Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NFindusek - Profil | Pá 27.7.2012 23:34:08

Petr64 >> na slivovicu ???? :-)))

    NPetr64 - Profil | Pá 27.7.2012 23:33:40

    Já vůl.Musím udělat opravu.:o((

      NPetr64 - Profil | Pá 27.7.2012 23:33:07

      Findusek >> Na co si myslíš,že je ten porculánovej hrníček??:o))

        NFindusek - Profil | Pá 27.7.2012 23:32:16

        michec >> je vidět, že doba plastová Petrovi nevadí :o)

          NPetr64 - Profil | Pá 27.7.2012 23:31:50

          Findusek >> Ne,to nésu.:o)

            NFindusek - Profil | Pá 27.7.2012 23:30:48

            Petr64 >> ty určitě nejseš toma. když máš takovou žízeň :-)))

              NPetr64 - Profil | Pá 27.7.2012 23:29:57

              Findusek >> Sedím na hotelu v Ostrožské n.Vsi.:o))

                Nmichec - Profil | Pá 27.7.2012 23:28:55

                Findusek >> To chcanky taky :))))

                  NPetr64 - Profil | Pá 27.7.2012 23:28:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Findusek >> On line.....co ti brání si nalejt??:o))

                    NFindusek - Profil | Pá 27.7.2012 23:28:29

                    michec >> já piju zrovna studené čaj - barvu to má stejnou :-)))

                      Nmichec - Profil | Pá 27.7.2012 23:26:51

                      Findusek >> To já bych si dal taky, počasí na záhrádku je luxusní :))) Přes den mi vyprahlo :)

                        NFindusek - Profil | Pá 27.7.2012 23:25:56

                        Petr64 >> A ty píšeš odkud ???

                          NFindusek - Profil | Pá 27.7.2012 23:24:39

                          michec >> ale chuť na pívo mám :-)))

                            NPetr64 - Profil | Pá 27.7.2012 23:24:05

                            Findusek >>
                            Na dravce malý.
                            Mám.
                            Čtu.:o))

                              Nmichec - Profil | Pá 27.7.2012 23:23:19

                              Findusek >> :))) Ještě že tam nejsme. :)))

                                NFindusek - Profil | Pá 27.7.2012 23:22:38

                                michec >> gizela

                                Kdo tě líbá když né já

                                :-)))

                                  NFindusek - Profil | Pá 27.7.2012 23:21:43

                                  Petr64 >> čteš to o těch mistrech :-))))

                                    NFindusek - Profil | Pá 27.7.2012 23:21:01

                                    Petr64 >> ty máš rači krůtí řízky :-)))

                                      Nmichec - Profil | Pá 27.7.2012 23:19:39

                                      Findusek >> Tréning dělá mistry :)))

                                        NFindusek - Profil | Pá 27.7.2012 23:19:37

                                        Petr64 >> takové jsme měli včera na dravce :-)))