Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

Nblazena6 - Profil | Út 4.5.2021 18:32:19

Ahoj, možná hloupý dotaz, ale zkusím to... má někdo prosím k zapůjčení loďku na Křetínce dejme tomu na jeden víkend v létě? peníze + láhev + vratná kauce. Díky :)

    NFindusek - Profil | Ne 18.4.2021 17:28:59

    Miloušek >> tam by se dalo zakotvit na pár nocí :)

      NFindusek - Profil | Ne 18.4.2021 17:25:04

      Toka >> díky, díky :) za info
      no vypadá to celkem velký :-)

        NToka - Profil | Ne 18.4.2021 13:32:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Findusek >> Tak tady mas info. Je tam jeste snih okolo. Zima jako.... Rybnicek pekny. Brehy cisty a voda dobre pristupna. Jediny co drbalo byly malinky ploticky. Jinak za dve hodiny nic. Dokud nebude teplo tak to nema cenu.

          NMiloušek - Profil | Pá 16.4.2021 11:57:32

          Findusek >> 😂😂😂

            NFindusek - Profil | Pá 16.4.2021 9:12:36

            Toka >> ahoj!!!! já info nemám, ale pak ty dej info jestli tam má smysl jezdit a fotka o rybníka by se sem taky hodila :)))

              NToka - Profil | Pá 16.4.2021 8:23:12

              Nemate nekdo info jak to ted vypada na rybniku U dvora - Zdarna 1, ma tam smysl zajet?

                NMiloušek - Profil | Ne 11.4.2021 13:04:26

                Batuta >> už jsem to vyřešil, ale děkuji

                  NBatuta - Profil | So 10.4.2021 23:12:07

                  Miloušek >> Na kdy?

                    NMiloušek - Profil | So 10.4.2021 20:23:41

                    Čusan borci. Někdo kdo by mě půjčil baterku na elektromotor??

                      NSaimon - Profil | Po 22.3.2021 17:14:41

                      Buffalo1969 >> říkal tam že už je to podruhý a žádná otrava nebyla, je to na Výpustku co jde z rybníka a kdo mohl měl tam svedenej odpad. Výpustek se u pošty vlije do Úmoří a pak až do Svitavy, takže to tam jde už dost zředěný

                        NBuffalo1969 - Profil | Po 22.3.2021 17:06:28

                        Saimon >> no právě. Nějaká sračka. A kdo ví jaká sračka to je. O obarvení vody to není. Zajímalo by mně, jestli někdo dělal rozbor vody. Víš co, už tak ta Svitava stojí za howno a ještě nějakej humus. To bych už se na tu pstruhovou povolenku fakticky vysral.

                          NSaimon - Profil | Po 22.3.2021 17:01:59

                          Buffalo1969 >> nějaká sračka obarvila vodu..... Po Bečvě strašnej skandál, ve Svitavě to ani nemohlo být vidět. Svitavou už tekly větší sračky.......

                            NPetr64 - Profil | So 2.1.2021 12:05:00

                            Buffalo1969 >> A ani to nebolelo. Bez MRKu by si byl v pérdeli.😂

                              NBuffalo1969 - Profil | So 2.1.2021 11:59:11

                              Tak to bylo rychlý.
                              Noty mám doma, tak už jenom nezapomenout jít k vodě....😎👍🍺

                                NPetr64 - Profil | So 2.1.2021 7:14:15

                                Findusek >> Jako každej rok. Už od úterý.:-)

                                  NFindusek - Profil | Pá 1.1.2021 22:00:27

                                  Petr64 >> už máš novou povolenku, paráda :)

                                    NPetr64 - Profil | Pá 1.1.2021 16:22:52

                                    Findusek >> Já chtěl odběhnout na chvíli dneska,ale docela kosa a bezvětří. Nepřemluvil jsem se.:-(

                                      NFindusek - Profil | Pá 1.1.2021 16:13:11

                                      Taky tady všem přeji vše nej do nového ruku :) a ať to hrčí :)