Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NBuffalo1969 - Profil | Pá 1.1.2021 14:30:51

dun >> jojo. dík....

    Ndun - Profil | Pá 1.1.2021 13:56:41

    Buffalo1969 >> Je to tam o kousek níž-mejlem pošleš co chceš za povolenku (povolenky) voni ti napíšou kolik a kam zaplatit a jak jim to dojde pošlou ti to.Dívám se blbě nebo na těch stránkách není jedinej telefon nebo mejl?V Brně je 5 spolků a každej to má jinak....
    https://mrsblansko.cz/informace-k-vydeji-povolenek-pro-rok-2021/

      Ndun - Profil | Pá 1.1.2021 11:49:47

      Buffalo1969 >> Akorát to neposílej na Soběšickou ale do Blanska !!! :-)
      Vzhledem k situaci s C-19 vzal náš spolek platbu za poštu na sebe.

        NBuffalo1969 - Profil | Pá 1.1.2021 11:43:31

        dun >> MRKnu na to. Díkec jak sviňa....😎👍🍺

          Ndun - Profil | Pá 1.1.2021 11:35:33

          Buffalo1969 >>Dopis ti došel?Na Bk stránkách není ani žádanka ani návod jak to vyřídit poštou zkus jet podle našich stránek nebo někomu zavolej....
          https://brno3.momrs.cz/dokumenty
          https://brno3.momrs.cz/vydej-povolenek-postou

            NBuffalo1969 - Profil | Pá 1.1.2021 11:11:56

            Když už jsem tady, tak se zeptám. Nevíte náhodou, jestli na stránkách MO Blansko není nějakej formulář k výdeji povolenek pro rok 2021?
            Já jenom, než začnu smolit nějakej mail s žádostí...
            Díkec...:-)

              NBuffalo1969 - Profil | Pá 1.1.2021 11:10:21

              Do nového roku všechno nejlepší a hlavně klídek a pohodu.
              😎🍺👍

                NPetr64 - Profil | Po 28.12.2020 16:43:22

                Findusek >> Já tam na tý straně letos nebyl takže o cestě nevím.
                .
                Dneska už tam určitě není po ledu ani památky.

                  NFindusek - Profil | Ne 27.12.2020 19:56:04

                  Petr64 >> chytal jsem kousek od ledu 😃

                    NFindusek - Profil | Ne 27.12.2020 19:53:41

                    Petr64 >> koukal jsem jaká je teď pěkná cesta na Meziříčko :)

                      NPetr64 - Profil | Ne 27.12.2020 18:36:49

                      Findusek >> Asi letos nasadili jen ročky.:-)

                        NFindusek - Profil | Ne 27.12.2020 18:31:34

                        Petr64 >> až jsem se divil :) ale nic nad míru :)

                          NPetr64 - Profil | Ne 27.12.2020 16:59:07

                          Findusek >> Šlo něco na mělčině?

                            NFindusek - Profil | Ne 27.12.2020 16:10:41

                            Podberák z mrazaku 😃

                              NFindusek - Profil | Ne 27.12.2020 16:09:25

                              Kosa a větrno.....

                                NFindusek - Profil | Ne 27.12.2020 16:08:26

                                Zimní 😃

                                  Nmichec - Profil | Po 30.11.2020 18:32:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Palava 1

                                    NFindusek - Profil | Po 23.11.2020 20:43:45

                                    megalodon >> ten je z minulého výlovu 2003

                                      Nmegalodon - Profil | Po 23.11.2020 20:31:35

                                      Findusek >> Já jich tam právě pár viděl v létě v tom rožku na mělčině u hráze jak je hospoda. Snad ještě nejsu tak blbej a poznám amura od tolstolobika 😁 No nic, až někdy budu mluvit s Martinem (předsedem), tak se ho zeptám.

                                        NBuffalo1969 - Profil | Pá 20.11.2020 21:24:46

                                        smutnej pohled...