Naši nejmenší rybáři

posilejte fotky a postřehy našich nejmenších rybařu od vody
Autor diskuse: Batour - Profil , 10.1.2010 všeobecné - ostatní

děcka od-do

A) OD 1-5 let25%

B) OD 5-10 let40%

C) OD 10-15 let35%

Od 16.1.2010 hlasovalo 117 čtenářů.

Nlangošš - Profil | Út 9.2.2010 20:29:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Tři roky

    Nlangošš - Profil | Út 9.2.2010 20:28:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Měl jsem radost, fakt ho to bavilo, letos dostane vlastní novej prut

      NBravo - Profil | Út 9.2.2010 20:27:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Hlavně v klidu....

        Nrices - Profil | Út 9.2.2010 20:23:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        rok 2007

          Nrices - Profil | Út 9.2.2010 20:20:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Vase zprava

            Nrices - Profil | Út 9.2.2010 20:17:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            detské preteky

              NPavel Z - Profil | Út 9.2.2010 20:14:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              ...

                NPavel Z - Profil | Út 9.2.2010 20:08:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                noční budíček

                  NPavel Z - Profil | Út 9.2.2010 20:05:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  je to dřina

                    Nnumen - Profil | Čt 4.2.2010 21:51:22

                    Baťour >> Batour >> sumec a okoun jsou jeho top ryby:-))

                      NAti - Profil | Čt 4.2.2010 21:22:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Baťour >> Batour >> To si piš, foceno Kodakem z kapitalistického Rakouska.Tušim, že barevná fotka tehdy přišla na něco málo přes 10 Kčs. To by dnes nedal ani blázen. Krásné vzpomínky, táta se naučil vázat háčky někde podle knížky a ostatní moudra jsem získával jako malej kluk od rybářů přímo u vody.

                        NBatour - Profil | Čt 4.2.2010 21:16:29

                        Ati >> to jsem zjistil podle kvality fotky ale na tu dobu to byl luxus

                          NAti - Profil | Čt 4.2.2010 21:15:09

                          Baťour >> Batour >> Z doby,kdy začínala barevná fotografie.

                            NBatour - Profil | Čt 4.2.2010 21:08:22

                            Ati >> tak to je skvělá retro fotka

                              NAti - Profil | Čt 4.2.2010 21:05:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Baťour >> Moje začátky pod dohledem obětavého taťky.

                                NBatour - Profil | Čt 4.2.2010 20:18:57

                                numen >> pěkná fotka díky

                                  Nnumen - Profil | St 3.2.2010 22:23:02

                                  tohle mu byly tři.

                                    Nnumen - Profil | St 3.2.2010 22:10:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    zatím mu spíš musím utéct ,když ho nechci sebou:-)

                                      Nnumen - Profil | St 3.2.2010 21:09:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      taky mám sposty fotek. Tady mi nechtěl dát prut,že si ho vytáhne sám. Nonevím ,měl co dělat.....:-))

                                        NPavel Z - Profil | St 3.2.2010 21:07:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        ...