Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NFindusek - Profil | Čt 19.11.2020 22:52:57

megalodon >> ahoj viděl jsem jen nějaký fotky, ale velkýho amura jsem na nich neviděl :)

    Nmegalodon - Profil | Út 17.11.2020 15:46:44

    Ahoj vespolek. Chci se zeptat, jestli jste byl někdo omrknout výlov Palavy. V létě jsem tam viděl pár amurů min. kolem 90cm, ale v článcích jsem nenašel o nic zmínku, jen o tolstolobicích. A jací tam byly kapříci, nevíte zda tam bylo něco slušnýho?

      NFindusek - Profil | So 7.11.2020 21:15:25

      dosec >> s vodou nevím, ale chytat se tam určitě dá :)

        NMiloušek - Profil | So 7.11.2020 11:03:15 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        😎

          Ndosec - Profil | Pá 6.11.2020 18:40:19

          Ahoj chlapi .Zeptám se jak debil .Pár let jsem nebyl ,na Křetínce.
          Chci se zeptat zda se tam může chytat (zaslechl jsem něco o opravě hráze)a jak je to s vodou.

            NFindusek - Profil | Po 2.11.2020 17:55:25

            Jiryyy >> 😀😀😀​

              NJiryyy - Profil | Po 2.11.2020 17:18:08

              Findusek >> Psa mit nemusis, rybari maji vyjimku..

                NFindusek - Profil | Po 2.11.2020 17:13:46

                Jestli do deviti nesezenu psa tak to budu muset zabalit 😀

                  NBuffalo1969 - Profil | Pá 23.10.2020 19:53:55

                  No nemám ja smůlu???
                  Když už se dostanu na pozvání k vodě, tak to dopadne takhle.🤣🤣🤣

                    NBuffalo1969 - Profil | Ne 18.10.2020 20:08:42

                    Petr64 >> tak to ti závidím.....

                      NPetr64 - Profil | Ne 18.10.2020 19:34:55

                      Buffalo1969 >> Tak já stíhám aspoň jednu docházku měsíčně.

                        NBuffalo1969 - Profil | Ne 18.10.2020 19:30:58

                        Petr64 >> když pominu dvakrát jednodenní sraz na placence, tak jsem byl na rybách naposledy první týden v červenci.

                          NPetr64 - Profil | Ne 18.10.2020 19:27:28

                          Buffalo1969 >> Taky mám hafo hokny co potřebuju dorazit a nejlépe letos.

                            NBuffalo1969 - Profil | Ne 18.10.2020 19:23:57

                            Petr64 >> u sporáku se střídáme. Oba doma furt něco děláme. Repas terasy, lodžie, nový zábradlí a já už dva a půl měsíce dělám obklad před barákem. V týdnu není čas a jezdím po tmě domů.
                            No a to ještě ti dva vymysleli takovou hrůzu do budoucna, že se už fakt nezastavím. Ještě že mi tam přes zahradu teče pstruhovej potok.

                              NPetr64 - Profil | Ne 18.10.2020 19:16:33

                              Buffalo1969 >> Kdybys furt nestál u sporáku aby bylo co fotit do katastrofy,měl bys na ryby víc času.:o))

                                NBuffalo1969 - Profil | Ne 18.10.2020 19:12:58

                                Jak to tak vidím, tak si příští rok asi noty ani brát nebudu. Na pstruhovce 6x a na mimopstruhovce tuším taky.
                                😒

                                  NFindusek - Profil | Ne 18.10.2020 14:00:13

                                  😋

                                    NFindusek - Profil | Ne 18.10.2020 13:54:50

                                    Na dravce 😁

                                      NFindusek - Profil | Ne 18.10.2020 13:54:06

                                      😁

                                        Nmichec - Profil | St 14.10.2020 16:17:13 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Joo, je to mazec.