Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NFindusek - Profil | Ne 5.9.2010 23:14:15

vzhledem k tomu, že některým kapři vůbec, ale vůbec nešli museli to dohánět v noci rypoušama :-)

rypouš z Jestřabic

    Njuras68 - Profil | Ne 5.9.2010 23:11:19

    Findusek >> dobrá kombinace. Tři krabky,jedno kafe,dvě lahvinky.To byl příděl pro každého?

      NFindusek - Profil | Ne 5.9.2010 23:07:35

      Vampireso >> :-) becherovková smršť "včerejší noc Jestřabice"

        NFindusek - Profil | Ne 5.9.2010 23:03:52

        Čehun >> zavoláme si a dohooókáme okolnosti páchání

          NVampireso - Profil | Ne 5.9.2010 22:53:40

          Hlásím se taky na závody do ČH.... a co se týká lemonda od Bechera asi vím kam Findusek míří... :-)

            Njuras68 - Profil | Ne 5.9.2010 22:38:27

            Čehun >> tož si píši na manžetku 2.10. Stejně tak asi zajedu ještě tento týden na malý trénink

              NČehun - Profil | Ne 5.9.2010 22:32:38

              Findusek >> No nic, jak říkáš hodíme termín na měsíc dopředu. Toho 2.10 by to šlo.Uvidíme co ostatní.

                Njuras68 - Profil | Ne 5.9.2010 21:32:21

                Findusek >> tak nějak. Stejně při větším množství lidu to všem nesedne nikdy

                  NFindusek - Profil | Ne 5.9.2010 21:24:42

                  Čehun >> jestli by nebylo lepší udělat termín natvrdo s měsíční rezervou, ať má každý čas si to zařídit a šmitec. např sobota 2.10.2010 od 7:00 - 21:00 a pro vytrvalce pokračování přes noc do 3.10.2010 do 7:00

                    Njuras68 - Profil | Ne 5.9.2010 21:19:55

                    tož 25. zas nemůžeme my. A jak jsem starý,tak becher lemon jsem ještě nekoštoval.S námi přijede slivovička a fernet 8000

                      NFindusek - Profil | Ne 5.9.2010 21:12:37

                      Čehun >> sobotu 18.9. nedám musím na jarmark do Sloupu, ale další sobotu 25-26.09. můžu !!!!

                        NČehun - Profil | Ne 5.9.2010 20:54:21

                        Findusek >> nebo to můžu domluvit někdy v týdnu ale to je zas ohroženy skrz práci.

                          NČehun - Profil | Ne 5.9.2010 20:49:08

                          Findusek >> Zkusím to dohoukat,ale potřebuju vědět kolik nás bude,co nejdřív.Myslím že by to mohlo jít :-))))

                            NFindusek - Profil | Ne 5.9.2010 20:19:24

                            juras68 >> cizince samozřejmě berem, ale pijem becherovku lemon....... :-)
                            někteří by o tom mohli vyprávět ............... :-)

                              NFindusek - Profil | Ne 5.9.2010 20:14:53

                              Čehun >> nejsem si jistý jak by se v Č.H. tvářili na výkendové závody jak by to bylo s místem, ale ty by jsi to domluvit o výkendu mohl co?
                              potřeba taky domluvit dobu lovu od do.............:-)

                                Njarabeast - Profil | Ne 5.9.2010 17:18:27

                                zazatec >> to nevím

                                  NČehun - Profil | Ne 5.9.2010 6:49:59

                                  juras68 >> jasny

                                    Njuras68 - Profil | So 4.9.2010 21:58:00

                                    tak berete cizince?

                                      NČehun - Profil | So 4.9.2010 13:13:41

                                      Tak termín na ty naše černohorsky sranda závody by byl 18-19.9 komu by se to hodilo ať dá vědět.

                                        NČehun - Profil | So 4.9.2010 9:28:46

                                        Saimon >> Jasny čím víc nás bude tím líp.