Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NPetr64 - Profil | Po 16.7.2012 5:53:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

.

    NPetr64 - Profil | Po 16.7.2012 5:51:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Tak už je zase ráno.:-))

      Nmichec - Profil | Ne 15.7.2012 22:20:37

      Petr64 >> To je vlastně pravda :)))
      Zdarec

        NPetr64 - Profil | Ne 15.7.2012 22:20:16

        Mizím.Zdar .........i monitórům.:o))))

          NPetr64 - Profil | Ne 15.7.2012 22:19:43

          michec >> Proč??Přišlo ochlazení.:o)))

            Nmichec - Profil | Ne 15.7.2012 22:18:38

            Petr64 >> Na mníky je brzo ne? :)) tam to snad bude s vodou ok.

              NPetr64 - Profil | Ne 15.7.2012 22:16:32

              michec >> Je to s vodou nějaký divný.Zejra se jdu kouknout na Svratku.Doufám,že tam nějaká voda poteče.

                Nmichec - Profil | Ne 15.7.2012 22:14:20

                Petr64 >> Nechystá se zase nějaká oprava hráze? Ale to by bylo asi naráz že. Nevím, já tomu systému nerozumím. V Bk pod splavem je sucho a žene to vše přes náhon aby měla elektrárna dost vody. Nějaký povodňoví plán ho nezajímá.

                  NPetr64 - Profil | Ne 15.7.2012 22:11:40

                  michec >> Taky si to myslím.Nevím proč tak upouští.

                    Nmichec - Profil | Ne 15.7.2012 22:04:24

                    Petr64 >> Ale nezdá se mi že by bylo ve Svitavě zase tak málo vody.

                      NPetr64 - Profil | Ne 15.7.2012 21:55:18

                      michec >> Budou na konci srpna.

                        Nmichec - Profil | Ne 15.7.2012 21:48:45

                        Petr64 >> To ale valí fest. Dračí lodě už byli?

                          NPetr64 - Profil | Ne 15.7.2012 21:47:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Fullnek >> Mrtvo je proto,protože na blanensku ubejvá voda.Každej den trochu.:o)))

                            NPetr64 - Profil | Ne 15.7.2012 21:13:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            tomas91 >> tady máš jednu budoucí 116ku.:o)))

                              Ntomas91 - Profil | Ne 15.7.2012 21:05:22

                              jj je pořád čekám na fotky te 116 a nebo jestli je to kec. na křeti tento víkend taky mrtvo lespon mě se nedařilo

                                NFullnek - Profil | Pá 13.7.2012 14:36:46

                                Tady je nějak mrtvo!!!

                                  NPetr64 - Profil | Po 9.7.2012 20:46:33

                                  Findusek >> Jestli poroste o něco víc druhů než znáš,tak klidně.:o))

                                    NFindusek - Profil | Po 9.7.2012 20:42:14

                                    Petr64 >> tak snad mě někdy zaučíš :-))

                                      NPetr64 - Profil | Po 9.7.2012 20:39:52

                                      Findusek >> :-))

                                        NFindusek - Profil | Po 9.7.2012 20:36:35

                                        Petr64 >> pokud rostou tak jo :-)))))