Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

Petr64 - Profil | Čt 23.8.2012 21:37:47

Findusek >> Jo.My pouštíme i ty sumce.:o))

    Findusek - Profil | Čt 23.8.2012 21:35:51

    Petr64 >> my aspoň něco pustíme to sumec nic :-))))

      Findusek - Profil | Čt 23.8.2012 21:34:53

      jarabeast >> bo sumce už nejím toho su přežranej :-))))

      Jak jsi to myslels :-)) ???

      Já sumce ještě nechutnal tak kdyby ti něco nevešlo do mražáku dej vědět :-)))

        Petr64 - Profil | Čt 23.8.2012 21:32:49

        Findusek >> To je.:o)
        Kam se na něj hrabeme.:o)))

          Findusek - Profil | Čt 23.8.2012 21:32:38

          jarabeast >> ještě budete rádi, když vám Petr nachytá nástražní ryby na vousáče :-)))

            Petr64 - Profil | Čt 23.8.2012 21:32:01

            jarabeast >> Do mražáku patří kusy 100kg+.:-))

              Findusek - Profil | Čt 23.8.2012 21:30:59

              Petr64 >> máš pravdu sumec je neporazitelná konkurence :-))

                jarabeast - Profil | Čt 23.8.2012 21:22:15

                Petr64 >> jo chraň té Bůh, budeš si pěkně plnit mražák ploťkama, ouklejkama, cejnkama...... no prostě vším co nepřekročí horní míru 20cm :-)))))

                  Petr64 - Profil | Čt 23.8.2012 21:22:11

                  Findusek >> Sumcový se nepočítá.Sumec není ryba,sumec je kámoš.Žere kapry.:o)))

                    Petr64 - Profil | Čt 23.8.2012 21:20:52

                    Libor 1 >> Phe!!!!!
                    S kaprama je to jako s komárama kolem Dyje.Jednoho klepneš a na jeho místo najedou 4 noví.:o))

                      Findusek - Profil | Čt 23.8.2012 21:20:35

                      Libor 1 >> ty přerostlý vám nechá, Peťa jí jen ty výběrový jako já :-)))

                        Libor 1 - Profil | Čt 23.8.2012 21:17:25

                        Petr64 >> chraň tě Bůh o))) Na kapry nám šahat nebudeš, chytej si ostroretky o))

                          Findusek - Profil | Čt 23.8.2012 21:16:10

                          Petr64 >> a pak kaprový za sumcový, abys nemusels k vodě tak často :-)))

                            Petr64 - Profil | Čt 23.8.2012 21:13:09

                            Findusek >> Ale bojím.
                            Bojím se doby,kdy kvúli ůsporám budu muset vyměnit vepřový za kaprový.:o)

                              Findusek - Profil | Čt 23.8.2012 20:34:42

                              michec >> :-)))

                                Findusek - Profil | Čt 23.8.2012 20:34:24

                                Petr64 >> Ty se nebojíš ničeho to já vím :-)))

                                  michec - Profil | Čt 23.8.2012 20:31:49

                                  Findusek >> :))) Však já vím jak to říkáš :)))

                                    Petr64 - Profil | Čt 23.8.2012 20:30:04

                                    Findusek >> Těžká voda bude Orlas a stejně se ho nebojím.:o))

                                      Findusek - Profil | Čt 23.8.2012 20:28:41

                                      michec >> na dravce je ještě čas :-))))

                                        Findusek - Profil | Čt 23.8.2012 20:28:17

                                        Petr64 >> njn jedeš na těžkou vodu tak se připrav :-)))