Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NPetr64 - Profil | Po 30.7.2012 21:13:23

knoteček >> Tak jak bylo na jihu a posléze v UH?

    NPetr64 - Profil | Po 30.7.2012 21:10:49

    Findusek >> Ve středu jedu do Letek.Budu pilně monitórovat a na Křéťu bych se teda stavil.(pokud tam někdo bude.:o))

      NFindusek - Profil | Po 30.7.2012 21:08:09

      Petr64 >> už ne, ale dělal jsem :-))))

        NPetr64 - Profil | Po 30.7.2012 20:55:16

        Findusek >> Děláš?

          NFindusek - Profil | Po 30.7.2012 20:32:41

          Petr64 >> nestraš se zlodějama, už stačí, že loďkaře děsí ten hráznej s tím neustálým upouštěním :-))))

            NPetr64 - Profil | Po 30.7.2012 6:00:03

            Saimon >> To on tam zakotvil schválně.Prej kdyby přišli zloději,vezmou si tu Milouškovu.:o)))

              NFindusek - Profil | Ne 29.7.2012 21:55:39

              Saimon >> jj

                NSaimon - Profil | Ne 29.7.2012 21:49:22

                Findusek >> ne, se známým. Koukal sem žes zakotvil hodně blízko u Milouška

                  NUnschlagbar - Profil | Ne 29.7.2012 21:44:47

                  michec >> no poslední dobou se z turbín moc pěknejch ůhořů netahá, je to čím dál horší.

                    NFindusek - Profil | Ne 29.7.2012 21:36:23

                    Saimon >> jsi tam byl sám ?

                      NFindusek - Profil | Ne 29.7.2012 21:35:53

                      michec >> jako rychle zbaleno ve čtvrtek, nebo v pátek :-))))

                        Nmichec - Profil | Ne 29.7.2012 20:40:18

                        Findusek >> Souhlasím, ale vemu si jen plavačák ať mám rychle zbaleno :)))

                          Nmichec - Profil | Ne 29.7.2012 20:39:37

                          Saimon >> To je mazec. Ale co mi říkal hospodář co tahají za dazy z turbín, to je mazec.

                            NSaimon - Profil | Ne 29.7.2012 20:37:42

                            Findusek >> večer sem to radši stáhl a vylil si rypák, ráno sem ani nenahazoval a jel sem dom

                              NPetr64 - Profil | Ne 29.7.2012 20:34:28

                              Findusek >> Hmm.:o(

                                NFindusek - Profil | Ne 29.7.2012 20:04:30

                                Petr64 >> budeš přes noc u vody.... :-)))

                                  NPetr64 - Profil | Ne 29.7.2012 20:00:15

                                  Findusek >> A co tím získám??

                                    NFindusek - Profil | Ne 29.7.2012 19:59:59

                                    Saimon >> a bylo to OK nebo KO

                                      NFindusek - Profil | Ne 29.7.2012 19:59:26

                                      Petr64 >> jj na jednu noc natáhneš kabel od baterky k žárovce :-)))

                                        NSaimon - Profil | Ne 29.7.2012 19:58:24

                                        Findusek >> na kapra, vláčet chodím jen na pstruhovku