Kapři na Blanensku | MRK.cz

Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NLeos - Profil | St 14.10.2020 11:50:23

Buffalo1969 >> Tak ono to údolí je "slepý". Něco poberou sloupský Vintoky naproti Džungli. A pak se to přelije do žlebu...
Tehdy, asi tedy 2003, to přišlo od Petrovic takovým tím gajblem. Teď asi prší všude,

    NBuffalo1969 - Profil | St 14.10.2020 11:32:24

    Leos >> poprvé to bylo tuším 2003. Potom od té doby asi 4x. Teď uz to teče u čističky přes silnici a jede to fo Pustého žlebu.

      NLeos - Profil | St 14.10.2020 10:00:40

      Slušný, kdy to bylo minule? 2007?

        NBuffalo1969 - Profil | St 14.10.2020 8:01:24 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        A je to tady zase...

          NLaďa K - Profil | Čt 8.10.2020 7:06:33

          Findusek >> Údajně tu cestu nechali spravil letovští rybáři.Ovšem na jejich webu o tom ani slovo, proto jsem volal měšťákům.

            NFindusek - Profil | Čt 8.10.2020 7:03:17

            Laďa K >> no tak se to potvrdilo, u vody se přitvrdilo :)

              NLaďa K - Profil | St 7.10.2020 8:09:47

              Volal jsem na Městskou policii do Letovic a dostalo se mi informace, že cesta je zavřená jak ve směru od Letovic, tak i od Kladorub. Parkování u vody není povoleno.

                NFindusek - Profil | St 7.10.2020 6:59:51

                Gamer >> cesta kolem vody vyštěrkovaná, zvedlá, autem se to dá projet a vzadu u přítoku se dá otočit jako kdysi :)
                ještě tam chybí závora :)

                  NFindusek - Profil | St 7.10.2020 6:56:30

                  Buffalo1969 >> :)

                    NFindusek - Profil | St 7.10.2020 6:55:49

                    Miloušek >> Je to na trakač :)

                      NMiloušek - Profil | Út 6.10.2020 18:51:45

                      Gamer >> tak třeba vzít batoh na záda a jít těch několik kroku po svejch???

                        NMiloušek - Profil | Út 6.10.2020 18:45:29

                        Findusek >> to je vončo 😄😄😄

                          NGamer - Profil | Út 6.10.2020 14:00:27

                          to fakt zakázali jezdit autem k vode? Kam teď budu jezdit sakva :-( Někdo foto jak to tam vypadá?

                            NBuffalo1969 - Profil | Út 6.10.2020 13:57:19

                            Findusek >> no pěkný...jeden nához a hned dvě igelitky. Jestli ty kua nemáš náhodou papíry na důchod a srkačku...😂😂😂

                              NFindusek - Profil | Út 6.10.2020 9:00:22

                              Miloušek >> dvě igelitky mokrý jednu jsem našel v lese 😃😃😃

                                NMiloušek - Profil | Út 6.10.2020 5:05:21

                                Findusek >> a igelitka sucha???

                                  NPetr64 - Profil | Po 5.10.2020 20:28:53

                                  Findusek >> Ať jdou někam.😠

                                    NFindusek - Profil | Po 5.10.2020 20:06:57

                                    Petr64 >> cedule "za mokra" zmizela a dvakrát za den tam byli měšťáci :)
                                    je to asi týden starej bum :)

                                      NPetr64 - Profil | Po 5.10.2020 20:03:48

                                      Findusek >> A jéje. To znamená cykloboom a zavřenej vjezd i od Kladorub.😠