Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

cinen - Profil | Ne 12.9.2010 21:07:23

ok pocitej semnou ale jen na den stejne budu asi nejvic nalitej .)a noc bych prospal jak to znam

    pytlakslama - Profil | Ne 12.9.2010 21:06:22

    Findusek >> Na tuhle situaci by jsme mohli založit nový téma na diskusy jestli se to někomu někdy povedlo . Já to nechápu doted jak to dokázal a navíc ju ještě celou dostat až ke břehu .

      juras68 - Profil | Ne 12.9.2010 20:11:32

      žížalky používán klasicky na těžko,feeder nemám.Ale jak je libo,můžeme si jen máčet koule :-)
      Aspoň bude čas na spaní

        Findusek - Profil | Ne 12.9.2010 19:55:34

        Čehun >> jestli nebude chyba v něčem jiném než v těch koulách :-))

          Findusek - Profil | Ne 12.9.2010 19:54:51

          Čehun >> zajimavý budu to taky sledovat

            Čehun - Profil | Ne 12.9.2010 19:52:19

            Findusek >> No jo ale už mají první rybu 83 12,8 Kg a nikdo jinej zatím nic.Obhajují prvenctví z minulýho roku.Tak jsem zvědavej jak to letos dopadne

              Findusek - Profil | Ne 12.9.2010 19:43:51

              pytlakslama >> díval jsem se na ty diskuze o bójkách a nedokáži pochopit jak se to dokázalo zaháknou, ty spodky tam maj kluci ještě horší než to bylo u té bojky, ale ty vršky s diodama mají vychytaný

                Findusek - Profil | Ne 12.9.2010 19:37:35

                Čehun >> no vidím že se to tam dost motá o týmu LK baits, já mám od nich vzorkové koule všech druhů co maj a zatím jsem na to nechytl ani cejna............. a o vychvalovaném béčku lesní jahoda ani rači mluvit nebudu :-)

                  Findusek - Profil | Ne 12.9.2010 19:05:27

                  cinen >> né všichni dávaj přednost béčku a peletám já na krmítka, kukuřici, rohlíky a třeba žížale nenechám dopustit............... taky napiš zda půjdeš jen na den nebo i noc :-)

                    Findusek - Profil | Ne 12.9.2010 18:58:50

                    pytlakslama >> strach z tebe a mladýho nemám, jen jsem měl obavu abys nechytal v noci na čtyři hůlky :-))

                      Findusek - Profil | Ne 12.9.2010 18:56:13

                      cinen >> klidně tě tam napíši ale psal jsi že pudeš na 90% a to kdyby napsali všichni tak by se mohlo stát, že tam nepříjde nikdo :-)

                        Saimon - Profil | Ne 12.9.2010 18:03:51

                        se mnou počítejte jen na den.
                        jinak sem byl dneska na koupáku a povedlo se mě zbavit malejch čudel....... škoda že tam větší asi nejsou :-D

                          Čehun - Profil | Ne 12.9.2010 13:47:59

                          pytlakslama >> Zachvilku to vypukne,asi se tam pojedu podívat.


                          http://www.carpmaraton.cz/index.php?rocnik=2010

                            pytlakslama - Profil | Ne 12.9.2010 13:34:08

                            Měří se a počítá od 5O cm víš tak myslím že na bobky a pelety budou snad chytat skoro všichni . A pokud chce někdo čudlařit a nezávodit jeho problém .

                              Čehun - Profil | Ne 12.9.2010 12:42:28

                              cinen >> taky bych dal jen bobule a pelety,ale to se zas všem líbit nebude. Beru to s nadhledem hlavně ať se tam sende dobrá parta,ať je nějaká sranda atd...

                                cinen - Profil | Ne 12.9.2010 11:42:26

                                cusik jsem rikal ze na zavody pojedu nevim proc jsi me nepripsal .) nebylo by lepsi ty zavody prece jen dat treba na boily a pelety prece jen na zizale na feedr vyhrajes a nebude cas na piti :)

                                  Čehun - Profil | Ne 12.9.2010 10:37:21

                                  Findusek >> Nejspis zustanu i pres noc.Jeste uvidim budu mit po nocni

                                    pytlakslama - Profil | Ne 12.9.2010 8:35:47

                                    Findusek >> Snad nemáš strach že tě porazí osmiletej kluk ? Ale můžeš být klidnej . Nahodit dokáže stejně daleko jako ty . Akorát má trošku větší rozptyl v přesnosti . A v noci bude samozřejmě spat .

                                      Findusek - Profil | Ne 12.9.2010 7:46:39

                                      pytlakslama >> hlavně aby jsi ctil pravidlo,že cizí prut se nenahazuje a v noci nepodváděl ....... :-)

                                        Findusek - Profil | Ne 12.9.2010 7:44:10

                                        prezentace - rybářské závody:
                                        ******************************************
                                        čehun
                                        findusek (den+noc)
                                        pytlakslama (den+noc)
                                        vampireso (den+noc)
                                        saimon
                                        kacci (den+noc)
                                        jarabeast (den)
                                        juras68 (den)
                                        červík (den)
                                        nenek (den+noc)