Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NFindusek - Profil | Po 5.10.2020 20:01:49

Petr64 >> dál už jenom po svých je tam zákazovka dělali novou cestu kolem rybníka :)

    NFindusek - Profil | Po 5.10.2020 20:00:20

    Buffalo1969 >> jo dál už jenom po svých je tam zákazovka dělali novou cestu kolem rybníka :)

      NPetr64 - Profil | Po 5.10.2020 19:56:41

      Buffalo1969 >> Je to v místě, kam bych si osobně nesedl.😂

        NBuffalo1969 - Profil | Po 5.10.2020 19:40:40

        Petr64 >> přesně... nechtěl jsem to hned psát..:-)

          NPetr64 - Profil | Po 5.10.2020 18:09:44

          Findusek >> To smrdí koupákem.:-)

            NBuffalo1969 - Profil | Po 5.10.2020 17:41:19

            Findusek >> na hrázi?...:-)

              NSaimon - Profil | Po 5.10.2020 17:00:38

              Findusek >> 😋

                NFindusek - Profil | Po 5.10.2020 13:15:03

                😋

                  NBuffalo1969 - Profil | Po 17.8.2020 9:09:57

                  NoobAngler >> dík za info. Zase jsem chytřejší. 👍🍺

                    NNoobAngler - Profil | Po 17.8.2020 8:36:26

                    Buffalo1969 >> Myslím, že na lomu se smí chytat jen ze strany, kde jsou koleje, což v současnosti v reálu znamená tak 2 místa. Chodím tam občas vláčet a na položenou jsem tam viděl naposledy někoho tak 5 let zpátky. Protože se potápím, tak vím, že ryby tam jsou pěkný a je jich tam dost, ale chytit je, je už problém. Je to zvláštní voda.

                      NBuffalo1969 - Profil | So 15.8.2020 20:30:44

                      niko 75 >> není zač...

                        Nniko 75 - Profil | So 15.8.2020 19:28:59

                        Buffalo1969 >> děkuji mrknu na to

                          NPetr64 - Profil | So 15.8.2020 18:49:40

                          Miloušek >> Někdy se domluvíme.:-)

                            NMiloušek - Profil | So 15.8.2020 18:36:50

                            Petr64 >> už jsem to byl prubnout... Ta voda mě prostě nemá ráda 😃😃😃

                              NPetr64 - Profil | So 15.8.2020 18:29:02

                              Miloušek >> Určitě dělají,protože jinak to není možný.:-)
                              Bejt tebou,tak právě při tom průtoku na Svratku vyrazím.

                                NMiloušek - Profil | So 15.8.2020 15:33:39

                                Petr64 >> ano Peťo dělají schválně

                                  NPetr64 - Profil | So 15.8.2020 14:51:36

                                  Miloušek >> No tvl,už zase teče. Já tam byl ve čtvrtek odpoledne a večer, pak včera dopoledne a vody nět. To mi dělají schválně. :-(

                                    NPetr64 - Profil | So 15.8.2020 14:48:44

                                    Miloušek >> Svratka neteče.

                                      NMiloušek - Profil | So 15.8.2020 13:17:00

                                      Saimon >> mrkni na prutok

                                        NSaimon - Profil | So 15.8.2020 13:08:42

                                        Miloušek >> co svratka, furt mrtvy?