Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NMiloušek - Profil | Ne 17.4.2022 7:39:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Každej máme něco...

    Nmichec - Profil | So 16.4.2022 23:11:57

    Petr64 >> Dřevník super 👍 no a ze zbytku si udělej saunu 😉

      NPetr64 - Profil | So 16.4.2022 21:59:25

      Saimon >> Hrdej vlastník kůrovcovýho jídelníčku budu až za rok. Zatím mám jen listnáče.😉

        NSaimon - Profil | So 16.4.2022 21:51:57

        Petr64 >> a pak že prej kůrovec

          NPetr64 - Profil | So 16.4.2022 21:50:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          michec >> Jako první dřevo jsem loni dělal osiku. Mám to na takový přístavky jako dřevníky a podobně. Prý bezcenný dřevo,ale ta bílá barva taky vypadá zajímavě. Jako masív na učení je to dobrý.

            Nmichec - Profil | So 16.4.2022 21:45:15

            Petr64 >> popřemýšlím, díky 😉👍

              NPetr64 - Profil | So 16.4.2022 21:22:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              michec >> Kdyby si se rozhodl opustit občas dřevotřísku,budu mít fosny a prkna.z dubu.😉

                NPetr64 - Profil | So 16.4.2022 21:21:06 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Člověk by řekl, že pár stromů zpracuje za chvíli. Prd velebnosti. Víkendy jsou moc krátký.☹️

                  NPetr64 - Profil | So 16.4.2022 21:11:47

                  Víte prd,co je makačka.😉

                    Nmichec - Profil | So 16.4.2022 21:01:03

                    Saimon >> To byla. Jsem sedřený jak kůň 🙃

                      NSaimon - Profil | So 16.4.2022 20:22:05

                      michec >> to byla dneska makačka, co? :-)

                        NSaimon - Profil | So 16.4.2022 5:44:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Jdem na ně

                          Nmič - Profil | St 13.4.2022 23:02:31

                          Gamer - 13.4.2022 20:54:59 Ostrov u Macochy,Petrovice, Vysočany, Vavřinec.

                            NGamer - Profil | St 13.4.2022 20:54:59

                            Laďa K >> Děkuji mnohokrát za tip mrknu na to

                              NGamer - Profil | St 13.4.2022 20:54:33

                              Batuta >> Moc díky za info

                                NLaďa K - Profil | St 13.4.2022 19:24:37

                                Gamer >> Oba rybníky v Cetkovicích jsou dostupné autem.

                                  NBatuta - Profil | St 13.4.2022 15:04:17

                                  Gamer >> Dá se jen k hrázi.

                                    NGamer - Profil | St 13.4.2022 14:59:45

                                    Ahoj všem, prosím pěkně, dá se ještě zajet k vodě autem k Letovickýmu rybníku na koupališti? Slyšel jsem že tam udělali novou cestu a zakázali to. Mám otce invalidu a je to na pytel někde lítat 100vky metrů od auta pro něj. Nebo nějaký jiný tip, kde se da relativně dojet až k vodě na Blanensku a okolí? Díky moc

                                      Nmichec - Profil | So 2.4.2022 19:46:15

                                      Findusek >> Je to dobrej flek 😁

                                        NFindusek - Profil | Pá 1.4.2022 20:13:56

                                        michec >> ten flek poznávám :)