Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NFindusek - Profil | Čt 9.9.2010 9:18:34

Jinak jsem byl vybíral poháry, budou super. Plánuju na denní sranda závod tři - pro první tři místa ale nevím kolik na noční maraton potřebuji vidět počet zájemců !!!
Napiště sem kdo zůstane i přes noc a já k němu do přezentace udělám poznámku
:-)

    NČehun - Profil | Čt 9.9.2010 9:16:46

    Findusek >> Synku jak říkáš

      NFindusek - Profil | Čt 9.9.2010 9:14:03

      důležitý je, aby všichni ráno přišli včas a s předstihem, vyhneme se pak nepříjemným situacím s hlupákama co reservační čísla ignorují, už s tím mám nějaké zkušenosti

        NFindusek - Profil | Čt 9.9.2010 9:11:05

        večer před závodama s Čehunem do ČH zajedem a vyberem tutový místa na závady, pokud to půjde viděl bych to taky od hráze nebo naproti ostrovu, chytat v rohu u kadibudky je nesmysl, jde o to, aby nás nikdo od kurtů nepřehazoval a taky jde o to, aby někdo neměl úplně tragickej flek.
        Sice tvrdíte, že o ryby nejde, ale určitě to ve vás vře :-)
        Vaříte kuličky, motáte vlasce, brousíte háčky................. :-)

          NFindusek - Profil | Čt 9.9.2010 9:00:04

          prezentace - rybářské závody:
          ******************************************
          čehun
          findusek
          pytlakslama
          vampireso
          saimon
          kacci
          jarabeast
          juras68

            Npytlakslama - Profil | Čt 9.9.2010 6:14:15

            Čehun >> To se uvidí podle počasí . Když bude pěkně tak tam lidí bude dost . Pokud bude hnusně tak se nastěhujem k boudě a můžem sedět pěkně v suchu pod střechou . Jak říkáš to chytání bude až na druhým místě .

              NČehun - Profil | St 8.9.2010 22:57:01

              pytlakslama >> neboj já si myslím že tam moc lidí v tu dobu už nebude a kliďo se to dá domluvit na jiny místo.

                Npytlakslama - Profil | St 8.9.2010 22:19:15

                Saimon >> Vypadá to že asi né . Ale krygl si vem svůj bo tam čepujou pivko do plastu .

                  NSaimon - Profil | St 8.9.2010 22:16:30

                  a budem si vůbec brat vercajk?

                    Npytlakslama - Profil | St 8.9.2010 18:11:49

                    Čehun >> Takže to bude od přítoku jestli to chápu jo ? Mě to bylo hned divný že by nám rezervoval dobrý fleky v sobotu kdy tam má nejvíc lidí . Toto je o ničem . Kam to chceš házet ? Myslel jsem že si půjdem zachytat a né chlastat . Na pivo si zajdu do hospody když budu chtít .

                      NČehun - Profil | St 8.9.2010 16:59:37

                      pytlakslama >> Tak to není,sakra ty to tam jedeš vyhrát nebo co? :-))) je to hned skraja aby jsme to neměli daleko k pivu.

                        Npytlakslama - Profil | St 8.9.2010 16:14:58

                        Čehun >> Hlavně at je to od rohu u hráze .

                          NČehun - Profil | St 8.9.2010 10:09:11

                          pytlakslama >> No to se ještě uvidí,jestli celá strana.Záleží kolik nás bude.

                            Npytlakslama - Profil | St 8.9.2010 6:17:20

                            Čehun >> Tý jo to je celá VIP strana . Cos Wágnerovi za to slíbil ? Normálně tam sedí v sobotu tak třicet lidí . Jestli se nás tam sleze mín tak to budem muset doplatit né ?

                              NČehun - Profil | St 8.9.2010 0:41:08

                              Místo je domluveno pod zámkem od KADIBOUDY k hrázi.

                                Njuras68 - Profil | Út 7.9.2010 23:35:39

                                tak mladej se bude muset tady na MRKu registrovat,aby se mohl přihlásit.Tož snad to zvládne

                                  NFindusek - Profil | Út 7.9.2010 22:40:03

                                  pytlakslama >> já pro tebe vybírám ty poháry, tak si s předstihem udělej ve vitrýně místo a utři si tam prach :-))

                                    NFindusek - Profil | Út 7.9.2010 22:34:19

                                    pytlakslama >> bude to asi strana u zámku, místo domlouvá čehun

                                      Npytlakslama - Profil | Út 7.9.2010 21:19:54

                                      Findusek >> Jak to vypadá s rezervací rybníku . Kde jste to domluvili ?

                                        NFindusek - Profil | Út 7.9.2010 20:15:19

                                        Fullnek >> Jasný třeba se tomu termínu vyhne