Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NFullnek - Profil | Út 7.9.2010 12:24:25

Findusek >> Boužel ,ale je mě to velice líto že se zatím nemohu přihlásit,pač čekám termín na výměnu oken za plastová,ale hned jak budu vědít tak se budu hlásit a velice rád bych se téže zučasnil

    NVampireso - Profil | Út 7.9.2010 11:25:50

    pytlakslama >> Kdo umí ten umí :-) Jinak myslím super víkend!!!!

      NFindusek - Profil | Út 7.9.2010 9:01:26

      rybářské závody:
      ******************************************
      čehun
      findusek
      pytlakslama
      vampireso
      saimon
      kacci
      jarabeast

      ***************************************************​**

        NČehun - Profil | Po 6.9.2010 21:12:18

        Další hráč je


        KACCI

          NFindusek - Profil | Po 6.9.2010 19:34:30

          Seznam přihlášených závodících tu budu aktualizovat

          zatím

          ***************************************************​​******************
          ČEHUN
          FINDUSEK
          PYTLAKSLAMA
          VAMPIRESO
          ***************************************************​​******************

            NČehun - Profil | Po 6.9.2010 19:21:54

            pytlakslama >> tak to budeš mít hodně těžky.

              Npytlakslama - Profil | Po 6.9.2010 18:46:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Stupně vítězů . První místo ,, Mišák ´´ Vampireso . Druhé ,, Carp Team Slamak a Nenek ´´ Pytlakslama . Třetí ,, podržpodběrák ´´ Findusek .

                Npytlakslama - Profil | Po 6.9.2010 18:21:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Skokan Jestřabický - noční forma

                  Npytlakslama - Profil | Po 6.9.2010 18:16:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Skokan Jestřabický - denní forma .

                    Npytlakslama - Profil | Po 6.9.2010 18:14:36 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Další skokan .

                      Npytlakslama - Profil | Po 6.9.2010 18:11:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Fousáček .

                        Npytlakslama - Profil | Po 6.9.2010 18:05:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!



                        Vítěz víkendového minizávodu MIŠÁK . Vítězem se stal především že na jeho úlovek v podobě naši ,, sedmimetrové tyčové bojky ´´ jsme ostatní prostě neměli adekvátní odpověd v podobě délky úlovku .

                          Npytlakslama - Profil | Po 6.9.2010 18:02:03

                          Už jsem se přihlásil a pokud si o jeden flek polepším oproti tomuhle víkendu tak budu maximálně spokojenej .

                            NFindusek - Profil | Po 6.9.2010 12:39:29




                            Seznam přihlášených závodících tu budu aktualizovat

                            zatím

                            ***************************************************​******************
                            ČEHUN
                            FINDUSEK
                            ***************************************************​******************

                              NFindusek - Profil | Po 6.9.2010 12:36:18

                              po dohodě z Čehunem jsme dohoukali rybářské závody v tomto termínu a za těchto podmínek:



                              !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!
                              ***** Podzimní „Rybářské závody“ ******
                              !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​!!!!!
                              pro příspěvkáře do otázky „Kapři na Blanesku“

                              Dne 2. – 3.10.2010 - oborák Černá Hora

                              Soutěží se ve dvou etapách (poločasech)
                              1. 07:00 - 20:00 (srandazávod)
                              20:00 - 21:00 – vyhlášení vítěze srandazávodu, dobití baterek
                              2. 21:00 - 07:00 (maraton)
                              07:00 – 08:00 neděle vyhlášení vítěze maratonu, počítání ztrát

                              Každý poločas bude mít svého vítěze a svou hlavní cenu.

                              Nějaký pravidla:

                              - lov na dva pruty dle tamního řádu
                              - vnadění povoleno nejdřív 15 min. před začátkem závodu (max 20 kuliček, pelet za hodinu, kuku a jiné dobroty max obsah standartní plechovky za hodinu) další neomezené vnadění povolenou pouze cestou PVA s nahazováním.
                              - bodování je prováděno dle míry ryby
                              - bodují ryby pouze nad 50 cm 1cm = 1 bod
                              - bodující ryby: kapr, amur, jeseter
                              - měří se pouze ryba – nepřipočítává se ucho podložky prázdná flaška atd. 
                              - pokud vám váš prut zasekne jiný závodící a nebo pak i samotnou rybu vytáhne, započítává se majiteli prutu pouze polovina bodů a druhá polovina tomu kdo prut zasekl (cizí prut se nenahazuje a soutěžící si musí dojít z hospody přehodit)
                              - na místě si každý zaplatí povolenku a dá 100,- Kč (startovné) lovci maratonu 149,- na výtězný pohár(y), v domění, že ho (je) pak určitě vyhraje.
                              - místa chytání se budou před závodem losovat (pokud budou chtít dva chytat u sebe, dva přijdou losovat a losuje pouze jeden a druhý sedá na volné místo hned k němu, místa nikdo nikomu nedrží )

                              Registrace závodníků - příspěvkářů z otázky „Kapři na Blanensku“ (co nick to jeden závodící) probíhá přes soukromé zprávy na Finduse nebo Čehuna.

                              Každý z nás bude sponzorem, co kdo veme do výher je jeho věc, vizitka (sponzorské televize a domácí kina nechte raději v autech ať u rybníka výhercům nenavlhnou ………. :-) děláme to pro sebe ne pro Kalouska :-)


                                NFindusek - Profil | Po 6.9.2010 8:22:30

                                juras68 >> to rozhodně........... :-)

                                  Njuras68 - Profil | Ne 5.9.2010 23:46:54

                                  Findusek >> jójó.A má cenu vůbec sebou tahat cajky na ryby?

                                    NFindusek - Profil | Ne 5.9.2010 23:24:18

                                    juras68 >> víc se toho na záběr nevešlo.................. :-))

                                      NFindusek - Profil | Ne 5.9.2010 23:18:58

                                      další skokan nadhladinový................. :-)

                                        NFindusek - Profil | Ne 5.9.2010 23:16:52

                                        a další..................