Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NPetr64 - Profil | Čt 30.4.2020 20:44:19

Buffalo1969 >> Kdybych ti do nádrže šupnul tramín,nedostal by ses ani k silnici.:o))

    NMiloušek - Profil | Čt 30.4.2020 20:35:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Jde především o to udělat nějakou pěknou akci

      NSaimon - Profil | Čt 30.4.2020 18:40:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Ze tu zadne ryby nejsou, to ja nevim ,ale proc taky......

        NFindusek - Profil | Út 28.4.2020 7:50:30

        NoobAngler >> tak testuj a pak dáš info jak šlapou :)

          NNoobAngler - Profil | Po 27.4.2020 10:44:33

          Findusek >> Tak to jo, mne se ta purpurova libi taky. Mam SMX custom black purple edition od prologicu. Premyslel jsem do ceho jit a libil se mi ten jejich retro styl.

            NFindusek - Profil | Po 27.4.2020 7:18:55

            Buffalo1969 >> 😆😆😆

              NMiloušek - Profil | Ne 26.4.2020 19:11:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Dneska opikacka

                NBuffalo1969 - Profil | Ne 26.4.2020 13:50:55

                Findusek >> v pátek jsem tam za ním byl a místo vína mi nalil naftu. Asi prochází krizí.😂😂😂

                  NFindusek - Profil | Ne 26.4.2020 13:27:49

                  NoobAngler >> a Peťa64 má rád purpurový víno, toho má plnej sklep :))
                  po karanténě asi už jen půlku :)

                    NFindusek - Profil | Ne 26.4.2020 13:23:57

                    NoobAngler >> určitě ne! já mám taky purpurovou !!!!! :)
                    mám od Flajzra colory a tam si ladíš diodu jakou chceš a dal jsem si tam purpurovou, protože delkim v purpurové byl vždycky o nějakou stovku dražší :)))

                      NFindusek - Profil | Ne 26.4.2020 9:56:51

                      😀

                        NNoobAngler - Profil | Ne 26.4.2020 7:52:24

                        Findusek >> Jako bych cítil lehký sarkasmus :-D

                          NFindusek - Profil | So 25.4.2020 21:40:51

                          NoobAngler >> Porpurová dioda tu máme s Mildem Nejradši :)

                            NNoobAngler - Profil | So 25.4.2020 17:50:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Dnešní Vrbice

                              NFindusek - Profil | Pá 24.4.2020 11:52:06

                              Ahoj nemáte někdo info jak je to aktuálně na Kretince, kam až sahá voda na přítoku, diky 😀

                                NFindusek - Profil | Čt 23.4.2020 20:53:54

                                Miloušek >> nerožínat! a neředit! :)

                                  NMiloušek - Profil | Čt 23.4.2020 17:45:44

                                  Findusek >> hlavne aby to nebylo moc naredeny 😂😂

                                    NFindusek - Profil | Čt 23.4.2020 13:31:28

                                    Miloušek >> paráda už jsem ty fotky poslal dědkovi na web 😁

                                      NMiloušek - Profil | Čt 23.4.2020 10:16:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Findusek >> tak to este parkrat piplo Pavliku...

                                        NFindusek - Profil | Út 21.4.2020 13:55:26

                                        😎 jižní karanténa pokračuje 😆😆