Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NSaimon - Profil | Ne 8.5.2022 4:26:31

Buffalo1969 >> abys to letos ještě stihl :-D

    NPetr64 - Profil | So 7.5.2022 21:59:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Saimon >> V práci je to ale o něčem jiným.👍🤣🤣🤣

      NPetr64 - Profil | So 7.5.2022 21:57:55

      Saimon >> Je víkend a to dávám rybám volno.🤣

        NBuffalo1969 - Profil | So 7.5.2022 21:56:25

        Saimon >> já letos ještě nebyl. :-))))))

          NSaimon - Profil | So 7.5.2022 19:19:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Nějak mrtvo tady, chodíte ještě k vodě?

            NBuffalo1969 - Profil | Po 2.5.2022 18:37:53

            michec >> za mostem jsem neviděl rybu, ale před mostem tloušťů jak hnoja. Asi vezmu broďáky a mušák. :-))))))))))))

              Nmichec - Profil | Po 2.5.2022 17:45:02

              Buffalo1969 >> Ale smrdí to tam pěkně teda 😁

                NBuffalo1969 - Profil | Po 2.5.2022 15:59:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                michec >> až po druhej splav. Byl jsem za pracakem, takže dal nevím.

                  Nmichec - Profil | Po 2.5.2022 14:52:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Někdo nám vypustil řeku 🙄

                    NSaimon - Profil | St 20.4.2022 17:09:11

                    Findusek >> taky že jo

                      NFindusek - Profil | Po 18.4.2022 10:25:14

                      Saimon >> No já myslel, že jste tahali igelitky po zemi jak měly vytahaný uši :)

                        NSaimon - Profil | Po 18.4.2022 7:20:52

                        Findusek >> něco málo se pochytalo, pro pstruhy si můžeš dojet, tady jsou termíny :-D https://www.rybariboskovice.cz/l/prodej-pstruhu8/

                          NFindusek - Profil | Ne 17.4.2022 22:45:24

                          Miloušek >> :)

                            NMiloušek - Profil | Ne 17.4.2022 22:39:39

                            Findusek >> všecko pěcha...

                              NMiloušek - Profil | Ne 17.4.2022 22:38:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Petr64 >> jsem Chladil!!!já si na počasí nehraju😁

                                NFindusek - Profil | Ne 17.4.2022 22:35:41

                                Miloušek >> fotku jak se s tebou urvala ta lanovka nemáš? :)

                                  NFindusek - Profil | Ne 17.4.2022 22:34:16

                                  michec >> šlo něco? a kdy si můžu dojet pro pstruhy :)

                                    NFindusek - Profil | Ne 17.4.2022 22:33:57

                                    Saimon >> šlo něco? a kdy si můžu dojet pro pstruhy :)

                                      NFindusek - Profil | Ne 17.4.2022 22:32:02

                                      Petr64 >> vypadá to, že se budeš brzo stěhovat na venkov :)

                                        NPetr64 - Profil | Ne 17.4.2022 22:01:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Miloušek >> Když je teplo,tak si troufáš?🤣🤣