Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NFindusek - Profil | Ne 12.9.2010 7:42:00

juras68 >> já tam taky budu autem (asi jako všichni), takže žádná smršť nebude :-)

    NFindusek - Profil | Ne 12.9.2010 7:39:56

    pytlakslama >> ok připíši ho tam

      Npytlakslama - Profil | So 11.9.2010 22:11:39

      Findusek >> Jelikož se fleky budou losovat tak to nebudu přece krmit někomu jinýmu . Jinak mýho mladýho tam teda připiš taky jako NENEK . Bude vybaven plnohodnotně jako my .

        Njuras68 - Profil | So 11.9.2010 21:55:22

        K mé smůle mladej teprve dělá řidičák.Bude ho mít asi až koncem října.Takže ještě pořád nemůžu na rybách koštovat

          Nkacci - Profil | So 11.9.2010 21:45:57

          čau kucí jasne planuju i noc

            NFindusek - Profil | So 11.9.2010 21:12:20

            Saimon - Kacci - a co vy chlapáci plánujete i tu noc?

              NFindusek - Profil | So 11.9.2010 21:08:55

              juras68 >> myslím, že pokud bude na rybníku dost lidí bude jedno co tam nahážeš a v jakém množství

                Njuras68 - Profil | So 11.9.2010 21:04:09

                Findusek >> :-) jo,jasně.Týden budu makat na záhonech kvůli žížalám.Pak dostanu sice pochvalu od nic netušící manželky,jak jsem byl letos aktivní a bez keců rychle pooral.A bude mi to stejně ku ho..u,protože mi to zatnete.To tam raději budu máčet pelety a koule.A bude čas na zdřímnutí :-)

                  NFindusek - Profil | So 11.9.2010 20:57:50

                  juras68 >> podle toho jestli budeš vyhrávat nebo né, pokud né můžeš jich tam sypat sudy, pokud jo budeš je muset vysypat do lesa............. :-)

                    Njuras68 - Profil | So 11.9.2010 20:52:08

                    Findusek >> to v propozicích není. Kolik metrů žížal můžu použít?

                      Njuras68 - Profil | So 11.9.2010 20:51:20

                      Findusek >> taky myslím,že se lidi zbytečně přemnožili

                        NFindusek - Profil | So 11.9.2010 20:51:09

                        juras68 >> tak vidíš kyblík žížal a je vyhráno...... :-)

                          NFindusek - Profil | So 11.9.2010 20:50:05

                          juras68 >> myslím, že lidí bude postupně ubývat........

                            Njuras68 - Profil | So 11.9.2010 20:46:27

                            Findusek >> byli jsme tam asi před 3 týdny v sobotu. Lidí jak o závodech,ale celkem mrtvo.Jediná zábava byl jeden prut házený se žížalou.Sice největší kapřík 59cm,ale každou půlhoďku něco

                              NFindusek - Profil | So 11.9.2010 20:41:35

                              prezentace - rybářské závody:
                              ******************************************
                              čehun
                              findusek (den+noc)
                              pytlakslama (den+noc)
                              vampireso (den+noc)
                              saimon
                              kacci
                              jarabeast (den)
                              juras68 (den)
                              červík (den)

                                NFindusek - Profil | So 11.9.2010 20:40:19

                                juras68 >> aby vůbec pípáky někomu pípaly :-)

                                  NFindusek - Profil | So 11.9.2010 20:38:36

                                  juras68 >> ok červíka napíšem

                                    Njuras68 - Profil | So 11.9.2010 20:38:33

                                    juras68 >> jo a já budu mít tajného pomocníka. Druhý synátor ( 9 let ) mi bude pomáhat hlídat pruty. Ánžto jsem starší člověk, nemaje pípáky, to doháním takto.

                                      Njuras68 - Profil | So 11.9.2010 20:36:29

                                      Findusek >> Tak mladej zamáčkl slzu a prohlásil,že teda jeden den nepojede za babama a hlásí se taky. Přezdívka - červík. Pojedeme jen na den.

                                        NFindusek - Profil | So 11.9.2010 20:30:23

                                        juras68 >> pokud chceš vzít kluka jako dalšího závodícího tak není problem, registrovat se přece k vůli tomu nemusí :-), jen mu dejte nejakou přezdívku, ať ho sem mohu dopsat