Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

jarabeast - Profil | So 11.9.2010 20:26:49

Findusek >> 40 a 2x30cm

    Findusek - Profil | So 11.9.2010 20:26:49

    prezentace - rybářské závody:
    ******************************************
    čehun
    findusek (den+noc)
    pytlakslama (den+noc)
    vampireso (den+noc)
    saimon
    kacci
    jarabeast (den)
    juras68

      Findusek - Profil | So 11.9.2010 20:22:38

      jarabeast >> a jak byly ty kudle velký.....

        jarabeast - Profil | So 11.9.2010 20:15:14

        Findusek >> jj byl jsem tam dnes, ale žádná sláva, jeden kapr cca 40 a 3 kudle na vláčku, potom sem udělal přesun do letovic na rybník v domění že to tam bude lepší ale nebylo

          jarabeast - Profil | So 11.9.2010 20:11:15

          Findusek >> já přes noc asi nebudu

            Findusek - Profil | So 11.9.2010 19:00:39

            pytlakslama >> né aby jsi v Černé Hoře dva dni před závodama krmil a my pak neměli potah........ :-)

              Findusek - Profil | So 11.9.2010 18:57:19

              jarabeast >> byl jsi dneska na Křetínce, já byl včera a celkem dobrá chytačka, ale na dravce se ani nehlo :-( - jako vždy :-)

                pytlakslama - Profil | So 11.9.2010 18:55:46

                vesmen >> Argument že je lepší sedět na rybách než v hospodě na ženušku neplatí ? Já mám rozvod už za sebou . Ta minulá s náma na ryby nikdy nechtěla tak jsme ju se synátorem vyměnili za lepší .

                  Findusek - Profil | So 11.9.2010 18:52:25

                  jarabeast >> a co ty Jaro budeš tam i přes noc?

                    Findusek - Profil | So 11.9.2010 18:51:48

                    Čehun >> budeš taky na závodech přes noc?

                      jarabeast - Profil | So 11.9.2010 18:40:02

                      vesmen >> zdarec, co v itošce, jak jste dopadli? povídej...

                        vesmen - Profil | So 11.9.2010 18:05:47

                        čau kucí já bych šel,ale včera v noci jsem se vrátil z itošky,byl jsem týden na pádíku a to bych mohl mít taky na stole rozvodový papíry.Tak at se vám to vydaří a snad se uvidíme na druhým ročníku.lovu zdar

                          Vojvoda - Profil | Pá 10.9.2010 13:46:32

                          Zdar! Šel bych ale nebudu doma. Jezdim po montážích. Lovu zdar!

                            Čehun - Profil | Pá 10.9.2010 7:48:27

                            Findusek >> Už brzo do konce měsíce by to mělo klesnout o dva metry

                              cinen - Profil | Čt 9.9.2010 16:17:59

                              cusik na zavody semnou pocitejte nejspis na 90% flasku beru nebojte jen nevim ten maraton jestli me mlada pusti :) no uvidime

                                pytlakslama - Profil | Čt 9.9.2010 15:16:46

                                Findusek >> Se mnou taky .

                                  Findusek - Profil | Čt 9.9.2010 10:05:01

                                  Vampireso >> ok, šel jsem spat kolem 3:00 ráno něž jsem to všechno uklidil
                                  :-)

                                    Vampireso - Profil | Čt 9.9.2010 10:00:23

                                    Findusek >> Počítej se mnou i v noci...

                                      Findusek - Profil | Čt 9.9.2010 9:33:59

                                      Nemáte někdo zprávu o tom, kdy začnou upouštět Křetínku

                                        Findusek - Profil | Čt 9.9.2010 9:21:14

                                        já jdu i na noc takže mám poznámku den+ noc
                                        tak dejte vědět, ať vím, kolik do toho mám vrazit peněz


                                        prezentace - rybářské závody:
                                        ******************************************
                                        čehun
                                        findusek (den+noc)
                                        pytlakslama
                                        vampireso
                                        saimon
                                        kacci
                                        jarabeast
                                        juras68