Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

Njarabeast - Profil | Ne 8.8.2010 20:30:08

Čehun >> díky bohu ne :-))

    Njarabeast - Profil | Ne 8.8.2010 20:29:04

    Čehun >> nato že nikdo vokolo nic, tak nám se docela dařilo, sice velikostně to bylo slabší ale záběry byly, nej kapry lysec 62

      NČehun - Profil | Ne 8.8.2010 20:25:16

      jarabeast >> rena nepotkals? :-))))

        NČehun - Profil | Ne 8.8.2010 20:23:46

        jarabeast >> stačí a co na 7 přišel nějakej pěknej úlovek?

          Njarabeast - Profil | Ne 8.8.2010 20:19:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Čehun >> já se musel teď spokojit s trochu slabším strojem, ale práci odvedl na 100%

            NČehun - Profil | Ne 8.8.2010 20:19:15

            jarabeast >> jo jo

              Njarabeast - Profil | Ne 8.8.2010 20:15:03

              Čehun >> pěkný plavidlo, to je "dvasedmdesátka"?

                NČehun - Profil | Ne 8.8.2010 19:32:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Kuci tak jsem koupil nový plavidlo,tam ty ryby budou skákat sami :-))))) První zatěžovácí zkouška bude na křeťasu.

                  NSaimon - Profil | Ne 8.8.2010 9:50:49

                  Čehun >> sem byl jenom na staráku a na rohlíku, nějaký kapry kolem těch 40-50 sem vytahl, pak mě ale došly zásoby vařené kukuřice a na bonduelku otravovali karasi tak se jelo dom

                    NČehun - Profil | Ne 8.8.2010 5:10:56

                    Saimon >> Zdarec,tak jak pak jste dopadli na té Dyji,po táboře? co co

                      NSaimon - Profil | Ne 8.8.2010 0:14:13

                      Čehun >> chodím ale stojí to za...

                        NČehun - Profil | So 7.8.2010 19:43:08

                        Kuva tady to vubec nežije.To nikdo nechodíte na ryby,nebo co?

                          Npytlakslama - Profil | Čt 5.8.2010 17:50:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Tohodle vytáhli vedle .

                            Npytlakslama - Profil | Čt 5.8.2010 17:46:51

                            Findusek >> To bys musel jet s náma na pořádnej rybník a taky chytit něco co by za to stálo .

                              NFindusek - Profil | St 4.8.2010 21:58:52

                              Čehun >> Ta fotka z vody je dobrá, taky musím takovou udělat .... :-)

                                NČehun - Profil | Po 2.8.2010 19:25:47 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                desetikyláček

                                  NČehun - Profil | Po 2.8.2010 19:24:57 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Ještě pár let a bude to krasavec

                                    NČehun - Profil | Po 2.8.2010 19:21:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Čehun >> Tak nakonec jsem včera zas vyrazil na Balaton, a opět tady ten soukromej rybník nezklamal.ryby 10kg 13 kg

                                      NČehun - Profil | St 28.7.2010 20:38:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Frantíškáč

                                        NČehun - Profil | St 28.7.2010 20:22:50

                                        Fullnek >> Zdarec,tak nakonec jsem jel sám jen přes noc, nachytal jsem toho hodně,ale nic co by stálo za foto na prnví stránku časopisu :-))))) Největší 71 cm, větším se nějak nechtělo a to tam jsou nádherny ryby.Pak už jsem začal dávat aji dvě 24 a jednu 20 plovku abych omezil záběry od těch menších a stejně marně.Hold budu muset šoulet 30.