Naši nejmenší rybáři

posilejte fotky a postřehy našich nejmenších rybařu od vody
Autor diskuse: Batour - Profil , 10.1.2010 všeobecné - ostatní

děcka od-do

A) OD 1-5 let25%

B) OD 5-10 let40%

C) OD 10-15 let35%

Od 16.1.2010 hlasovalo 117 čtenářů.

Nbizonek - Profil | Po 29.3.2010 20:57:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Vase zprava

    NDonkey23 - Profil | Po 29.3.2010 20:52:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Ahoj, moje dcerka. Je ráda když jedem na výpravu.

      Nbizonek - Profil | Po 29.3.2010 20:44:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Vase zprava

        NM@ck - Profil | Po 29.3.2010 20:40:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Dyje 6. Fotka těsně před tím než se kapr probral a nabančil malé
        :))

          Nyzzak - Profil | Po 29.3.2010 20:37:12

          libryb >> To máš štěstí :-)

            Nbizonek - Profil | Po 29.3.2010 20:36:45

            Vase zprava

              Nlibryb - Profil | Po 29.3.2010 20:35:14

              yzzak - 29.3.2010 20:25:59 >> To je jedna z mála věcí, které mamince nevadí. Když jdou děti ven, tak počítá s tím, že se zaprasí. :-)

                Nyzzak - Profil | Po 29.3.2010 20:25:59

                libryb >> To měla maminka při praní bundičky radost :-))

                  Nlibryb - Profil | Po 29.3.2010 20:21:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  nějak neprošla

                    Nlibryb - Profil | Po 29.3.2010 20:19:59

                    Dan.J >> Dík, mám ještě jednu.

                      NDan.J - Profil | Po 29.3.2010 20:06:20

                      libryb >> Krásná fotka (dcera)

                        Nlibryb - Profil | Po 29.3.2010 20:03:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Kluk už občas chytá, ale ještě mu pomáhám!

                          Nwašek - Profil | Po 29.3.2010 20:03:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          a tady už výsledek =o)

                            Nlibryb - Profil | Po 29.3.2010 20:00:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Dcera zatím nechytá, ale ryby chovat chce!

                              Nwašek - Profil | Po 29.3.2010 20:00:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Soustředění se na lov

                                Nwašek - Profil | Po 29.3.2010 19:57:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Pod střechou je sucho :)

                                  NRick - Profil | Po 29.3.2010 19:54:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  hned tri naraz

                                    Nwašek - Profil | Po 29.3.2010 19:53:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Přídám pár fotek z rybářského kroužku :o)

                                      Namateros - Profil | Po 29.3.2010 19:49:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      moje malá rybářka

                                        Namateros - Profil | Po 29.3.2010 19:48:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Vase zprava