Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NPetr64 - Profil | Ne 29.7.2012 19:56:31

jarabeast >> Tak to nehrozí.:o))

    Njarabeast - Profil | Ne 29.7.2012 19:54:35

    Petr64 >> musíš to brát s té lepší stránky.............. podrž podběrák nebo přines pivo není uplně k zahození :-)))))

      NPetr64 - Profil | Ne 29.7.2012 19:52:54

      Findusek >> Bohužel.:-((
      Chtěl sem,ale nějak se to zvrtlo.Zejtra doma zjistím co a jak.

        NFindusek - Profil | Ne 29.7.2012 19:51:17

        Petr64 >> já myslel, že budeš v Letovicích sám :-))

          NPetr64 - Profil | Ne 29.7.2012 19:45:36

          jarabeast >> Si se zbláznil?Stačí,že sem ju ukecal na pár dní na Orlas.

            Njarabeast - Profil | Ne 29.7.2012 19:40:55

            Petr64 >> no co, tak ji vem sebou k vodě :-)))

              NPetr64 - Profil | Ne 29.7.2012 19:38:25

              Findusek >> Ty bláho.co mám udělat na zahradě se starou??Ta by se v noci sama pooné.:o((

                NFindusek - Profil | Ne 29.7.2012 18:33:17

                Saimon >> byl jsi vláčet nebo na kapra

                  NFindusek - Profil | Ne 29.7.2012 18:25:53

                  michec >>

                  navrhuji akci Svitavice :-))))
                  ctvrtek večer sraz u Svitavice, večerní porada v hospodě, pátek chytačka pod Svitavicí !!!!!!

                  :-))))

                  kdo se přidá, tak se přidá :-)))

                    NFindusek - Profil | Ne 29.7.2012 18:25:40

                    Petr64 >>

                    navrhuji akci Svitavice :-))))
                    ctvrtek večer sraz u Svitavice - večerní porada v hospodě, pátek chytačka pod Svitavicí !!!!!!

                    :-))))

                    kdo se přidá, tak se přidá :-)))

                      NSaimon - Profil | Ne 29.7.2012 15:54:10

                      michec >> co sem si jich všiml tak byli už tak kolem 40-50

                        Nmichec - Profil | Ne 29.7.2012 14:14:51

                        Saimon >> v lazinove byl taky jeden, cca 20 cm.

                          NSaimon - Profil | Ne 29.7.2012 13:08:20

                          byl sem na tom Káčku a řekl bych že se začínaj otáčet úhoři. V bohuni na pár metrech sem jich našel 5 a pár se jich motalo těsně kolem břehu, ale vypadali v poho. Nevíte někdo víc?

                            NPetr64 - Profil | So 28.7.2012 23:03:12

                            Findusek >> Mimo soboty to vidím docela pozitivně.:o))

                              Nmichec - Profil | So 28.7.2012 21:03:05

                              Findusek >> Mám od pondělí týdenní dovču :)

                                NFindusek - Profil | So 28.7.2012 18:15:44

                                Petr64 >>snad středa, čtvrtek navečer, nebo pátek, sobota od rána
                                ještě nevím jak se to vyvrbí :-)))))

                                  NPetr64 - Profil | So 28.7.2012 13:37:49

                                  Findusek >> Kdy v týdnu??

                                    Nmič - Profil | So 28.7.2012 13:13:30

                                    tomas91 >> od 16.6 do31.8 včetně povolen lov 24hodin, není to v dodatku, ale v bližších podmínkách.

                                      Ntomas91 - Profil | So 28.7.2012 12:03:11

                                      kluci na dyji 7 platí snad pořád 24ne? nemužu najít letošní dodatky.

                                        NFindusek - Profil | So 28.7.2012 10:34:17

                                        Saimon >> na stojáka je moc horko, já vyrazím až v týdnu :-)