 25.4.2010 22:20:28 >> zlobí mi comp. zítra snad přijede lékař:-))))))

      Hromy - Profil | Ne 25.4.2010 22:21:41

      Baťour >> Batour - 25.4.2010 22:20:28 >> Hmmm to je pekna fotka z dneska vid? :-D

        numen - Profil | Ne 25.4.2010 22:21:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        tady je taky jedna ze dneška.

          Batour - Profil | Ne 25.4.2010 22:20:28

          numen >> a kde je ta ze dneška

            Hromy - Profil | Ne 25.4.2010 22:19:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Fakt pekny fotky...Jsem rad ze je dost rybaru!

              numen - Profil | Ne 25.4.2010 22:18:14

              tady je taky jedna ze dneška.

                Pavel Z - Profil | Ne 11.4.2010 12:19:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Byla zima,ale vydržel

                  dan.B - Profil | Pá 9.4.2010 12:36:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  taky včera

                    dan.B - Profil | Pá 9.4.2010 12:35:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    včera

                      Pavel Z - Profil | Po 5.4.2010 6:36:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Letošní povedená premiera u vody

                        bizonek - Profil | Út 30.3.2010 22:35:37

                        angelo >> Hi-Pod Ultimate, jestli ti to něco říká

                          angelo - Profil | Út 30.3.2010 12:02:30

                          bizonek >> jen tak

                            bizonek - Profil | Po 29.3.2010 22:26:59

                            angelo >> Ne z Ravenu to není proč?

                              angelo - Profil | Po 29.3.2010 21:40:24

                              bizonek >> neni to stojan z Ravenu ?? :))

                                M@ck - Profil | Po 29.3.2010 21:28:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Orlík

                                  sherwood - Profil | Po 29.3.2010 21:14:51

                                  jak to vlastně funguje......

                                    sherwood - Profil | Po 29.3.2010 21:12:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    moji ospalci

                                      libryb - Profil | Po 29.3.2010 21:10:37

                                      Donkey23 >> Pěkná fotka, holka ti papala boilie ? :-)

                                        M@ck - Profil | Po 29.3.2010 21:07:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Taky někdy zvláštně spí a nudí se ale od mala se učí jak zacházet s rybou.