Kapři na Blanensku

S počtem dobrejch revírů na okr. Blansko je to celkem bída..:-) na který se chystáte přístí rok? a jeké máte zkušenosti na našich vodách.
Autor diskuse: Findusek - Profil , 31.12.2009 všeobecné - revíry, cestování

Kolik ryb odnáším z našich revírů ? :-)

A) žádné, pouze chyť a pusť25%

B) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! (ročně do 15 ks)54%

C) jen pro vlastní potřebu, nerozdávám ! ryby doma milujem (ročně přes 15 ks)7%

D) beru skoro všechno co má míru a někomu to pak dám4%

E) beru vše!!! kapry nejím, ale měním je ze sousedy za králíky a kačeny10%

Od 28.2.2010 hlasovalo 338 čtenářů.

NPetr64 - Profil | Po 9.7.2012 20:35:36

Findusek >> To stačí.:-))

    NFindusek - Profil | Po 9.7.2012 20:33:39

    Petr64 >> No já nevím zda to byly růžovky :-)
    :-)))
    poznám jen šest druhů houb: praváka, bedlu, kozáka, babku, kuřátko a mochomůrku červenou :-)))))

      NPetr64 - Profil | Po 9.7.2012 20:27:54

      Findusek >> Pokud na v přehradě nelezou rybám hřbety z vody,je tam ještě dost hloubky.:o))

        NPetr64 - Profil | Po 9.7.2012 20:26:51

        Findusek >> Snědli ste ty růžovky??:-))

          NFindusek - Profil | Po 9.7.2012 20:23:08

          Petr64 >> na pozorování nebyl čas, když mně tady vyděsili, že stoupe křeťa :-))))

            NFindusek - Profil | Po 9.7.2012 20:21:51

            Petr64 >> krom možná :-)))) dvou růžovek nic ani babky tu nerostou a nebylo v lese ani okrajovaný jak to u nás bývá :-)))

              NPetr64 - Profil | Po 9.7.2012 20:19:49

              Findusek >> Co houby?Našli ste něco??

                NPetr64 - Profil | Po 9.7.2012 20:19:25

                Findusek >> Asi nemáš dobrou pozorovací schopnost.:o)))

                  NFindusek - Profil | Po 9.7.2012 20:18:24

                  Petr64 >> no včera jsem to nepozoroval :-))))

                    NPetr64 - Profil | Po 9.7.2012 20:12:32

                    Findusek >> Míň místa,víc ryb.:o))

                      NFindusek - Profil | Po 9.7.2012 20:11:21

                      Petr64 >> to je, ale půlka už skoro nasuchu ...........

                        NPetr64 - Profil | Po 9.7.2012 19:34:08

                        Findusek >> Je jich tam naštěstí dost.:o)

                          NFindusek - Profil | Po 9.7.2012 19:25:05

                          Petr64 >> máš pravdu račí jinou zátoku :-))

                            NPetr64 - Profil | Po 9.7.2012 19:16:10

                            jarabeast >> Jikernačka co pořádně neuvaří je na prd a baba co je jen na koukání je na tom v žebříčku stejně.:o)))

                              NPetr64 - Profil | Po 9.7.2012 19:14:56

                              Findusek >> Dostal bych se do řečí.Snažil bych se vyslíknout všechno co chytnu a tím by utrpěla má pověst.:-)))

                                NFindusek - Profil | Po 9.7.2012 18:51:22

                                Petr64 >> ale bylo by to sranda, kdybys tam chytal úplně nahatej, jako že seš jejich :-))))

                                  Njarabeast - Profil | Po 9.7.2012 18:48:31

                                  Petr64 >> většinou tam sou pěkný jikernačky :-))))

                                    NPetr64 - Profil | Po 9.7.2012 18:42:09

                                    jarabeast >> No nevím.Abych z toho neměl noční můry.:o)))

                                      NPetr64 - Profil | Po 9.7.2012 18:41:32

                                      Findusek >> Tam ne.Nemám rád,když mi po jistých tělesných partiích v noci leze hmyz.:o))

                                        Njarabeast - Profil | Po 9.7.2012 18:34:49

                                        Petr64 >> aspoň bude na co koukat co?