Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NFindusek - Profil | Pá 20.8.2010 23:26:02

Fullnek >> Pokud bude o tuto akci zájem tak se určitě domluvíme :-)

    NFullnek - Profil | Pá 20.8.2010 10:05:09

    Findusek >> Na jedno denní závody do čeháčka se hlásím taky,jestli mě vezmete

      Neassy - Profil | Čt 19.8.2010 8:23:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      ...

        Neassy - Profil | Čt 19.8.2010 8:21:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        ..

          Neassy - Profil | Čt 19.8.2010 8:20:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Včera na křetínce brali jak o život :D :D ani jsem nestačil zasekávat :D !!!

            NFindusek - Profil | St 18.8.2010 21:49:00

            :-)
            :-)
            :-)

            taky bychom mohli udělat v září nějaký ty jednodenní sranda-závody v č.h.

            :-)
            :-)
            :-)

              NFindusek - Profil | St 18.8.2010 21:37:56

              jarabeast + čehun + pytláksláma jak budu mít v září pracovní plán tak sem dáme termín a pojedem na Křetínku už se těším....... :-)

                NSaimon - Profil | Ne 15.8.2010 21:49:27

                Čehun >> to už začíná zavánět nějakejma špatnostma :-)
                jinak sem byl ze soboty na nedělu přes noc na sychotíně a nej se povedl 52 kapřík, na to že ostatní seděli na prázdno tak sme zachytali dobře

                  NČehun - Profil | Ne 15.8.2010 20:12:47

                  O.k jetě zlanaříme Finduse a pytlakaslamu ikdyž pytlouš nemá papíry,ale to nevadí. domluvíme se.

                    Njarabeast - Profil | Ne 15.8.2010 20:05:06

                    Čehun >> to se pak nějak určitě musíme domluvit, ty víkendy cos napsal bych měl mít asi taky volný :-)

                      NČehun - Profil | Ne 15.8.2010 19:58:46

                      jarabeast >> Ja ja asi máme stejnej problém :-)))) A nejdřív můžu v září 11, pak 18,19 jinak furt makám.

                        Njarabeast - Profil | Ne 15.8.2010 19:53:57

                        Čehun >> na celej víken by to bylo nejlepší, ale obávám se že to doma už neukecám takže asi jen na jeden den

                          NČehun - Profil | Ne 15.8.2010 19:51:36

                          jarabeast >> A jen na jeden den nebo celej víkend?

                            NPetr64 - Profil | Ne 15.8.2010 19:46:30

                            jarabeast >> Byl sem jenom s matchkou na rybičkách.Samá plotice a cejn.Jeden kapřík mi to taky neplánovaně zobl,ale 0,07 forpas dlouho nevydržel.Příště si budu muset vzít na lov rybiček čeřen a na ryby jiný udice.:-)

                              Njarabeast - Profil | Ne 15.8.2010 19:36:58

                              Petr64 >> co záběry, byly??

                                Njarabeast - Profil | Ne 15.8.2010 19:36:32

                                Čehun >> tak třebas někdy o víkendu :-)

                                  NPetr64 - Profil | Ne 15.8.2010 17:59:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  V sobotu ráno po bouřce,na Křetínce voda jak olej.

                                    NČehun - Profil | Ne 15.8.2010 15:33:28

                                    jarabeast >> Jasny to by neměl být problém,jen se domluvit na nějakej termín,aby jsme měli volno :-)))))

                                      Njarabeast - Profil | Ne 15.8.2010 8:40:50

                                      Čehun + Findusek: kuci, musíme se nějak domluvit a vyrazit spolem, já bych jel taky:-)

                                        NČehun - Profil | So 14.8.2010 21:42:55

                                        Findusek >> Až pojedeš na křeťas tak napiš,jel bych stebou.