Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NPetr64 - Profil | Út 31.7.2012 18:17:13

knoteček >> V Buchlovicích ste zkoušeli vychytat Smraďavku?:-)

    NSaimon - Profil | Út 31.7.2012 13:50:32

    DAVISS >> hmm tak to není dobrý

      NDAVISS - Profil | Út 31.7.2012 12:11:31

      K těm mrtvým úhořům na Křetínce - pokud se tam začínají uhynulé ryby oběvovat, bude to způsobeno nejspíše parazitickou hlísticí Krevnatkou úhoří, která žije v plynovém měchýři úhoře kde saje krev. Po uhynutí ta kurwa zůstává v rybě a ta hyne na otravu toxiny z rozkládajícího se parazita. Přeléčit jako vzteklinu u lišek se to nedá, takže to s úhořem na přehradě vypadá hodně blbě.

      Zdroj: http://www.rybsvaz.cz/?page=rada/hosp_odd/problemat​ika_uhore_ricniho

        NFindusek - Profil | Út 31.7.2012 11:59:59

        Petr64 >> ve čtvrtek večer asi vyrazím na Káčko a budu přes noc

          NSaimon - Profil | Út 31.7.2012 11:44:17

          knoteček >> no zjara to docela šlo, ale teď je hodně upuštěný tak se mě taky nějak nedaří

            Nknoteček - Profil | Út 31.7.2012 11:29:22

            Saimon >> Jo,tak tam jsme byli letos 2x,brzo na jaře a kromě 1 akpříka a 1 cejna jsem chytila úpal a sit tak 14 dní zpět,ani žuk.Už mě tam nikdo nedostane :-)

              NSaimon - Profil | Út 31.7.2012 11:16:28

              knoteček >> klasika křetínka

                Nknoteček - Profil | Út 31.7.2012 11:15:34

                Saimon >> No asi tak,ale pro kluka na učení je to super,když tahá jendoho cejna za druhým.Hlavně je tam krásně.Kam chodíš Ty?Myslím na mimopsturhovou vodu,že bych vyzkoušela.

                  NSaimon - Profil | Út 31.7.2012 11:12:37

                  knoteček >> no takže se dá říct že nic zajímavýho

                    Nknoteček - Profil | Út 31.7.2012 11:05:50

                    Saimon >> Je tam hromada malých cejnů a musí mít alespoň 30 cm,aby se daly brát. Jinak nějaký kapřík, občas i lín, nějaká štika, alespoň podle toho,jak nás provokuje :-)

                      NSaimon - Profil | Út 31.7.2012 10:47:59

                      knoteček >> co tam je na tom domaníně? Přemejšlel sem že bych to vyzkoušel

                        Nknoteček - Profil | Út 31.7.2012 9:38:56

                        Petr64 >> Děkuji za optání,super.V Buchlovicích byly česnekové slavnosti a pak jsme na místním rybníce zkusili štěstí. Nic jsme tedy nechytili,ale opět a zase jsme si přitáhli bouřku,tak jsem raději nastartovala svého "oře" a jela domů.Dnes jdeme plavat do Bystřice n.P. na 2 hod. a pak na Domanín lovit " velryby".Není nad Domanín :-)

                          NSaimon - Profil | Út 31.7.2012 7:29:32

                          Petr64 >> čtvrtek jdu na noční takže to nevyjde

                            NPetr64 - Profil | Út 31.7.2012 5:37:55

                            Saimon >> Ten původní čtvrtek by ti nevyhovoval?Zejtra musím posekat trávu a zabere mi to i část čtvrtka.Taky bych se spíš urval na večer.Dal bych si kandáta a vzhledem k tomu,že je úplněk,by se mohlo zadařit.Rána sou o štikách a okounech.

                              NSaimon - Profil | Po 30.7.2012 21:56:22

                              Petr64 >> já bych středu relativně mohl odpoledne a případně i přes noc

                                Nmichec - Profil | Po 30.7.2012 21:48:36

                                Kuci mi ten čtvrtek asi taky nevyjde, zrovna dnes mi volal kamarád že ze čtvrtku na pátek slaví narozeniny. Učast nutná :(( Ovšem, to je garden party a pokud by bylo nepříznívo, tak můžu.

                                  NPetr64 - Profil | Po 30.7.2012 21:26:17

                                  Findusek >> Jo.Teď jdu přebírat broskve.:o((
                                  Zdar

                                    NFindusek - Profil | Po 30.7.2012 21:21:23

                                    Petr64 >>to je škoda, ale nějak to domluvíme :-)))

                                      NPetr64 - Profil | Po 30.7.2012 21:14:44

                                      Findusek >> OK.Na noc ale nehrozí.:-(

                                        NFindusek - Profil | Po 30.7.2012 21:13:24

                                        Petr64 >> domluvím se s Michalem a zavoláme ti :-)))