Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

Saimon - Profil | So 28.7.2012 5:30:36

Findusek >> vyrážím dneska odpoledne jak dospím po noční.

    Findusek - Profil | Pá 27.7.2012 23:48:29

    Petr64 >> :-)))

      Petr64 - Profil | Pá 27.7.2012 23:48:08

      Findusek >> Neboj dám.:o))

        Findusek - Profil | Pá 27.7.2012 23:47:34

        Petr64 >> dej si i za nás kapitáne ahoj

          Petr64 - Profil | Pá 27.7.2012 23:47:08

          Zdar voba.:o))

            Petr64 - Profil | Pá 27.7.2012 23:46:40

            Findusek >> Postřeh.:o)))

              Findusek - Profil | Pá 27.7.2012 23:46:34

              taky dobrou.............

                Findusek - Profil | Pá 27.7.2012 23:45:33

                Petr64 >> teď se dívám.......... ty máš to pívo aji v tom kýblu s krmením :-))))

                  michec - Profil | Pá 27.7.2012 23:44:50

                  Findusek >> Já povalím taky nebo zase ráno nevstanu :))
                  Tak dobrou všem.

                    Petr64 - Profil | Pá 27.7.2012 23:44:29

                    Findusek >> To jo.:-)
                    Napsat i ne,vyfotit,odeslat""ne"",vytáhnout kartu z foťáku,stáhnout,zkopčit a odeslat.To se snad ani nedá stihnout.:o)))

                      Findusek - Profil | Pá 27.7.2012 23:43:55

                      michec >> nejak to venku utichlo, taky jdu spat, mám nedospaný z těch candátů ..................

                        Findusek - Profil | Pá 27.7.2012 23:42:09

                        Petr64 >> to je skoro rychlost světla......

                          Petr64 - Profil | Pá 27.7.2012 23:40:16

                          michec >> Že?:o))

                            Petr64 - Profil | Pá 27.7.2012 23:39:58

                            Findusek >> Ty bláho.Fakt.Minuta a šest vteřin.:o))

                              michec - Profil | Pá 27.7.2012 23:38:19

                              Petr64 >> A fotka je hned o 100% hezčí :)

                                Findusek - Profil | Pá 27.7.2012 23:37:58

                                -pro Petra---jseš rychlejší jak vebkamera !!!!!!! :-)))

                                  Petr64 - Profil | Pá 27.7.2012 23:36:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Findusek >> Já vůl zapoměl na cestovní kryglík.:o)))

                                    Findusek - Profil | Pá 27.7.2012 23:36:06

                                    Petr64 >> tak naco???

                                      michec - Profil | Pá 27.7.2012 23:35:57

                                      Findusek >> To je pravda :))
                                      Ta reklama byla hodně povedená :)

                                        Petr64 - Profil | Pá 27.7.2012 23:35:29

                                        Findusek >> Ne.:o))