Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

Findusek - Profil | Čt 12.8.2010 23:42:30

jarabeast >> :-)

    Findusek - Profil | Čt 12.8.2010 23:39:10

    pytlakslama >> vrácen vodě to je jasný

      jarabeast - Profil | Čt 12.8.2010 17:52:32

      Findusek >> no chvílema aji na 4 :-)

        Čehun - Profil | Čt 12.8.2010 13:38:13

        pytlakslama >> :-))))))))))))))))

          pytlakslama - Profil | Čt 12.8.2010 8:46:16

          Saimon >> Jo a taky zákaz lovu přes noc , max dvě hůlky a tak dál .

            Saimon - Profil | Čt 12.8.2010 8:07:14

            pytlakslama >> maj tam K70 takže by měl byt ve vodě

              pytlakslama - Profil | Čt 12.8.2010 0:37:23

              Findusek >> A jak dopadl ?

                Findusek - Profil | St 11.8.2010 21:00:10

                Včera vnoci jsem byl "mimo jiné.... :-) " svědkem na Křetínce chycení kapra 77 cm váha 8 kg, pěknej mazel. Takže tam jsou!!! :-) Byl to super boj, na soukromáku jsem tak ještě bojovat kapra neviděl!!! Foťák jsem bohužel neměl :-(

                  Findusek - Profil | St 11.8.2010 20:52:29

                  jarabeast >> se dívám že jsi chytal na tři :-))))

                    Findusek - Profil | St 11.8.2010 20:50:37

                    Čehun >> Ta lodˇka musí jezdit sama :-)

                      jarabeast - Profil | Ne 8.8.2010 21:29:47

                      Čehun >> tak to je v pohodě

                        Čehun - Profil | Ne 8.8.2010 21:26:25

                        jarabeast >> 11000,- Přes mrk bazar.super kup :-))))

                          jarabeast - Profil | Ne 8.8.2010 21:09:27

                          Čehun >> co si dal za ten člun?

                            jarabeast - Profil | Ne 8.8.2010 21:08:50

                            Čehun >> prvně jsme měli namířeno taky na řeku, ale byl tam proud jako kráva a asi ještě nějakou chvíli bude, podle pár nadšenců co tam seděli tak prý mrtvo

                              Čehun - Profil | Ne 8.8.2010 20:44:49

                              jarabeast >> Asi budu muset taky vyrazit,ale ještě nevím kam jestli 5,7 nebo na řeku pod Mlýny.Nemáš nějaky info jak to tam teď jde.Ta změna počasí by to mohla trochu rozhejbat.

                                jarabeast - Profil | Ne 8.8.2010 20:37:55

                                Čehun >> na kaču

                                  jarabeast - Profil | Ne 8.8.2010 20:37:23

                                  Čehun >> jj, odjížděli jsme spokojeni

                                    Čehun - Profil | Ne 8.8.2010 20:34:58

                                    a sumika dostals jak na vláčku nebo na kaču?

                                      Čehun - Profil | Ne 8.8.2010 20:32:54

                                      jarabeast >> i to je dobry,pokud nikdo nechytal a vy jste udělaly záběry.

                                        jarabeast - Profil | Ne 8.8.2010 20:32:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Čehun >> i pan sumec došel