Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

Nzazatec - Profil | So 4.9.2010 8:59:55

jarabeast >> A co v Karolíně. Tam nějaký štiky jsou?

    Njuras68 - Profil | Pá 3.9.2010 22:13:28

    pokud berete i cizí,tak bych se taky přidal.Možná i s klukem.Ale nejsme žádní kaprobijci

      NSaimon - Profil | Pá 3.9.2010 22:09:48

      no tak jestli pojede pytlakslama i čehun tak pojedu taky, jestli mě vemete.

        NFullnek - Profil | Pá 3.9.2010 21:17:00

        Findusek >> tímto se taky hlásím

          NČehun - Profil | Pá 3.9.2010 20:42:10

          Findusek >> já se hlásím,jen domluvit ten termín.

            NFindusek - Profil | St 1.9.2010 23:26:51

            Fullnek >> zatím se do závodění moc lidí nehrne.............. :-)

              NFullnek - Profil | St 1.9.2010 20:01:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Chlapaci,na kdy jste vymysleli ty mini závody v Černé Hoře?

                Njarabeast - Profil | St 1.9.2010 19:43:53

                zazatec >> nechci tě nijak odrazovat ale myslím že cíleně s vláčákem to nemá cenu, zkus a uvidíš sám :-)

                  Nzazatec - Profil | St 1.9.2010 14:32:39

                  jarabeast >> Kolik jich tam je? Má smysl tam na ně jít cíleně s vláčákem?

                    NMrKos - Profil | St 1.9.2010 9:30:20

                    Findusek >> po vícero dní se u vody zdržují většinou rybáři vyznávající lov ryby domácí

                      NFindusek - Profil | St 1.9.2010 9:17:14

                      touto fotkou "z místa lovu" bychom chtěli poděkovat za pestrobarevné kulisy bezohledným a vyčůraným ...píp...., kterým se nechce odvážet vlastní bordel od vody a dělají tak nehorázný smeťák kolem našich vod.
                      Odpadky jsou, dle jejich obsahu, určitě od lidí co si říkaji "rybáři" co se v dané lokalitě zdržují po vícero dní......

                        NFindusek - Profil | St 1.9.2010 9:10:39

                        kteří z našich prutů měli pouťovou atrakci............. :-)

                          NFindusek - Profil | St 1.9.2010 9:07:51

                          pohodu si dělali i jiní......... :-)

                            NFindusek - Profil | St 1.9.2010 9:04:38

                            sice non-stop pršelo ale náladu to nezkazilo................ :-)

                              NFindusek - Profil | St 1.9.2010 9:02:02

                              poslední letní den na Křetínce ............... :-)

                                Njarabeast - Profil | Út 31.8.2010 17:39:28

                                zazatec >> jsou, ale zázraky nečekej

                                  Nzazatec - Profil | Út 31.8.2010 8:37:01

                                  Nevíte někdo jestli jsou v lomu ve Spešově štiky?

                                    Npytlakslama - Profil | Pá 27.8.2010 23:22:09

                                    Jinak jsem byl ze včerejška na dnešek na Balatoně a moc jsem jim tam nedal . Za 24 hodin chytačky pouhých pět kaprů . Největšího vytáhl mladej a byl to lysec deset kilo . Jinak tam bylo fakt nádherně . Učiněnej rybářskej ráj .

                                      Npytlakslama - Profil | Pá 27.8.2010 23:17:02

                                      Čehun >> Když mě každej z vás pujčí jednu hůlku tak vám zbydou každýmu ještě tři .

                                        Njarabeast - Profil | Ne 22.8.2010 18:25:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        dneska to na křetínce docela ušlo, mraky cejnů a kapříků kolem 40, na závěr jedna kudla