Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

Buffalo1969 - Profil | So 15.8.2020 13:00:46

niko 75 >> kamenolom u nádraží je revír.
Kamenolom Blansko (0,8 ha)
GPS 49°20’55.07”N, 16°39’02.25”E
Ale jsou tam nějaký specifický podmínky. Už přesně nevím co a na stránkách MO Bk jsem to nenašel. Možná jsou to místa odkud se nemůže chytat, ale nejsem si úplně jistej.

    niko 75 - Profil | So 15.8.2020 11:39:26

    Chtěl bych se zeptat. Lom Blansko je revír?

      Miloušek - Profil | So 15.8.2020 10:58:05

      Saimon >> to moc možností nemáme

        Saimon - Profil | Čt 13.8.2020 22:48:25

        Miloušek >> vůbec nevím, naposled sem byl s tebou v květnu. Někam kde nás nesežerou komáři

          Findusek - Profil | Čt 13.8.2020 20:37:22

          Miloušek >> tak to je fofr 🚀

            Miloušek - Profil | Čt 13.8.2020 15:54:26

            Saimon >> mužem.jen dojedu asi až v pátek...Tak vymyslí kam a jedem..

              Saimon - Profil | Čt 13.8.2020 12:05:29

              Miloušek >> příští tejden sem dostal volno čt+pá, podniknem něco?

                Miloušek - Profil | Čt 13.8.2020 7:12:45

                Findusek >> nahoru letiště tak 15-20 minut a za 3 minutky jsi dole

                  Findusek - Profil | Út 11.8.2020 17:17:58

                  Saimon >> :-)

                    Saimon - Profil | Út 11.8.2020 15:15:11

                    Findusek >> tak to je jasny, prece nez dopadnes :-D

                      Findusek - Profil | Út 11.8.2020 13:23:50

                      Miloušek >> No a byl to aspoň seskok do rybníka? a jak se dlouho letí vzduchem?? ☄

                        Miloušek - Profil | Ne 9.8.2020 15:25:17

                        Findusek >> Pavliku pecka největší 💪💪... Sel bych znova

                          Findusek - Profil | Ne 9.8.2020 8:54:22

                          Miloušek >> a co dobrý ? :-)

                            Miloušek - Profil | St 5.8.2020 19:10:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Tak sem se byl proletět...

                              Saimon - Profil | So 1.8.2020 13:31:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Konecne u vody

                                Findusek - Profil | St 15.7.2020 21:22:45

                                Buffalo1969 >> ok

                                  Findusek - Profil | St 15.7.2020 21:22:21

                                  Jiryyy >> tak snad jak dodělají silnici tak to otevřou :)

                                    Jiryyy - Profil | St 15.7.2020 19:36:55

                                    Findusek >> Je tam cedule zakaz vjezdu (vjezd je povolen pouze se souhlasem stavbyvedouciho), dodelavaji tam silnici. Od zakazove cedule je to kousek. My sme tam teda zajeli a pak sme to chteli projet dal, ale tam sme narazili na stroje a pracanty, tak sme se otocili a jeli zpet. Na rybniku sme ani nechytali, protoze tam byly dve rodinky koupacu..

                                      Buffalo1969 - Profil | St 15.7.2020 18:07:00

                                      Findusek >> no však za Kuničkama je ta cedule.....:-))))
                                      Od spodu je prej u Doubravice, ale to nevím, od tama jsem nejel 2 roky..:-)

                                        Buffalo1969 - Profil | St 15.7.2020 18:05:43

                                        Findusek >> já mam pocit, že je tak zákaz vjezdu...:-))))))